Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Ja mogę jedynie bazarkami pomagać, staram się... nie potrafię ujarzmiać agresywnych psów, nie jestem "twarda", więc sorry... udostępniłam wydarzenie, cokolwiek to znaczy :) (a co to znaczy na fb, przy wydarzeniu "wezmę udział" ? bo ja zielona z fb jestem :oops:)
  2. [quote name='Paja']Luna_wro leci kolejne pm[/QUOTE] kciuki trzymam jakby co...
  3. witamy pourlopowo cioteczkę Nikaraguę :)
  4. ale to nie Dworek na banerku :) no ale nie szkodzi, podobny ;)
  5. [quote name='abilab']Dzisiaj miałam okazje poznac Leosia w parku ze swoim panciostwem na spacerku , przecudny psiak z niego , ma piękny falujacy włos i mordeczke usmiechnieta .Tuptał sobie w pięknych szeleczkach z mokrym pysiem .[/QUOTE] a nas dzisiaj w parku nie było, buuu :(, musimy koniecznie się jakoś konkretnie w nadchodzącym tygodniu umówić :)
  6. nasiedziała się dziewczyna w klateczce, to teraz nadrabia dreptaniem :)
  7. no są ciotki, są, tylko się nie zawsze odzywają :) pisz Maniek, co u Ciebie ;)
  8. o, to super :) ona niewielka, nie powinno być problemu w autobusie :)
  9. takiego fajnego chłopaka nikt nie chce? :(
  10. no i takie wieści tygrysy lubią najbardziej :)
  11. suuuuper wieści :) :) :)
  12. na maila nic :( może jakiś telefon do schroniska?
  13. o matko! jedną ręką za Kiarę/Majkę, drugą teraz za Tornado trzymam :kciuki:
  14. :kciuki: trzymam...
  15. Słodka i jaka elegancka :) wszystko starannie kolorystycznie dobrane, nawet skarpetki do czapeczki pasują :) :) ślicznie :)
  16. o matko jaka śliczna niunia!
  17. Pchełka i Plamka są malutkie [url]http://tablica.pl/oferta/plamka-i-pchelka-mikrosunie-z-wroclawia-IDgbfL.html[/url] no i na wątek okruszków zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/209211-wroc%C5%82awskie-okruszki[/url]
  18. hopam Lunkę
  19. [quote name='Kofeina']Diuna mam tylko jedo pytanie.... czy schroisko wydalo niewysteryliowana suke??[/QUOTE] Schronisko prawie zawsze wydaje niewysterylizowane suki, niestety... jest tylko opcja darmowej dobrowolnej sterylizacji/kastracji
  20. No to trzymamy kciuki, bo Misia faktycznie "Gusiowata" jest :)
  21. [quote name='Asia & Ginger']Nie wiem czy wiecie, ale Demonek podobno jest już w nowym domku, który znalazła mu Fundacja 2 plus 4. :p Nie wiem jednak, czy to ta sama Pani, która miała go już dawno odebrać i ciągle nie odbierała, czy ktoś inny. Postaram się dopytać.[/QUOTE] No to super :) Miejmy nadzieję, że wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi :)
  22. no, fajna panienka się zrobiła :) ogłaszać i niech się biją starsze panie :)
  23. [quote name='ulvhedinn']Ja się nie upieram ;)[/QUOTE] ale jaka okazja się marnuje! ;) a o jakiej porze jedziesz?
×
×
  • Create New...