Jump to content
Dogomania

kagome19

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kagome19

  1. Atomowka, na pierwszej stronie tematu jest mnóstwo zdjęć maluchów. Napewno będziemy robić wizyty przedadopcyjne
  2. Czu ktoś pomoże? Czekamy na banerek^^
  3. Czy ktoś byłby w stanie zrobić banerek dla suczki?
  4. Maja to mała suczka. Jest mamusią tych oto szczeniaczków - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190804-4-szczeniaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w%21%21%21-Malbork"]http://www.dogomania.pl/threads/190804-4-szczeniaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w!!!-Malbork[/URL] [IMG]http://i33.tinypic.com/2w6x66e.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/bg36ug.jpg[/IMG] Jak łatwo się domyślić, ma właścicieli, ale... No właśnie, właściciele dają jej tylko dach nad głową. Nie stać ich na pieska. Gdyby nie plina to suczka już dawno byłaby za Tęczowym Mostem. Suczke trzeba wysterylizować, jednak jest to koszt przekraczający nasze możliwości. Właściciele napewno nie opłacą zabiegu, który kosztuje około 200 zł. Bardzo chciałybyśmy poprosić razem z pliną o małe wsparcie finansowe. Każda złotówka będzie pomocna. NIE POZWÓLMY, ABY NA ŚWIECIE BYŁO WIĘCEJ PSICH NIESZCZĘŚĆ. Osobom zainteresowanym będę przesyłać na pw nr konta, na który będzie można wpłacać pieniążki. Jeśli brakuje jakiś informacji, które powinny zostać umieszczone w temacie, proszę mnie o tym poinformować :) Czytałam regulamin, ale być może coś przeoczyłam :oops:
  5. Juz mam tabletki^^ nawet dla ich mamusi. Wielkie dzieki pinesk@ :)
  6. W piatek bedziemy prawdopodobnie z plina w schronisku. Ciekawe czy warsik pozwoli zabrac sie na spacerek^^
  7. A wilma jest na psiegranych?
  8. zrezygnowali z pieska?
  9. Taki piekny piesek. Az dziwne ze nikt go nie chce :/
  10. Jak czlowiek ^^ siad na pupcie. A raczki (Przednie lapki) w gorze
  11. Zawsze chetnie pomoge :) a na adopcje.org jest warsik jestem na telefonie w necie. Brak polskich znakow^^'
  12. Pineks@ ratujesz nas :) Chociaż jeden koszt mniej będzie dla nas.
  13. może załóż Warsikowi wątek na piegrane marzenia?
  14. Pinesk@, filmik jest. Właśnie obejrzałam^^
  15. Pinesk@, byłoby wspaniale :) powiedz może, w którym miejscu malborka będzie twoja mama. Zobaczymy czy ja cz yplina ma bliżej. Która będzie mieć bliżej to podejdzie^^
  16. Teraz tylko wyczarować pieniążki na drugie odrobaczenie :/ Ciężko będzie...
  17. Juz jestem w nowym watku :) warsik jest sliczny. Szkoda ze cale zycie w schronisku :( czasem marze o wygranej w totka i przygarnieciu najbardziej potrzebujacych pieskow. jakbym nie miala krolika to bym go wziela
  18. Warsik-biedny piesek. Cale zycie w schronisku :(
  19. Odnawiajmy niektore watki. Niektore pieski ze starych watkow nadal sa w schronisku :/
  20. Wiem :/ ale moze chociaz poprosze o wplacanie pieniazkow dla suczki na konto. Moze dostaniemy pare groszy. Bo we trojke (Ja, kolezanka i kolega) nie jestesmy w stanie wyciagnac z wlasnych kieszeni 250 zl
  21. Czy w takim razie dla suczki mozna zalozyc temat w dziale "Maja dom ale potrzebuja pomocy"?
  22. Viris, szczeniaki maja watek na dogo i szukamy im nowych domow. Musze sie dopytac kolezanki jak bedzie z tym podpisywaniem umowy adopcyjnej. Czyli mame trzeba by bylo tez odebrac zeby zbierac na sterylke? Z tym moze byc problem :/ a sterylka strasznie droga. moze sprobuje z allegro
  23. mam pewne pytanie. otoz sasiedzi mojej kolezanki maja suczke i 4 szczeniaki. niestety wogole nie interesuja sie tymi psami. kolezanka musi je karmic. suczke trzeba wysterylizowac a szczeniaki odrobaczyc. na jedno odrobaczenie mialysmy kase. gorzej z reszta. no wiec psy sa czyjes ale praktycznie niczyje. czy w takiej sytuacji mozna zalozyc bazarek aby uzbierac kase na sterylizacje i odrobaczenie?
  24. plina, wysyłam ci na maila twoją część plakatu piesków do wydruku^^
  25. [quote name='solartcz']Czy w tczewskim schronisku potrzebni są wolontariusze???[/QUOTE] Wolontariuszy nigdy za wielu :) zawsze przydadza sie nowe osoby
×
×
  • Create New...