Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']To się przejechala.[/QUOTE] Nom :evil_lol: Koniec konców Tajron stracił jajka i sie obroza nie przydała w koncu ;)
  2. [quote name='wilczy zew']Sandra mam dobre zdanie o Tobie! Tak ogólnie napisałam o tym radzie. Z dobkiem to bylo troche dawniej i unas nie bylo yakich obroży na allegro.[/QUOTE] na allegro to się najpierw teraz trzeba przebic przez ten cały szmelc zanim sie do dobrej obrozy dokopiesz :shake: Kolezanka kupiła i to wcale nie taka tania chyba ze 300 złotych dała i się okazało ze bardzo syzbko pilot sie wyłącza i co chciała "walnąć" (pies agresywny, dobiegający) to akurat pilot był wyłączony :splat:
  3. [quote name='Tekla64']sa psy ktore potrafia nauczyc sie zyc ze strzalami i mimo natyszczekowych szczekaja ale juz umiejetnie ale to inna sprawa no nic ja se mysle ze wkoncu wpadniecie na metode na Fixa ino chyba to troche potrwa[/QUOTE] A to fakt :) na skzoleniu opowiadali, ze był ONek który za dzikami szalał to na obrozy az go zginało w pół ale leciał......... pędził........... szalał......przed siebie..... az zasięg obroza zgubiła :diabloti: i wtedy rura za dzikiem :razz:
  4. [quote name='Margi']Biedny Bolcik,pewnie trochę go bolało. Jadźka czuje pismo nosem i robi się zazdrosna.[/QUOTE] Albo się poziomem rozwoju dopasowuje :diabloti: :scared:
  5. [quote name='JankaBezZiemii']ma za wiele funkcji jak dla mnie - jak ze wsi lubię proste urządzenia :evil_lol:[/QUOTE] :nonono2: a juz myślałam, no....
  6. [quote name='JankaBezZiemii']ładne to :p[/QUOTE] Oddam w dobre ręce :diabloti: Na zywo jeszcze łądniejszy :razz:
  7. [quote name='malawaszka']no i własnie to zgarbienie Piździowe też pojawiło się na tabsach :shake: ona waży 4,5 około i dostaje po połówce 20 mg 2xdziennie - czyli 10 mg rano i wieczorem [/QUOTE] Kurde... to by moze oznaczało, ze ten mój kuporobozjadaczisikacz za małą dawkę dostawał...
  8. [quote name='zerduszko']O"E to trzeba umieć używać :] Kara z niebios jest najlepsza, to jest jeden z niepodważalnych plusów oe. A te antyciągnieniowe czy antyszczekaczki to jak niby działają?[/QUOTE] NOm... Tazziowi kiedyś na szkoleniu załozyli :) Tak fajnie było ja go wołam on ma mnie w du pie, po czym nagle przestaje wąchać zawzięcie, podnosi głowę i leci do mnie :) Ja się cuieszyłam a on po prostu dostał strzała heheh bardzo ładnie na niego zadziałała. Ale on ogólnie na wszelkie "pomoce" dobrze reaguje. Nie to co ten Mały Choleryk :razz:
  9. [quote name='WATACHA']Trzeba się do tego posłania przyzwyczaić, bo wysokie dosyć jest.Mentorek zadowolony.Ja kupiłam mniejsze niż Twoje, ale jest dobre.Zresztą on śpi i tak zwinięty.Pokażę, ale dziś to już darujecie nie mam siły :([/QUOTE] No z 15 cm ma :) Pokaż pokaż :) [quote name='zerduszko']Strutu tutu paczka drutu :diabloti: Wypasne schronisko, pewnie całkiem szybko się zapełni :shake:[/QUOTE] ano niestety :( [quote name='wilczy zew']To tak jak by same kolce uczyły psa. Jednego[B] dobka [/B]uczyli przywołania [B]aż prąd wyrzucał go w górę [/B]i nie dało to efektów,bo nie wiedział o co chodzi.[/QUOTE] Dobka w górę? to albo sam z siebie podskakiwał albo to jakaś dziwna obroża musiała być z dużym natężeniem prądu wręcz wydaje mi sie nie przewidzianym do tego typu rzeczy. WILCZA naprawdę uważasz ze bede waliła w Idefixa prądem tak o po prostu bez żadnych innych dodatkowych bodźców??? ale masz o mnie zdanie... :shake: :eek2:
  10. Uuuuuuua źle wymeirzył odległość biedny. A Jadźka nie biedna... ubiłaś?:lol:
  11. Ale szaleją szaleńce ;) Piżdzia jakas taka skulona :) Kurde mówisz ze działają? a ona 20mg dostaje? a ile wazy? Aaaaa Vikusia- ciągle zapominam ze ona bez cozka jest i wciaz sie zastanawiam co ma takie zarośnięte oczko :splat:
