-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Konto Kornelka poniżej [B] Fundacja Zmieńmy Los Ul. Trzech Diamentów 36/20 Bielsko-Biała 43-382 Nr Konta: 65 1030 0019 0109 8530 0030 3048 [/B][B]tytułem : DAROWIZNA dla Kornela z dogo ( Twój nick )[/B] [COLOR=magenta]Bardzo dziękuję[/COLOR][B] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUwJgr1nD50gcT7iu5tTn3X0CnZ802UqEa8pDAOu-kDYO1-CDw[/IMG] [/B] -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
podam konto, ale wypadałoby zajrzeć tam i szepnąć słowo dziękczynne -
[quote name='mysza 1']Dziewczyny, chcecie coś na rany? Opatrunki? Wszystkim by się przydały o ile weci zechcą stosować.[/QUOTE] na rany może potrzebować [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]Pogryziony Bary cierpi i czeka na nowy dom !!! Zbieramy na hotelik i leki ![/URL][/B]
-
no tak mi patrzyło na bryta. Takiego psychicznego wraka mam też. Dzidek jest u mnie od listopada 2009. Nie umiał jeść z miski, ponieważ w tej pseudo był samcem nawet nie beta, ale chyba gamma albo delta. Zaszczuty, poniewierany, dorosły kot ważył 2,1 kg. Zalany kocim katarem, prawie stracił oko. To niebieskie, bo zielone jest silniejsze. Właśnie do mnie przyszedł i twierdzi, że jest troszkę głodny. W tle widać Lucka. Też chyba na dożywociu. O tym kocie też można napisac książkę. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1826/dsc05117m.jpg[/IMG]
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Podnoszę, tyle kasy potrzeba, a tu ani grosika... :([/QUOTE] jak to: ani grosika??? Przecież załatwiłam z bazarku Ciapusia! Tyle, że nie było tam nikogo od Kornela. Pieniążki same nie przyjdą -
[quote name='dorobella']Reklama dźwignią handlu. Ja też mam kota z odzysku Oddany do adopcji chory, full kasy wydałam na ratowanie mu życia, ponad rok karmiłam ręcznie. Przytył u mnie ok 2 kg. Też się cieszę, że położony na łóżko po ponad dwóch latach nie ucieka jak poparzony. Miał 8,5 roku jak do mnie trafił, teraz ma skończone 11.[/QUOTE] Vito nie ma szansy dożyć 3 lat A Twoja kocizna to też jakaś szlachetna marka?
-
Sultan zabral mnie moj pan ktoremu ucieklem w pogoni za przygoda
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
staruszek może mieć u mnie dt lub hotel w zależności czy na fakturę czy bez. Warunek jak zawsze: żadnych chorób typu grzybica lub świerzb, bo mam zwierzęta o obniżonej odporności (nowotwory, dziury w sercu, jelitowe) No i oczywiście musi tolerować inne psy i koty. To jest terier, więc może lubić pogonić koty, a u mnie to niedopuszczalne, bo Vito jest umierający. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']dobrzez czekam na asl- wyślij mi konto[/QUOTE] Napisałam do nich na wątku -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Wiecie, nie znałam Ciapulka, ale tak jakoś za nim tęsknię -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny, biegnijcie na wątek Ciapusia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/209723-Ciapu%C5%9B-wyrzucony-9-m-czny-piesio-przera%C5%BCony%21-ZAGIN%C4%84%C5%81%21%21%21%21"]Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!![/URL][/B] załatwiłam tam troszke pieniędzy dla Kornela, ale proszą o konto -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
7/dzień - dt + utrzymanie i wet hotel na fakture - 9/dzień wiecej jeśli będziecie chciały wiedzieć -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Timo! Cudowne imię! jestem za, choć mało się udzielam, ale czytam. Jestem z Timonkiem i z Wami. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Mija czas,a Ciapusia nie ma. Będzie się trzeba rozliczyć z pieniędzy. Chciałabym,zeby pieniążki, które wpłyneły na Ciapka ode mnie i moich znajomych przeszły dla Daszki, Carmen i Olina. Natomiast co do pieniędzy z bazarków- dla Dianci -Inga Ty pisałaś o swoich podopoiecznych, wskaż tego w największej potrzebie i prześlij konto. Asl- z tego co widzę na koncie Ciapka jest w sumie ok 500zł, tak?[/QUOTE] A może na Kornela? On nie ma jeszcze nic [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210873-Potr%C4%85cony-Kornel-w-gipsie-beagle-zbieramy-na-konsultacje-i-leczenie-%21"]Potrącony Kornel w gipsie - beagle - zbieramy na konsultacje i leczenie ![/URL][/B] -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Nie nie mam tego pieska u siebie, nie mam miejsca ;( piesek żyje na ulicy .[/QUOTE] o rany, nie pozwól na to. Gdy wrócę z urlopu, zrobię Ci bazarek, ale to dopiero w połowie sierpnia. -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Ja mam dt/hotel dla malutkich staruszków. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
o rany, nie mam kasy, ale mam rzeczy na bazarek, tyle, że wyjeżdżam i będę w połowie sierpnia -
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
inga.mm replied to plina's topic in Już w nowym domu
[quote name='plina']Niestety to oni.[/QUOTE] no to właściwie chyba wyjasnia wszystko w kwestii poziomu intelektualnego niższego niż u dżdżownicy -
[quote name='betka']Śliczniusi pysio :). Vito miał szczęście, że mu się przytrafiłaś.[/QUOTE] a jakie ja mam szczęście! Nie zamieniłabym go na żadnego zdrowego kota, chociaz nie jest nadmiernie przytulaśny. Tez o tym napiszę. Jak ja cieszyłam się, gdy on mając rok zaczął wskakiwac na stół na wysokość 50-60 cm! A miał półtora roku gdy wskoczył na szafke kuchenną, prawie płakałam ze szczęścia. Wycałowałam go, a on oczywiscie, wywijał sie, bo dla niego dotyk nie jest szczęściem tylko karą. Ale o tym później
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
inga.mm replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no właśnie - telefonicznie. Zawsze mnie takie oferty niepokoją. Przepraszam jeśli robię zamieszanie swoimi wątpliwościami, ale mam siostrę w D i tam dość rygorystycznie podchodzi sie do opieki nad ich zwierzętami (nie oznacza to, ze jest idealnie), natomiast zwierzęta "importowane" tym rygorom juz nie podlegają, chyba, że zostanie zarejestrowany w D. -
[quote name='betka']A Kto to jest Vito? PS: ja pająki lubię, za to boję się dżdżownic[/QUOTE] Vito to kot z avataru. Zakładam wątek, bo mam 5 kotów na dożywociu - nie moich, żeby było jasne, a ratuje im życie nie mając żadnych "zewnętrznych" środków. Vito przez niecałe dwa lata życia kosztował mnie jakieś 15 tysięcy zetów. Na razie zaczęłam i nie mam czasu opisywać, bo ciągle jakieś psy w potrzebie, bazarek i inne obowiązki, a jeszcze trzeba zapracować na to wszystko. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-po%C5%9Bmiertne-%C5%BCycie-Vita-koci-przytu%C5%82ek"]pośmiertne życie Vita, koci przytułek[/URL][/B]
-
Akcja zakończona pomyślnie - psy w nowych domach! Dziękujemy wszystkim
inga.mm replied to plina's topic in Już w nowym domu
łomatko! To te jołopy? Obejrzałam i moje poranione poczucie estetyki artystycznej kwili do tej pory