[quote name='Asia & Ginger']Nie wiem czy wiecie, ale Demonek podobno jest już w nowym domku, który znalazła mu Fundacja 2 plus 4. :p
Nie wiem jednak, czy to ta sama Pani, która miała go już dawno odebrać i ciągle nie odbierała, czy ktoś inny. Postaram się dopytać.[/QUOTE]
No to super :) Miejmy nadzieję, że wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi :)