Jump to content
Dogomania

kagome19

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kagome19

  1. Pinesk@, brzydka chyba nie jestes? Nie ma co sie wstydzic :) to mozna porozwieszac ten plakat^^ co do pieskow to kojarze wszystkie. biedaczki bardzo sie boja. ja jak mialam smakolyki to dawalam kazdemu
  2. Co do tego ze jest za malo wolontariuszy-fajnie by bylo gdyby szkoly zgodzily sie na rozwieszanie plakatow promujacych wolontariat^^ to bylby dobry pomysl
  3. Musze przy tym byc xD Pozegnac sie z Warsikiem
  4. czy ktos wie ile moze kosztowac maly kaganiec?
  5. o moj boze... trzeba natychmiast cos zrobic. maly moze nie przezyc bez mamy. plina, oswiec ta sasiadke
  6. Plina, na watku tczewa podalam ci kolejna stronke gdzie mozesz umiescic ogloszenia
  7. Biedna perelka, co to sie z nia dzieje :< przy okazji, znalazlam dobra stronke gdzie mozna dawac ogloszenia psow do adopcji. [url]www.kupiepsa.pl[/url] plina, wrzuc tam perelke i szczeniaki. moze ktos zainteresuje sie
  8. Jestem. Ludzie, az sie poryczalam :< takie bestie (czyt. ludzie bez serca) powinny wogole nie istniec
  9. Daj te ksiazki dla dzieci, napewno ktos kupi :) niestety nie znamy sie, ja bylam dopiero 3 Razy w schronisku. A domek dla Warsika to rzeczywiscie niesamowici ludzi. Daj znac w jaki dzien przyjezdzaja po Warsa. musze przy tym byc
  10. Pinesk@ ja robie zdjecia telefonem^^ jakby co to opisy i zdjecia przeslij mi na pw. przyjedz do schroniska w sobote, chcialabym cie wreszcie poznac. i daj znac o lapku:)
  11. ja już dałam 12 rzeczy i ciągle szukam :) Ciekawe co da Pinesk@^^ Ja w domu wygrzebałam z szafy 2 koce. Przy najbliższym wyjeździe do schroniska chcę je zawieźć :) Kiedy masz czas jechać do Tczewa?
  12. Spoko, później daj mi na pw opis i zdjęcia :) Pinesk@ też da parę rzeczy^^
  13. zaczęłam tworzyć bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191988-Bazarek-w-trakcie-tworzenia.-Prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87[/url]
  14. Pinesk@, mogą być i z lumpeksów :) aby były dobre^^ Ja już zrobiłam sobie liste rzeczy, które mogę dać na bazarek. Narazie mam 7 książek i 3 maskotki.
  15. Musimy jakoś się zorganizować żeby stworzyć ten bazarek na rzecz schroniskowych psów :) Ja mogłabym zająć się wysyłkami itp. Najpierw najlepiej zrobić listę przedmiotów. Kto co może dać^^ Plina podpowiedziała, że przydałoby się też kupić smycze i obroże.
  16. trzeba szczeniaczka do góru hopsnąć :)
  17. "[U]Po porodzie sterylizacja jest możliwa po ustaniu laktacji, czyli około 2-3 miesiące. [/U][COLOR=Black]Tak wyczytałam na jakiejś stronce o sterylizacji[/COLOR]
  18. Atomówka, jeszcze około miesiąca musimy czekać. Plina mówiła, że 2 miesiące po porodzie można sterylizować suczke
  19. na zwierzeta.org też są maluchy :) dałam ich wątek tam
  20. Co też może dziać się z Perełcią? Być może to konflikt osobisty, zazdrość????
  21. beataczl, dokadnie :/ Mamy nadzieję, że wet będzie miał coś taniego na pchły. I chcemy też kupić tabletek na odrobaczenie na zapas
  22. :crazyeye: wow. Dziękujemy w imieniu Maji :lol: Teraz jedyny problem to załatwienie kagańca lub transporterka. Bo innaczej to nie można autobusem czy pociągiem.
  23. nr konta dla hesia wysłany^^ przepraszam za opóźnienie :oops: w niedziele nie ma mnie na necie. A ogólnie dzielę kompa z dwoma braćmi i muszę czekać na swoją kolejkę :angryy:
  24. :sweetCyb: Hurra :) Nareszcie domek dla Warsika jest pewny^^ tak się cieszę. W piątek byłam z nim na spacerku. Na początku był przerażony, ale jak wracaliśmy to nawet troszkę szybciej szedł ;) Przez jakieś 10 sekund nawet mnie ciągnął :evil_lol: niestety przejechała ciężarówka, Warsik się przestraszył i spowrotem zwolnił :/
×
×
  • Create New...