dzodzo ja tak nie w temacie ale jestem szczerze zakochana w dobkach a ten w twoim avatarze to po prostu ideal:) powiedz czy twoim zdaniem dobek dogadałby sie z wyżłem? albo energicznym terierrem? Bo w przyszłości planuje kupić dobka( jak sie wyprowadze a u mnie w domu nie lubia dobków:( ) czy może wziąść dwa małe szczeniaki i wtedy bedzie wieksza szansa na przyjazn miedzy nimi?
jeśli chcesz odżywić pieska zimą zajrzyj tutaj i pomoż [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197826-Smalczyk-Gesi-Domowy-na-Magnuma-i-Hesie?p=15883941#post15883941[/URL]
Jeśli ktoś chciałby odżywić psiaka zimą to zapraszam wejdzcie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197826-Smalczyk-Gesi-Domowy-na-Magnuma-i-Hesie?p=15883941#post15883941[/URL]
Wciąż deklaruje pomoc 30 zł a tu wyżłowy bazarek możeby kupić słoik Makiemu? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197826-Smalczyk-Gesi-Domowy-na-Magnuma-i-Hesie?p=15883941#post15883941[/URL]
gdyby to zależało ode mnie to nawet jutro byłabym po chłopaka u Was.Ale niestety ja za pól roku wyprowadzam się i sama drże na myśl co bedzie z moim wyżłem.Czy zostanie z mamą czy ja jak się jakoś urządzę to ja do siebie wezmę....serce mi peka na samą myśl o rozstaniu z małą:( W każdym razie Magi jest bardziej niż czarujący:)
Agata nie tylko Ty....ja nie pracuję i sama sobie odmawiam , ale coraz wiekszą ilość piesków wspieram.....Najgorsze , że ci co maja kasę to ich los psów nie obchodzi a ci co mają mało to dają...