  12. Uuuuua a Oskar to nie przytył jakoś czasem?:)
  13. [quote name='WATACHA']Sandra czy posłanie Tazzikowe też jest/było takie sztywne?Dziś dostaliśmy, ale jakoś się nie chce ułożyć jak na zdjęciu :mad:.Tak jakby było nadmuchane[/QUOTE] Ułoży sie daj mu chwilkę :) jak sie psiak popokłada trochę to zejdzie powietrze :) i popieram Waszkę, pokaż;)
  14. [quote name='JankaBezZiemii'] matko czego ja się tu jeszcze dowiem :p nie sądziłam że psie damy mają problemy z cerą tego typu[/QUOTE] [quote name='malawaszka']ano mogą mogą :cool3: Piździa ma, Pepa też miała, a u grzywaczy chińskich to jest na porządku dziennym :p[/QUOTE] właśnie :mdleje: [quote name='wilczy zew']Porobię foty,tylko musi być dobre oświetlenie.[/QUOTE] Hahha jasne :razz: [quote name='JankaBezZiemii']zapal światło, dużo. czekamy na foty[/QUOTE] Naiwności :lol: [quote name='malawaszka']Piździ nie robię nic, Pepie też nie robiłam, grzywaczom wyciskają, peelingują i inne cuda :mdleje:[/QUOTE] Masakra :)
  15. [quote name='wilczy zew']Rozpuszczają się(one są tam w środku) i wyłażą przez skórę jak pasztetowa z flaka a jak wyjdą,to się rozsypują.[/QUOTE] :mdleje: az mi słabo- co to za szwy wewnętrzne....
  16. [quote name='3 x']albo w pracy ;)[/QUOTE] Na tablice w pracy na dogo w domu bo nie mam w pracy na kompie programu do zmniejszania fotek :)
  17. [quote name='ania0112']to może zmień doktorów na jakiś rzeźników to chłopakom od razu przejdzie i się zmotywują by być zdrowym :p a już myslałam ze może postanowiłaś zostac wolo :) fajnie ze pomagasz :)[/QUOTE] Wolontariuszem nie zostanę. Po prostu nie mam czasu. Często się zdarza ze moje zaniedbuje spacerowo a gdzie tutaj jeszcze z "obcymi" :( JUz pomijam fakt, że ja mieszkam sama więc oprócz tego, ze chłopaki siedza po 9h coedziennie jak w pracy jestem to jeszcze póxniej mieliby siedzieć... nie wyobrażam sobie. Teraz jak na basen łaże na 20 to i tak mam wyrzuty sumienia ze znowu wychdozę :) a i tak chodze tak późno zeby z nimi troszkę posiedziec po tym jak wrócę z pracy ;) a wstawienie paru zdjęc na watek to chwila zasadniczo a i tak moge byc przy tym w domu ;)
  18. [quote name='ania0112']a co ty Sandra masz wspolnego z tym schronem ze zdjęcia psiaków wrzucasz? a ten schron nie mógł by paru psów przejąć od szczecińskiego schronu? było by dla psiaków lepiej... ah prawda.... schron wygląda bajerancko, żeby ludzie byli normalni to i psy skorzystają... zeby każde schronisko wyglądało tak to było by cudnie... a jak on tak tej wody nie lubi to nie mogłabys go na dworze podlewac np z pistoletu na wode zamiast prądu? zimy i tak nie ma to fiz nie zamarznie od drobnej ilosci wody ;) tylko wtedy pod prysznicem to będziesz mieć masakre....[/QUOTE] Tyle mam wspólnego, ze znam ludzi stamtąd no i poprosili o pomoc aby wrzucac psiaki tu na dogo no i na tablice jeszcze wrzucam. Nie moze przejąć psiaków bo to inna gmina jest :shake: Ludzie sa normalni na szczęście :) NO i tak mam masakre pod prysznicem :shake: [quote name='wilczy zew']Ta petarda mnie przeraziła... Prąd daje efekt ale nie sam pies musi wiedzieć,że prąd jest za karę. Schronisko bajer,jeszcze dobra obsluga.[/QUOTE] no przeciez nie bede go walić bez odpowiedniego "zaplecza" Zasadniczo w ogóle nie mam zamiaru.... tak sobie tylko marze mając nadzieje ze sie ogarnie... Tymczasem dzis msuim jechac do weta bo dawno nie byliśmy... Fix ma problem z 1 pazurem w przedniej łapie... dawno u weta nie byłam krwa.... Te moje chłopaki t o chyba bardzo lubią tych swoich doktorów
  19. [quote name='zerduszko']Bosz, on ma jakiegoś hopsa na punkcie kup :icon_roc: Maniak normalnie.[/QUOTE] ale ciepła musi być :splat:
