Jump to content
Dogomania

kagome19

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kagome19

  1. Piękny psiak :)
  2. Pinesk@, kiedyś jakiś weterynarz przedzwonił do schroniska mówiąc, że mają psa który się wykrwawia i potrzebują dużego silnego psa na oddanie krwi. Darek zgłosił się jako dawca krwi i dzięki temu tamten pies przeżył :)
  3. Pinesk@, a jaki to wet, że 150 zł w Malborku?
  4. Plina, ja wiem ja wiem:p
  5. Nie mam pojęcia czemu tak drogo. Widać malborscy weci są zachłanni. Pieniądze ważniejsze od dobra zwierzęcia :shake:
  6. Trzeba być ślepym żeby nie chcieć takiego cudnego pieska :/
  7. W Tczewie jest też podobno tańszy weterynarz. kamilqax95x - w Malborku za sterylke musiałybyśmy zapłacić 200 zł a gdzieniegdzie nawet 250 zł. Malbork jest strasznie drogi :(
  8. Musimy wkońcu dokładnie się dowiedzieć ile sterylka dla Maji.
  9. Oj tak, Dżeki to taki biedny piesek :-( Taki smutny I nowa dziewczynka duża. Ma w sobie troche Bernardyna. Też nie chce jeść, tylko z ręki trochę. Ma takie straaaasznie smutne oczka :-( trochę macha ogonkiem na widok człowieka
  10. Oj prawda, słodziak :loveu: ciągle pakował się na kolana żeby go głaskać no i oczywiście musiał każdego wylizać :lol:
  11. Martin to około 3 miesięczny szczeniak. Został podrzucony pod dom jednego z pracowników schroniska. Jest bardzo wesoły, lubi siedzieć na kolanach i być głaskanym. Ładnie chodzi na smyczy, akceptuje inne szczeniaki. [CENTER][SIZE=2][COLOR=#ff1616][B][I]Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcji. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/I][/B][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][SIZE=3][B]Kontakt:[/B][/SIZE] [/SIZE][B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie[/B] ul. Malinowska tel. 0 [B]58 531 96 56[/B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]bądź mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/PICT0008.jpg[/IMG] [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/PICT0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/PICT0014.jpg[/IMG] [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/PICT0019.jpg[/IMG] [/SIZE]
  12. Każda złotówka się liczy :) To przybliża nas do zrealizowania sterylizacji^^ Jutro lub pojutrze będziemy dokładnie wiedzieć ile kosztuje sterylka Maji. Ale będzie w okolicach 150 zł
  13. [B][URL="http://www.dogomania.../members/103125-logowanie_nie_dziala_gos"][B]logowanie_nie_dziala_gos[/B][/URL] - to super :) Pinesk@ napewno napisze do Ciebie^^ [/B]
  14. ilka, dziękujemy bardzo :)
  15. Pinesk@, zapiszę sobie przypomnienie w tel na jutro to obfocimy go:)
  16. Pineks@, a ci co chcą Warsa to nie mają samochodu?
  17. Szkoda, żę takie śliczne pieski nie mogą znaleźć domu :(
  18. blacky, piękny banerek :) ślicznie dziękujemy^^
  19. Aż dziwne że taki piękny piesek jest w schronisku
  20. Warsik będzie mieć nowy dom^^ Hurra :) Pinesk@, poszukam w wątkach kogoś z Warszawy
  21. Pozatym w piątek będziemy z pliną w schronisku więc cyknie się pare fotek^^
  22. Następny piesek :-( Dlaczego tak się dzieje... Żaden pies nie jest agresywny z natury, to wina człowieka :angryy:
  23. Tu masz link do tematu Stowarzyszenia REKS - [url]http://www.marienburg.pl/viewtopic.php?t=1899[/url] przejrzyj najnowsze strony^^ Perełka jest na 27 stronie ale nie ma chyba jej innych zdjęć niż tu . Tylko tych innych piesków :)
  24. Pinesk@, Perełka ma około 4-5 lat. Możesz tak wpisać do jej danych. A jeśli byś chciała bardziej aktualne zdjęcia to wejdź na forum Marienburg^^
×
×
  • Create New...