Zazdroszczę tym co umieją rysować rzeczy/zwierzęta z realnego świata. Ja nawet ze zdjęcia nie potrafię narysować. Jedyne co dobrze mi wychodzi to postacie bajkowe.
[IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/Chickensmoothie2.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/L.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/O2.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/Zdjcia-000u.jpg[/IMG]
wersja komputerowa kotka:
[IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/kotek2kopia-1.png[/IMG]
Ja wlasnego psa nie mam wiec slaba jestem w rozumieniu psow. Ale i tak z nimi rozmawiam :) najczesciej z tymi schroniskowymi. kazdy pies okazuje emocje na swoj sposob. Pozatym uwielbiam gadac z moim kroliczkiem^^ choc wydaje malo dzwiekow to ma bogata mowe ciala
Znowu ja z kolejnym pytaniem^^' wiem ze sa bazarki cegielkowe i aukcyjne. a czy mozna robic bazarki mieszane, tzn. aukcyjno-cegielkowe? bylyby przedmioty na aukcje a jesli ktos nie znalazlby nic ciekawego to mialby jeszcze mozliwosc kupienia cegielki za 3-4 zl
Jeśli chodzi o rozliczanie to najpierw należy czekać na wpłatę osoby, a później wysyłać tej osobie rzeczy które zamówiła? Jest to ochrona przed oszustami, tak?
Cudowny piesek^^
A na tym zdjęciu to taki myśliciel ;)
[url]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/TFFyAVy6QxI/AAAAAAAAO20/i67dXevIVZ8/s512/DSC08711.JPG[/url]
Dobrze, że chociaż ten ocalał. Durna baba :angryy: pewnie pozbyła się kur... piesków i wmawia, że je oddała komuś. Mam ochotę iść i ją opierd... za to co zrobiła
warsik pewnie bedzie myslal ze trafil do raju :) co do samochodu to jak ktos przyjedzie to mozna poprosic. Pamietaj zeby dokladnie informowac o postepach^^ mam nadzieje ze niedlugo powiedza czy przyjada w sobote czy w niedziele i o ktorej