[quote name='Awit']Guliwer przyszło 15zł, podpisane "jakiś bazarek".
Bardzo dziękuję:-)
Tylko nie wiem jak rozpisać i co to za pieniądze.
Rozmawiałam z Panią Małgosią.
U psów w zasadzie nic nowego.
Mają nowego towarzysza, biegają razem.
Szarik jak to Szarik, nadal woli towarzystwo psów niż człowieka.
Nadal jak P.Małgosia wykona szybki ruch ręką, on się tak zachowuje jakby się bał.
Musiał być bity, że tyle czasu tak reaguje.[/QUOTE]
Awit to ja robilam ten przelew , Guli mi powiedział że to jakiś bazarek i że będziesz wiedzieć , więc podpisałam jakiś bazarek , :) może kupował coś u Ciebie :)