[quote name='malibo57']Zagubiłam się w temacie, kogo i w jakiej sprawie szukacie?
Coś mi się o biło o uszy o dziale " Psy w nowych domach, ale w potrzebie". Chyba jednak najlepiej zdobyć wykładnię regulaminu od jakiegoś moda?[/QUOTE]
mi się wydaje , że inka szuka u kogo Kajtun tak obrazowo zdemolował drzwi
[IMG]http://img230.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-10558/loc491/93503__122_491lo.[/IMG]
[quote name='Awit']Pocztą byś wysyłała, czy przez znajomego?
Sharka dziękuję.
Nie wiem czy połączę w jeden, na razie muszę obfocić to co mam pod stołem:-)....[/QUOTE]
oj dużo focenia Cie czeka :)
no własnie ona się kręci ale nie zawsze za ogonem, jak chodzi luzem to potrafi tak do okoła człowieka sobie chodzić , a jak biega to ją przechyla na jedną stronę
[quote name='Jasza']Dostałam już informacje od Catangel i przekazałam Czorcikowi.
Jak tylko Catangel będzie miała na koncie 15 PLN zaczyna robić ogłoszenia.
Linki aktywacyjne będą przychodzić na moją skrzynkę.
Jak będą wszystkie - wkleję 130 odsyłaczy tutaj na wątku.
Z całego serca dziekuję Czorcikowi za pomoc.:Rose::Rose::Rose: :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
oj tam oj tam :)
a ja już przelewik zrobiłam :)
wiesz co o inne psy nie zdążyłam zapytać , pytałam o rodzinę , o zachowanie w domu, na dworzu, o sterylke , chipa i jakoś stosunek do psów mi umknął.
Pan i Velvet sa zakochani :)
[B]A tu Kajtunowe porządki już w domku u inki33 :):)[/B]
.
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4426/poduchapokajtunie.jpg[/IMG]
.
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4439/szmatkakajtuna.jpg[/IMG]
bardzo mnie ucieszyła rozmowa z Panią , to bardzo odpowiedzialna kobieta. W ogóle nie była zrażona tym , że zadaję tyle pytań , wszystko z przyjemnością opowiadała :):)
[quote name='Jasza']Napisałam do Catangel maila.
Podałam tekst i zdjęcia.
Czekam na Jej odpowiedź i numer konta.[/QUOTE]
ok , malutka jest śliczna więc mam nadzieję że szybko pójdzie do domku :)
[quote name='inka33']Tego tutaj, to ja "skądś" znam... :diabloti:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-potrzebuje-behawiorysty-i-homeopaty-bo-sam-ze-sob%C4%85-sobie-nie-radzi?p=18317766&viewfull=1#post18317766[/url][/QUOTE]
ooooo proszę on już tu jest :):)
hwhehheheheheh inka umieść te fotki na tym wątku :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego"]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego[/URL]