Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. bardzo ładne "parę" ogłoszeń :)
  2. jedna pani wczoraj w schronie pytała o niego (mnie zagadnęła, bo długo w kolejce do biura stałyśmy) ale jak się dowiedziała, że stareńki, to się zmartwiła - chciała go jako towarzysza dla swojego pięcioletniego długowłosego jamniora. Stwierdziła, zresztą dosyć słusznie, że młody mógłby być zbyt męczącym towarzyszem dla staruszka. Ale bardzo jej się spodobał.
  3. [quote name='bros']niezle nieżle , Teraz trzeba nasze towarzystwo zapoznać :)[/QUOTE] już jestem spocona na myśl o prowadzeniu dwóch terierów na smyczach do parku :)
  4. ależ się Basia zawzięła! :)
  5. [quote name='Nikaragua']Spodziewałam się tego, od dnia gdy go zobaczyłyśmy na kwarantannie... Powodzenia![/QUOTE] no tak, zachorowałam jak tylko go zobaczyłam, ale po cichu liczyłam, że odbierze go właściciel, albo zaraz po kwarantannie ktoś weźmie, tzn czwartek, piątek... A tak w ogóle to wszysto przez Basię - zadzwoniła rano mówiąc "twój erdel czeka na ciebie w schronie" :) to jak miałam nie wziąć, jak mój :evil_lol:
  6. Emir ma gościa :) Wzięłam ze schronu airedale teriera, zawsze chorowałam na tą rasę i nie mogłam się powstrzymać jak go zobaczyłam w schronie :) Było tak: [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9305/dscn6909.jpg[/IMG] Dziś już w ogrodzie, zapoznanie z Emirem: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5889/dscn7170y.jpg[/IMG] Poszli chłopaki pobiegać: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1641/dscn7166l.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3040/dscn7169.jpg[/IMG] A potem padli ;) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7380/dscn7171.jpg[/IMG] Erdelek jest fajny, zrównoważony, chociaż do psów się wyrywa nieco - chciałby poszaleć. Dał się wykąpać, ale czesanie łap nie przeszło jak na razie. Ma niestety trochę biegunkę poschroniskową, mam nadzieję, że szybko przejdzie.
  7. Latek dzisiaj, z kolegą Przecinkiem: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2820/dscn7158m.jpg[/IMG]
  8. ech... kolejna bida :( taki ładny chłopak i tak długo w schronie...
  9. [quote name='Poker']Ja bym go ogłaszała i dopiero w rozmowie telefonicznej informowałabym , że wymaga diagnostyki łapki. Jak on teraz chodzi? Ma problem tylko z tą 1, łapką?[/QUOTE] On na pierwszy rzut oka w ogóle nie miał specjalnych problemów z łapką, jak dłużej chodziłyśmy na targach w sobotę, to czasem tylko tak na niej podskakiwał, jakby ją oszczędzał... i dopiero w niedzielę dostał tego jakby paraliżu...
  10. zapraszam na bazarek dla Karmen: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214304-DOMOWO-KUCHENNY-dla-staruszki-spanielki-do-17.09.2011-godz.23-00?p=17597235#post17597235[/url]
  11. zapraszam na bazarek dla Karmen: http://www.dogomania.pl/threads/214304-DOMOWO-KUCHENNY-dla-staruszki-spanielki-do-17.09.2011-godz.23-00?p=17597235#post17597235
  12. ależ się Królewnie Shilucie powodzi :) boskie fotki :)
  13. [quote name='Basia1244'][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1954/93464435.jpg[/IMG][/QUOTE] ale zadowolone dziewczyny :)
  14. -------------------------------
  15. a w schronisku nie dałoby się wysterylizować?
  16. o matko, jak nie urok, to... :shake: biedna malutka :-(
  17. [quote name='diuna_wro']Diunek na torze agility podczas Targów Zoobotaniki [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=285108944837594&set=a.285108538170968.93860.100000154716371&type=1&theater[/URL][/QUOTE] nawet dwa Diunki :)
  18. dostałam maila od nowej Pani Karmelka vel Alfika, mam nadzieję, że się nie obrazi jak tu przytoczę: [I]Przepraszam,że dopiero teraz odpisuję, ale z braku czasu nie > miałam możliwości odczytania poczty. Alfie, ma się dobrze. Kiedy ja > piszę do Pani wiadomość, on śpi na moim łóżku, pomimo tego że ma > własne.:) Moja rodzina pokochała go od pierwszej chwili <zupełnie jak > ja> A on pokochał ich. Jedyna rzecz jaka nie dawała mi spokoju było > to, że on wcale nie szczeka. A przecież w jego naturze jest > szczekanie.Po rozmowie telefonicznej z Pani koleżanką uspokoiłam > się. Mam nadzieje że zacznie szczekać. Chociaż jest słodki jak nie > szczeka. Jestem zadowolona z wyboru psa. I namawiam moje koleżanki do > adopcji. Mam nadzieje, że mi się uda je namówić. Warto by zwierzaki > znalazły dom. > Zdjęcia wyślę za jakiś czas. I dziękuję za link na dogomanię. Mam > szczęście, że trafił do mnie. > Pozdrawiamy i jesteśmy w stałym kontakcie.[/I]
  19. super wieści :) a jak Piratek daje radę bez koleżanki?
  20. Zapraszam kochane cioteczki na bazarek cegiełkowy dla Niewidzialnego Mańka, któremu się poszczęściło i przebywa obecnie na bdt u Ulvhedinn. Maniek zbiera na operację łapki [url]http://www.dogomania.pl/threads/214117-Cegie%C5%82ki-dla-Ma%C5%84ka-w-bdt-u-Ulvhedinn-na-operacj%C4%99-chorej-n%C3%B3%C5%BCki-do-15.09.2011?daysprune=-1[/url]
×
×
  • Create New...