Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. piękne wieści :lol:
  2. [quote name='ulvhedinn']Kochani jesteście :) i z radością Was "wykorzystam". Do zrobienia jest łazienka- malowanie ściany, plus malowanie kafelków (nie mam na wymianę, trudno, na jakis czas starczy pomalowanie odpowiednią farbą), a wczesniej "przedrapanie" fug, potem ich uzupełnienie. Podłogę trzeba będzie pomalować, chyba, że uda mi się kupić płytki. Do wymiany sedes (muszę ten nowy ciut inaczej postawić). Drzwi do przejechania papierem sciernym, te w łazience trzeba dośrubować i zaszpachlować, te w pokoju zaszpachlować i wstawić szybę. I pomalować. Do tego malowanie kuchni z przesunięciem szafek wiszących. Muszę jeszcze kupić i zmienić wykładzinę PCV w sypialni. A duży pokój to już poczeka na malowanie niestety..... [/QUOTE] Ok, teraz trzeba harmonogram prac opracować i grafik :cool3: To kiedy zaczynamy?
  3. znalazłyście jej DT jakiś tutaj czy jedzie od razu do Warszawy?
  4. zapraszam na bazarek z mojej sygnatury na tymczasy Ulv!
  5. [quote name='Poker']Czy to będzie malowanie czy większy remont?[/QUOTE] to już Ulv musi dokładnie opisać, wspomniała o gładziach, malowaniu i szpachli na obgryzione ościeżnice :evil_lol: oraz montażu półek jeśli dobrze zrozumiałam
  6. Ulv, zajrzyj tu - masz już niezłą ekipę remontową :eviltong:
  7. cudne te uchole ma :loveu:
  8. [quote name='sonek666']Jakby co to ja się piszę :) Tylko gdzie i kiedy :p Znalazłam jeszcze chłopa do pomocy , a co :evil_lol:[/QUOTE] super! wiedziałam, że są tu dobre dusze! Ulv, planuj terminy, wywrócimy Ci chatę do góry nogami :evil_lol:
  9. troszkę jak zajączek ;) powinno się dać coś z tym zrobić, bądźmy dobrej myśli
  10. Ulv, trzymaj się - jak jest tak źle to potem MUSI już być lepiej i daj znać, kiedy ten remont planujesz - zrobię sobie czapkę z gazety :razz: i przyjdę pomóc i myślę, że nie tylko ja Bo musicie wiedzieć, że [B]Ulv chce sama remontować mieszkanie[/B] - malować i gładzie kłaść itp :-o - myślę, że jeśli poda nam termin to damy radę razem pomóc dziewczynie (wystarczy jak kilka z nas poświęci choćby pół dnia) Myślałam, aby rozpisać ten remont na kilka dni i każdy kto chce pomóc zadeklaruje kiedy może - [B]POMOŻECIE?[/B]:razz:
  11. No proszę, a ktoś tu pisał, że to jest cichutki, spokojny szczeniaczek, który "przeprasza, że żyje" :evil_lol: dobrze, że nie wylądował u mnie, bo moja sucz by go po prostu zjadła, gdyby ją tak gryzł za fafle :-o no chyba, żeby się szybko nauczył, że tej dużej się nie rusza :diabloti: wet go jeszcze nie widział żaden?
  12. [quote name='togaa']Powolutku..?? U [B]Poker[/B] nigdy nie jest 'powolutku' tylko galopem... Tymczasiki nie mają ani pół dnia czasu na marudzenie. Szybki kurs rozpieszczania, ciachnięcie i do domku... Dla wiekszego komfortu, powinnaś dzisiaj malutkiej wtaszczyc do sypialni ukochane 'drzewka"..;)[/QUOTE] no to niech będzie galopem :lol: pomysł z drzewkami niezły :evil_lol:
  13. Super wieści, niunia robi postępy - powolutku, ale jednak
  14. no i taki... ale piszą, że 2 lata i ogłoszenie z grudnia i inny jakiś, mniej czarny ale może jak komuś taki zginął to by Aliego wzięli? [IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2010/grudzien/10/P1030883.JPG[/IMG] [url]http://www.chorzow.schronisko.com/ogloszenia/zagubione.php[/url] wiecej nie znalazłam
  15. [URL]http://www.utracone.pl/temp-2797/zaginal-pies.html[/URL] coś takiego np. znalazłam, ale bez foto
  16. [quote name='bros']Brosik u cioci abilab :smile: dziś noc spędza ze swoja dziewczyna Abi :smile:[/QUOTE] no, nieźle :cool3: miejmy nadzieję, że abilab ma na nich oko :lol: a Ali może faktycznie komuś zginął? nie chce się wierzyć, że ludzie oddali dobrowolnie takiego psa, chociaż mogła być pewnie historia pt. dziecko, alergia, wyjazd za granicę itp...jak on trafił do schronu, znaleziony?
  17. a gdzie Broska sprzedałaś? :lol:
  18. cudo, gdyby go ładnie ostrzyc domki by się biły o niego! tylko skąd wziąć DT a najlepiej BDT bo wydatki się szykują na kastrację itp... popytam tu i ówdzie, bo się zmarnuje w schronie
  19. odwiedzam pięknego czarnucha :lol: już po spa?
  20. miód na serce... jeszcze chwilka i nabierze dziewczyna pewności siebie, to widać :lol:
  21. No to super, mam nadzieję, że nasi wrocławscy weci coś wymyślą, żeby pomóc maluszkowi
  22. Dostałam pw z prośbą o dt na 4 dni dla Gizmo... teoretycznie nie ma sprawy, ale mam sukę 45kg, która na szczeniora burczała nieco (tzn np.pokazała zęby i pogoniła), no ale to był normalny, hiperaktywny szczenior :lol: a ten to kruszyna taka delikatna, bałabym się troszkę
  23. [quote name='olivetshka']To dobrze - macie tam dziś go ode mnie ucałować, szczególnie marmosia. Przyjechałabym z nią, ale mam niestety zabieg operacyjnego usunięcia ósemki, więc nawet nie wiem, ja będę później wyglądać...[/QUOTE] uuu :shake: też mnie to czeka znowu, a poprzednim razem było niefajnie... śliczny ten Ali, lubię czarnuchy ;)
  24. witaj malutka ;) z tym niejedzeniem to oby tylko stres był :shake:
  25. kochany chłopaczek :loveu:
×
×
  • Create New...