Jump to content
Dogomania

kagome19

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kagome19

  1. A kto u was zajmuje sie odwozeniem psow do schroniska? u mnie powiadamia sie straz miejska. moze sprobowac ja zlapac na dlugi sznur? cos w stylu lasso
  2. Warto tez w forumowym dziale "Bazarek" przejrzec temat "Reklamy bazarkow". moze akurat ktos reklamuje bazarek z psimi akcesoriami.
  3. Zazdroszczę tym co umieją rysować rzeczy/zwierzęta z realnego świata. Ja nawet ze zdjęcia nie potrafię narysować. Jedyne co dobrze mi wychodzi to postacie bajkowe. [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/Chickensmoothie2.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/L.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/O2.jpg[/IMG][IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/Zdjcia-000u.jpg[/IMG] wersja komputerowa kotka: [IMG]http://i209.photobucket.com/albums/bb8/kagome19_2007/kotek2kopia-1.png[/IMG]
  4. Ja wlasnego psa nie mam wiec slaba jestem w rozumieniu psow. Ale i tak z nimi rozmawiam :) najczesciej z tymi schroniskowymi. kazdy pies okazuje emocje na swoj sposob. Pozatym uwielbiam gadac z moim kroliczkiem^^ choc wydaje malo dzwiekow to ma bogata mowe ciala
  5. Takiemu przystojniakowi to nikt sie nie oprze
  6. czy piesek ma ogloszenie na psiegrane marzenia?
  7. Regulamin przeczytałam, jeden bazarek już mam :) W sumie racja, następnym razem założę bazarek aukcyjny i cegiełkowy :)
  8. Znowu ja z kolejnym pytaniem^^' wiem ze sa bazarki cegielkowe i aukcyjne. a czy mozna robic bazarki mieszane, tzn. aukcyjno-cegielkowe? bylyby przedmioty na aukcje a jesli ktos nie znalazlby nic ciekawego to mialby jeszcze mozliwosc kupienia cegielki za 3-4 zl
  9. biedny piesek. a bernardyny przeciez sa takie wspaniale...
  10. Jeśli chodzi o rozliczanie to najpierw należy czekać na wpłatę osoby, a później wysyłać tej osobie rzeczy które zamówiła? Jest to ochrona przed oszustami, tak?
  11. kagome19

    Duffel

    Cudowny piesek^^ A na tym zdjęciu to taki myśliciel ;) [url]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/TFFyAVy6QxI/AAAAAAAAO20/i67dXevIVZ8/s512/DSC08711.JPG[/url]
  12. uwielbiam czytać jak zwierzątko znajduje szczęśliwy dom^^
  13. dziękuję ^^
  14. a jak to się robi^^" jeszcze jestem zielona z Dogomanią
  15. Dobrze, że chociaż ten ocalał. Durna baba :angryy: pewnie pozbyła się kur... piesków i wmawia, że je oddała komuś. Mam ochotę iść i ją opierd... za to co zrobiła
  16. Dowiedziałam się dzisiaj, że Martin poszedł już do nowego domku^^
  17. Pinesk@, ok^^ moze twoj bedzie dobry. no i oczywiscie popytamy w schronisku
  18. Atomowka, najtanszy jaki jest
  19. warsik pewnie bedzie myslal ze trafil do raju :) co do samochodu to jak ktos przyjedzie to mozna poprosic. Pamietaj zeby dokladnie informowac o postepach^^ mam nadzieje ze niedlugo powiedza czy przyjada w sobote czy w niedziele i o ktorej
×
×
  • Create New...