oj Piechcia ja myslałam ze Ty masz już jakiegoś piesa....jak nie masz to leć po Bumka.....on może pożyć jeszcze pare ładnych lat .I to nic ,że w bloku.Jesli zapewnisz mu spacerki to Bumi sie wyszaleje a twoje malutkie mieszkanko weźmie za troche wiekszy boks:evil_lol:.Ja znam rodzine co w bloku maja haskiego i owczarka kaukaskiego na kawalerce.I jakoś pies nie cierpi z tego powodu ze jest w bloku.Najważniejsze sa przeciez te spacerki , ciepło i kontakt z człowiekiem a w schronie to wszystko Bumi ma ograniczone:-(