Jump to content
Dogomania

kagome19

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kagome19

  1. Widzialam go wczoraj. Sliczny piesek^^ niewidomy ale wodzi lepkiem za odglosem krokow. jak bym miala warunki to chetnie bym go wziela
  2. Jesli chcesz to moge porobic plakaty dla szczeniaczkow takie jak dla perelki zrobilam :)
  3. To ta mala slicznosc. Wspanialy piesek^^
  4. Perelka jest bardzo otwarta wobec ludzi. Zaledwie godzinke po tym jak mnie poznala usiadla mi na kolanach zeby ja glaskac :) a wczoraj byla z nami rozwieszac jej plakaty po malborku^^
  5. [quote name='plina'] [img]http://i37.tinypic.com/21bpxx.jpg[/img] [/QUOTE] Łatka w kształcie serduszka :loveu: wszystkie maleństwa są przepiękne
  6. Co u dropsika? W ktorym kojcu jest? ostatnio jak bylam w schronisku to nie zauwazylam go. Ale tez nie widzialam wszystkich kojcow wiec moze to dlatego
  7. plina, chociaż się wyszalała porządnie i pewnie była szczęśliwa dzięki temu spacerkowi :)
  8. Jaki śliczny piesek :loveu: Następnym razem jak będę w schronisku to muszę go poszukać i wymiziać :lol:
  9. Plina, przede wszystkim właśnie kojce nie mogą być na terenie zbyt zabudowanym, bo psy mogłyby przeszkadzać sąsiadom i musiałabyś zlikwidować kojce.
  10. Oby wyzdrowiała jak najszybciej i znalazła szczęśliwy domek :)
  11. Mam nadzieję, że z perełką wszystko będzie dobrze^^
  12. Dostałam PW. Niestety mogę tylko wesprzeć duchowo :( Trzymam kciuki
  13. Możesz też umieścić ogłoszenie na forum malborka - [url]http://www.marienburg.pl[/url] - możesz poprosić użytkownika animals75 żeby dodał infomację o tym piesku to tematu Stowarzyszenia REKS w Malborku Inne forum gdzie można dawać ogłoszenia - [url]http://www.zwierzaki.org[/url] - na samym dole jest dział "Sprzedam/oddam zwierzaka"
×
×
  • Create New...