  20. [quote name='zerduszko']Ale jak Cie wtedy nie ma to jak?[/QUOTE] a tak, ze na spacerach dorywa się do Tazzmanowych jak go nie przegonię :shake: wiec może wtedy. ehhhh nie mam sił już do niego ostatnio :) Za każdym razem jak myjemy brode to mu mówię, że to dlatego ze zjadł (a on nie lubi wody straszliwie) i jak nie bedzie zjadał kup to wtedy nie bedziemy myć brody ale nie działa :lol: A tak an serio, nie wiem jak elektryka miałaby pomóc na spacrach... on holuje cały czas... Plecy mi się wyleczyły i wracamy na szkolenie ale... na szkoleniu on chodził przecudownie Menda jedna no.
  21. Koło szczecina otworzyło się nowe schronisko. Jak narazie Bajkowo wygląda... Tutaj psiaki i watek i zdjęcia jakby ktoś był ciekaw :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249701-Schronisko-dla-bezdomnych-zwierząt-w-Dobrej-!-!-!-ZAPRASZAMY!-)-)-)-)[/URL] A tak piszą w "sieci" [URL]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131217/POLICE/131219714[/URL]
  22. Stanowcze WON!!
  23. Koło szczecina otworzyło się nowe schronisko. Jak narazie Bajkowo wygląda... Tutaj psiaki i watek i zdjęcia jakby ktoś był ciekaw :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249701-Schronisko-dla-bezdomnych-zwierz%C4%85t-w-Dobrej-!-!-!-ZAPRASZAMY!-%29-%29-%29-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249701-Schronisko-dla-bezdomnych-zwierz%C4%85t-w-Dobrej-!-!-!-ZAPRASZAMY!-%29-%29-%29-%29[/URL] A tak piszą w "sieci" [URL]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131217/POLICE/131219714[/URL]
  24. [B][SIZE=3]Abba (Nr 4/14)- ADOPTOWANA :multi:[/SIZE][/B] Ma około dwa miesiące.Jest odrobaczona i zaszczepiona.Wyrośnie na małego pieska. Z całego rodzeństwa została już tylko ona. [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1528520_588459377894577_1635716872_nKopiowanie_zps88337f19.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1528520_588459377894577_1635716872_nKopiowanie_zps88337f19.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1488262_588459367894578_2067Kopiowanie_zps5378d87b.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1488262_588459367894578_2067Kopiowanie_zps5378d87b.jpg[/IMG][/URL]
  25. [B][SIZE=3]Haczi (Nr 16/13) - w swoim nowym domu :multi: :)[/SIZE][/B] Haczi jest młodym psem, już po kastracji.Mimo dobrych warunków i codziennych spacerów przestaje sobie radzić w schroniskowej rzeczywistości.Brakuje mu miłości tego jedynego właściciela lub rodziny.Z dnia na dzień traci nadzieję na lepsze życie.Z tęsknoty za kontaktem z człowiekiem wygryza sobie ogon przez co musi chodzić w kołnierzu.Gaśnie nam w oczach. Haczi uwielbia pieszczoty, potrafi przy nich przysypiać.Lubi zabawy piłeczką ale nie potrzebuje dużej aktywności.Do małych dzieci raczej się nie nadaję. [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/994074_588427044564477_1724901464_nKopiowanie_zps6b748c7a.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/994074_588427044564477_1724901464_nKopiowanie_zps6b748c7a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1512638_588427071231141_856627084_nKopiowanie_zps83e4db32.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1512638_588427071231141_856627084_nKopiowanie_zps83e4db32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1536472_588426991231149_231137834_nKopiowanie_zpsc4fa0515.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1536472_588426991231149_231137834_nKopiowanie_zpsc4fa0515.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1551766_588426761231172_1991908808_nKopiowanie_zpse3736183.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1551766_588426761231172_1991908808_nKopiowanie_zpse3736183.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...