Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. witam, piszę z prośbą, czy jest ktoś kto mógłby przeprowadzić wizyte przed adopcyjną w Częstochowie? dla szczeniora z Kielc.
  2. zrobiłam ogłoszenia na Łódź, wieczorem zrobię na Starachowice. :wink:
  3. Na tym forum są sami ludzie ZAINTERESOWANI losem zwierząt.
  4. to chyba nie jest dobry wątek do takich dyskusji. [B]Psy do adopcji / znalezione[/B]
  5. a ja sobie przed chwilą weszłam na tablica.pl, patrze w a swiętokrzyskim oczywiście "KWIATEK" [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-4-letni-lagodny-IDbcJT.html[/url] oddam z powodu wyjazdu. ehhh co za ludzie
  6. czy są jeszcze jakieś szczeniaki w Starachowicach/Wąchocku ? Bo jest chętna osoba na szczeniaka. nie wiem czy to dobry domek, wydaje mi się że pies tam źle nie będzie miał ale jak są jakieś szczeniaki które będą nieduże to prosze mi podesłać, wyślę jej i jak będzie zainteresowana to przekaże co trzeba zrobić żeby psiaka zaadoptować :)
  7. [QUOTE]kiedy mogłabyś porobić ogłoszenia ? to wyslę konkretne info na pw[/QUOTE] już mogę robić:)
  8. Ojeeej ! A ja wchodziłam na ten wątek z nadzieją, że wszystko z psinką okej :(
  9. [quote name='mrs.ka']czy ktoś pomoże w ogłoszeniach?[/QUOTE] ja niedługo porobię ogłoszeń. proszę tylko o tekst;)
  10. ale przepiękny :) a ten malec na max po prawej to jak chihuahua wygląda ;) [IMG]http://i51.tinypic.com/17635d.jpg[/IMG]
  11. piękna jest, i jeszcze te kolorowe oczka :)
  12. podniosę psiaczki ! hoop:sweetCyb:
  13. ale przepiękna. to pewnie kolejny amstaff/pitt bull z jakiejś ''hodowli''
  14. tak, dwa. bo ten z Giną jest dość duży wiec wydaje mi się, ze ten już nie wejdzie.
  15. jak zwykle bez rewelacji ale może się przyda: [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/446/sunia.jpg[/IMG] od razu wkleję go u siebie ;-)
  16. tak właśnie myślałam, że to plotki. Bo stałam wczoraj pod sklepem i jakieś tam klientki mówiły wlaśnie do sprzedawczyni, że nie ma już psów żadnych bezdomnych na południu i nie będą miały komu resztek jedzenia wyrzucać, bo na południu był rakarz, przyjechał i wszystkie zabrał.. już mi śmierdziało jakąś ściemą.. ale wolałam spytać:)
  17. podobno rakarz wyłapał z osiedla południe prawie 15 psów i miał "coś" z nimi zrobić. mam nadzieję, że to tylko plotki i że znów nie będą usypiane :/
  18. to prawda co jest napisane na 1szej stronie wątku o tej suni ? [IMG]http://i54.tinypic.com/30t4a5i.jpg[/IMG] bo widziałam dziś identyczną na dolnych. i jeśli faktycznie tak ucieka to pewnie była to ta:)
  19. albo mi się wydaje albo pare dni temu widziałam Fione na os. Południe :roll:
  20. ojej, to ona? na tamtych zdjęciach nie wyglądała aż tak rasowo, piękna jest!:loveu:
  21. podniosę!!
  22. tak, widzę. ale nie po 5. tzn jest w kolejności postów - 5 zdjec, 5, 3, 3..
×
×
  • Create New...