a czy Lala1307 to Ola u której jest Carmen ?
Ja nadal wierzę , że może jednak jeszcze się ułoży ?
a jeżeli nie , to ciotki przynajmniej próbowałyście i będziecie próbować dalej , aż w końcu sie uda. :)
[quote name='kkasiiiar']Z Grafitem jest zawsze ciasno ;) ale on grzeczny chlopak wiec to poprawia sytuacje ;) w przyszlosci musze miec wieszksy samochod ;)[/QUOTE]
hahhahaha ale się usmialam z tego " z Grafitem jest zawsze ciasno " to fakt .
Spacer super :)
o rety mam tak samo z ta klaustrofobią , po śmierci zadusiłabym sie w tej maleńkiej trumnie.
Wolałabym żeby moje prochy po smierci zostały rozsypane na 4 strony świata .
[quote name='Awit']Dziś znowu cisza...
Mam nadzieję, że ten tekścik ciociu Czorcik będzie i on coś da.....
Dziś przyszło 10zł od Danavas i 40zł od Winter7.
Bardzo dziękuję!!
Niedługo będziemy się szykować do sterylki...[/QUOTE]
Awit tekst będzie na pewno , ja z ogonkiem współpracuje już nie po raz pierwszy i dziewczyna jest konkretna .
A czy to coś da to czas pokaże
Ogonek , jak możesz wprowadź w tekst ogłoszeń zmiany o które prosi Awit i ja proponuję dodać do ogłoszenia , ze szarik uwielbia dzieci i świetnie sie z nimi dogaduje :)