Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ahedok']a tak wgl to agresywne psy nie powinny mieć zajęć indywidualnych?[/QUOTE] Nie wiem. Może i powinny. i pewnie nad tym się tez może i zastanowia bo teraz rozwiązaniem miał byc kaganiec... W tym wszytskim najgorsze było, ze rzucił się na psa który był przy człowieku. Zero respektu do człowieka... Zreszta mój mózg wcale nie zarejestrował tego "ataku" jako atak na psa tylko właśnie na mnie heh
  2. [quote name='zerduszko']Może i by się zmieścił, ale obawiam się, ze mógłby coś w drodze wyczyniać. A wiesz, że mnie nie lubi :P Bida straszna bez yariski się zrobiła.[/QUOTE] Heh na oczatku myslałam, że o Stachu mówicie :lol: Dopiero pźniej do mnie dotarło ze o autku:lol:
  3. I ja do gratulacji się przyłaczam :lol:
  4. [quote name='eria']Przypomnę się z filmikami, może ktoś ma ochotę obejrzeć,a warto hihih[/QUOTE] A ja oglądałam ;)
  5. [quote name='Doginka'] "A ja jestem masochista, lubię w łeb dostawać, lubię gdy krew tryska...":roflt: [/QUOTE] Ooooo The Bill :lol:
  6. [quote name='Fides79']a tak zapytam z ciekawości, bo albo nie doczytałam, albo nie padła taka informacja, czy włascicielka ów krewkiego doga podeszła do Ciebie, spytała czy nic Ci nie jest, powiedziała przepraszam??[/QUOTE] Hmmm w sumie chyba mnie przeprosiła bo jak się zbierałam z ziemi wydawało mi się, ze słyszałam przepraszam...
  7. [quote name='Fides79']no to rzeczywiście nie wesoło, kuriozum całej tej sytuacji polega na tym ze miała miejsce na szkoleniu :roll:[/QUOTE] No tak. Całe szczęście Tazzowi nic sie nie stało heh
  8. [quote name='Fides79']no, najleszy jest jak taki pies w cos wdepnie :roflt::roflt:[/QUOTE] Nie nabijaj się :mad: jak wdepnie to nie wącham :lol:
  9. [quote name='Fides79']:errrr::roflt::roflt: no jest takie prawdopodobieństwo[/QUOTE] Tak tez własnie podejrzewałam :lol:
  10. [quote name='zerduszko']Kiepsko... wręcz ch.jowo ;)[/QUOTE] no raczej heh :(
  11. [quote name='eria']Ooo widzę,że Vesper wróciła :) Pewno była w niezłym szoku na wejściu ? A co do szczeniaczkowego zapachu ,ja go nie lubię:oops:, jakoś tak mi nie pasuje:shake:;)[/QUOTE] Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje;) Ja jeszcze lubię :oops: zapach łap. Tj poduszek u piesów :oops:
  12. [quote name='Fides79']ufff, to dobrze ;) a ciekawe jaki byłby efekt spotkania dwójki wariatuńciów F&F :evil_lol:[/QUOTE] No przy nich pewnie drużyna RR była tylko bajką dla dzieci;)
  13. [quote name='zerduszko']Szkoda, że ja mam takie auto, to bym Ci go podrzuciła. I Sagusie wymiziała ;)[/QUOTE] Szkoda, że ja mieszkam tak daleko od Was :(
  14. [quote name='Fides79']nie no, sie nie odzywałam, ale piwo? nieletniej? to juz przesada :diabloti:[/QUOTE] :roflt: Aaaaaa tak właśnie myślałam :lol:
  15. [quote name='Fides79']i tak będzie, to chyba taki typ hi hi dobra, przestańmy juz zasmiecać Ance galerię, bo przyjdzie, się zdziwi i nas pogoni ;)[/QUOTE] Oka... to Bez odbioru :lol:
  16. [quote name='Fides79']ojj zderzenie z pędzącym dogiem to nic fajnego :roll: ja miałam wczoraj przytulanki z dozycą, też błękitną ;) a obok stała druga która postanowiła sie o mnie deczko poopierać :evil_lol:[/QUOTE] heh potwierdzam z tym ze denerwuje mnie ze tam noga tak boli bo az utykam;/ EDIT: a dodam ejszcze ze pewnie nie zrobiłoby to na mnie takiego wrazenia gdyby on po prostu biegł a nie nbiegł do nas w celu ataku heh
  17. [quote name='Fides79']no też tak myślę :)[/QUOTE] to trzeba Magdę uświadomoic ze nie ma się co przejmowac;)
  18. Aaaa no nie wrzuciłam ;) Ale już są ;) A noga droga tak mnie boli, ze mi się widzisz wyryła w podswiadomości;)
  19. [quote name='Doginka']Skoro jest mało inteligentna, to musi dłuuuuuuugo myśleć, a uszy razem z Nią:roflt: [/QUOTE] No wiesz co? Jak możesz :)
  20. [quote name='Doginka'] Mi nie przeszkadza wygląd, toleruję każdą subkulturę, dla mnie się liczy zachowanie i to, co ktoś ma w głowie:cool3: Wygląd się zmieni, ubiór też, a reszta raczej pozostaje ta sama, najwyżej lekko uformowana;-) [/QUOTE] Mi ogolnie tez dynda i powiewa jak się ktos ubiera. Jedyne co moge czasem powiedzieć, ze ja bym czegoś nie zrobiła nie założyła ale ja nie jestem wyrocznią. Każdy niech sobie ubiera co chce co m ido tego;) EDIT: Oooo Miska:) Cześć ;) Zostaniesz z nami?
  21. [quote name='Fides79']no niby tak, choc przejmuje sie bardzo, jak te wizyty wypadną i czy sie wizytujacym bedzie podobac, i czy sie beda dogadywac[/QUOTE] No tak. Ale kurcze na pewno bedzie wsyztsko dobrze:)
  22. [url]http://i52.tinypic.com/71muxf.jpg[/url] uszy od bluzy tak jej się ustawiły, ze wygląda jakby się zastanawiała a uszy razem z nią;)
  23. [quote name='Fides79']hi hi będzie, ale nie skumulowany, zresztą sama wszystkich pozapraszała :lol:[/QUOTE] w sensie sama sobie winna? :evil_lol:
  24. [quote name='ahedok']ja po prostu staram się być tolerancyjna, w szkole mnie tego uczą, ostatnio nawet mieliśmy spory projekt na ten temat i możliwe, że moje praca będzie opublikowana gdzieś ;)[/QUOTE] Oczywiscie ja rozumiem. Z tym, że widzisz to, ze Ty jestes tolerancyjna to nie znaczy ze nie istnieją stereotypy :) Zreszta jak widac taka tolerancyjna też nie ejsteś: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]ahedok[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17076171#post17076171"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] wygląd nie ma nic do inteligencji [chyba że o plastiku mowa] [/QUOTE] Ty się tak wyrażasz o plastiku a inni o punkach metalach czy jezcze innych.
×
×
  • Create New...