-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='malawaszka']mrako wrzucaj foty u mnie - może nie tu w bezdomniakowym, ale w galerii wrzuć - daj nacieszyć oko :modla: wiesz przecież, że wszystkie sznupy nasze są :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10925-Sznupkowy-Oddział-Psychiatryczny-vs-Geriatria-i-koty-no-i-ja/page1169[/URL][/QUOTE] w razie Wu mozna u mnie zawsze :)
-
[quote name='Maupa4']Eeee ... nie przesadzajmy ;) Wróżka - nawet podwodna wychodziła mi na sporcie całkiem porządnie. No tylko - jak mówi moja Karolina - zdjęcia trzeba robic bo trening czyni ... mistrza. Nawet przy "automacie".[/QUOTE] próbuję, próbuję;)
-
[quote name='malawaszka']no to trochę kiepsko bo jesteś zdana na ustawienia fabryczne - ale może jakieś programy tematyczne - typu SPORT są? i na tym powinnaś robić psy[/QUOTE] Sa ale du pa nicz nie dają przy tych moich :(
-
[quote name='malawaszka']palcami rozczesałam :evil_lol: wygląda na to, że na tamtych zdjeciach była mokra albo coś, no i to było w listopadzie więc od tamtej pory obrosła trochę bardziej, a i lepiej wygląda bo wesoła :loveu: a tam była niepewna a czym robisz zdjęcia? masz tam możliwość jakichś ustawień ręcznych?[/QUOTE] No widac różnicę;) A mam Nikon Coolpix - i dalej to co napisane na aparacie- nikkor 5x wide optical zoom vr 5.0-25.0mm 1:3:9-5.8 nie wiem co to znaczy ;) srebrny taki jest ;)
-
Kurcze Reszka juz teraz wygląda lepiej niż na tamtych zdjęciach.... rozczesałaś ją czy coś? Niesamowicie się bawią;) I takie fajne ostre zdjecia wychodzą... Mi zawsze wyłażą rozmazane jak cholera nieostre, jak Ty to robisz :(
-
Tazzman miał zielony ;) bo teraz ja nie wiem chyba wsyztsko się rozlazło i za chiny ludowe nie dopatrzysz się;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Cieszę się, ze przetrwaliście :) Zdjęcia super - takie ciepłe :) a na filmiku fajnie widać, ze Fix to jednak kurdupel wobec Tazza :) i faktycznie coś cichy ten filmik:eviltong:[/QUOTE] My tez;) Ale wciąż przetrywamy bo wciąz strzelają... paranoja :shake: Ciesze się, ze się zdjecia podobaja :) I no Fix naprawde przy Tazzie jest maluchny ;) ano cichy samam w szoku w sumie tylko mnie na końcu słychać :) -
[quote name='danyww']Dzięki Ci dobra kobieto :lol: ..znowu się czegoś dowiedziałam :p[/QUOTE] ja tez;) nie śadziłam ze cos takiego est możliwe ;) Bardzo pomorze przy bazarkach ;) Aaaa wiesz e Twoja Choinka straciła gwiazdę z czubka?:( Tazz jak szalał przy wystraszałach to strącił ją jak wstakiwał na kosz do prania :razz: i odpadła :( msuze przykleic;)
-
Wrzucę tutaj to może ktoś skorzysta :) Wasiu widziałaś? teraz jak się bazarki będzie robiło to nie trzeba bedzie ręcznie wysyłać zaproszeeń albo wykupowac na bazarku, LeCoyotte zrobił "automat" Przekopiowałam częśc postów z tematu gdzie się on pokazał aby trochę naświetlic sprawę, Tutaj się to "urodziło" [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page32"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia/page32[/URL] Na ostatnich stronach dwóch u mnie bodajże ejst juz o tym automacie, ale najwaziejsze starałam się skopiować :smile: Lista to spis osób który wyraziły zgode na przyjmowanie zaproszeń- coby wyysłający nie dostał bana [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]LeCoyotte[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21721197#post21721197"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Maszynka zaproszeniowa [URL]http://dogomania.cba.pl/zaproszenia.php[/URL] do zaoszczędzenia sobie czasu;-) [/QUOTE] [quote name='gluchypies']mi właśnie pięknie wysyła zaproszonka :smile: Maszynka mieli te zaproszenia co minutę wysyłając, tak jak normalnie się robi, tyle że tutaj bez naszego udziału. Ale komputer musi być włączony. Zrobiłam najpierw test i wysłałam do siebie, wszystko było ok - kolory, pogrubienia, zdjęcie :smile: [/QUOTE] [quote name='LeCoyotte']Oryginalna lista zachowała się na serwerach google [URL="http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:W-ODBMEmw4sJ:www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaprosze%C5%84+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a"]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:W-ODBMEmw4sJ:www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaproszeń+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a[/URL] wersja z 19 grudnia, można porównać z moją;-) Do maszynki można wkleić swoją listę lub skorzystać z mojej (opcja pierwsza-losowanie)[/QUOTE] [quote name='b-b'] Gdy zrobię opcję - losowanie to nie muszę już nic tam wpisywać?[/QUOTE] [quote name='LeCoyotte']Nie musisz. Po wysłaniu zapisz sobie do kogo poszły zaproszenia, a przy kolejnej serii tych samych zaproszeń, wklej tę listę w pole Osoby do pominięcia, żeby nie dostały podwójnie[/QUOTE] Uuuuuaf wymyśliłam przykleić tutaj coby widzieli wszyscy ;)
-
U Mnie Tazz jak był mały tez się tak rzucał na ejdzenie... on w ogóle strasznie miski bronił. potem mu przeszło i teraz już się nie rzuca. Ale Idefix rzuca się wciąż tak samo mimo, ze już przecież od ponad 10 miesiecy dostaje regularnie michę. to zanim odejdę od niego to juz nie ma :lol:
-
u mnie też nadal strzelają...
-
ahhhhhhh takie posta napisałam i m igo wcieło ;( Włąsnie miałam pytać co to za nie sznupi a labi zadek na zdjęciach był ;) Dziewczynka "nasza" jest cudna i rzeczywiscie taka Tazzowa ;)
-
[quote name='Doginka']Ja tego nie zrobiłam - Picasa automatycznie to zmontowała:mad: [/QUOTE] Jak to sama?:) A ttooo zła jedna tutaj straszy ;)
- 21590 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Wiczy zrób to przyjedziemy na degustację.:evil_lol:[/QUOTE] ja zrobię.... przyjedziecie?:) -
[quote name='JankaBezZiemii']no kochana u mnie sama muza to za mało- to Ty musisz pośpiewać i tak z serca i z przytupem :diabloti:[/QUOTE] o to to to u mnie to samo:) TV na fulla :)
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-5qh5rFlxLHQ/UsXHocRMPjI/AAAAAAAAyis/eLGcwtvjHQA/s720/ptak%2520%252813%2529-SNOW.gif[/url] snieg pada :eek2:
- 21590 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
OOoooooo jaka fajna Zira na scigaczu ;) Uuuuuua to na idefixa by nie zadziałało to jajcocośtam... bo on to wiecznie tzreba pilnować szklanek ;) A Tazzio jak jajka i mleko to by się pewnie ucieszył ;) -
u mnie etz ejszcze walą :shake:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Te tabletki to coś dały Tazzikowi??[/QUOTE] Dały, większa częśc czasu w miare spokojnie przesiedział, jak i gorzej jakoś nagle sie robił oto reagował ale dał sie uspokoić ale nie zasnął. pewne jakbym m udała większa dawkę to moze i by zasnął ale ja sie boje takiego duzego psa doprowadzić do nieprzytomnosci. O północy dostał pastę Łosiosiowa do wylizywania w miare spokojny był. miał odpały ale do ogarnięcia. Grunt to nie dac mu sie rozkręcic -
no to dorbze, ze się juz odzywasz!!!
-
kurde cały czas strzelaja? a ja psów nie naćpałam....