Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. [quote name='Mariat']Jak sie klon nie zglosi, urzadzimy sobie tutaj mysie harce pod nieobecnosc kota:evil_lol: Dwa tygodnie chyba wystarcza, nieprawdaż?:cool3:[/QUOTE] Człowiek ,chce byc szczery to proszę...po prostu nie wierzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jednak bede tu zagladać systematycznie:diabloti: jeszcze jakas imprezka mnie ominie:evil_lol: I tak na szybko ,pare fotek:) Toyota preferuje zdjęcia z dziećmi,żeby pokazać stosunek psa do dziecka więc proszę.... [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc3905g.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1069/dsc3905g.jpg[/IMG][/URL] Xara [URL=http://img191.imageshack.us/i/dsc3908o.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5724/dsc3908o.jpg[/IMG][/URL] Ares prosto ze stawu... [URL=http://img718.imageshack.us/i/dsc3940a.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8237/dsc3940a.jpg[/IMG][/URL] I udane polowanie na tygrysa :) [URL=http://img830.imageshack.us/i/dsc4031c.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6959/dsc4031c.jpg[/IMG][/URL]
  2. Przez ok.dwa tygodnie będe na dogo z doskoku,dzisiaj goście przyjeżdżaja...a jeszcze w czwartek i piatek mam kastracje psów p.Doroty i w międzyczasie Zakrzewek...potrzebny mi klon,chociaż na kilka dni:)
  3. Biedny staruszek:( Pewnie biedak został zastapiony jakims młodzikiem,który jak sie zestarzeje,albo nie sprawdzi podzieli los tego staruszka,juz brak słów ....Na fb już sie wprosiłam :)
  4. Mariat ,co ja mam Ci wybaczać??:lol: Zaraz tam zajrzę
  5. Irenko,ja Ci obije pupę,jak jeszcze raz wspomnisz o jakiejs emeryturze dogomaniackiej:mad:Wpadłam,zeby przypomnieć Amorkowi,ze kciuki cały czas trzymam mocno a tu taki wpis:shake:,no zdenerwowałam sie okrutnie,nnoooo
  6. Nie ,no znowu i to dwupak :( Z drugiej strony to szczyle miały szczęście,że je Bozenka wypatrzyła :)
  7. [quote name='savahna']Domowej propdukcji?! A można przepisik....:oops:[/QUOTE] Domowej,ale nie mojej:oops: mam znajoma ,która robi świetne wypieki a przy tym oryginalne,kiedyś np zrobiła mi ciasto ze śliwkami suszonymi,maczanymi w alkoholu:evil_lol:super było..ale niestety swoich przepisów strzeże:shake: Jak do mnie przyjedziesz ,zamówie a Ty podpatrzysz ,dobra :lol:
  8. Jestem:) nie mam jak pomóc :( ale chociazzagladac bedę ...
  9. No to trzymam kciuki,niech ta miłośc trwa i się rozwija,moze faktycznie cos z tego wyniknie :)
  10. Nic nie szkodzi :)Ważne,że o nas pamiętałaś :) Zrobiło się cieplej,psy wznowiły kapiele w stawie :) a ja się cieszyłam,ze przez kilka dni podłoga będzie sucha:-( Wilczek i Ares kilka razy dziennie...a Żabcia siedzi nad stawem i podziwia:)
  11. Na takiego strachulca,to uwazam ,że zachowuje sie nienagannie:)ale to tez zapewne zasługa Moniki,ze psiak się dobrze u niej czuje:) a z jedzeniem to juz pewnie będzie kaprysić,jak ciocia podsuwa pod nosek takie smakowitości,to co ma nie wybrzydzać:evil_lol:
  12. Coś przegapiłam:???: jaka nowa tymczasowiczka ??? Dobrze ,że Baster juz po wszystkim :) Czyli po raz drugi zycie mu uratowałaś:) nieciekawie by było z tymi jajeczkami:razz:
  13. I pewnie odrazu wziąc się do roboty :) Chyba je zabiore do Zakrzewka ,ja się poopalam,a moje psiaki posprzatają,jakstraczy czasu tomoze i ogródek przekopia:),to tez potrafią :)Żyć ,nie umierać z takimi zwierzakami...
  14. A Żabulec wszystko wciaga w momencie,bez zębów a szybciej upora się z jedzonkiem od tych z całym uzębieniem:) Już ja zaczęłam zapychać trochę owocami,gruszka,arbuz,banany,winogrona czy borówki łyka aż się uszy trzęsą ...ona jest nienasycona normalnie...a taka żujka to sie trochę zajmie :) i cicho w domku :)
  15. Oczywiście ,że zrobię :)ostatnio nie zabrałam aparatu :( W ogóle mam straszne zaległości w fotkach :(
  16. Zapomniałam jeszcze o jednym napisać...Jakisczas temu dostałam paczke od Azalii,z rzeczami na bazarek i żujkami i ciasteczkami :)Byłam wtedy tak zajęta psami p.Doroty i Zakrzewkiem,że po prostu zapomniałam o tym napisać na wątku,bardzo przepraszam...Ale co jest najważniejsze,otóz tymi żujkami [B]azalio,[/B]życie mi ratujesz :) Jak Żabcia zaczyna swoje koncerty,dostaje taka żujke i mymła sobie :)już żadne inne psiaki nie dostaja,tylko dla niej trzymam cały zapas.Co prawda,Żabcia musi bardzo uważać,bo chwila nieuwagi i już żujki nie ma:),złodziejaszki czuwają :)
  17. W tym tygodniu ruszę do Zakrzewka,ale niestety paczkę troche próbowały otworzyć moja Zuzia i Ryżyk:evil_lol: To sa bardzo ciekawskie psy,różek wygryzły:diabloti:Wiem,że to świadczy od mnie jak mam wychowane psy:oops:,podstawowych zasach grzecznościowych nie przestrzegają:oops:
  18. Żabka dzisiaj rano była wsciekła(nie mam pojęcia czemu:cool3:),że z rozpędu zaatakowała swoje odbicie w lustrze:p.Robi się niemożliwa...a jaka przytulaśna:lol:,tylko kolanka i jedzonko,oczywiście jej w głowie:lol: Nie mam kiedy porobić nowych zdjęć mojemu towarzystwu:shake:,a to pada,a to znowu córka ruszy gdzieś z aparatem,no nie ma jak.Żabci do ogłoszeń chciałam nowe porobić przede wszystkim,a w domu nie zawsze mi ładne wychodzą... Odświeżam ogłoszenia,ale zero telefonów,nikt nie dzwoni,nawet oszołomy:shake:,nie ma z kim pogadać normalnie:shake:,pisać też nikt nie pisze:shake:...ehhh
  19. Przepiekny,usmiechnięty pycholek :) A u nas ciaglepada i nie mam jak zrobic fajnych nowych fotek :(
  20. Przykro mi ,ale dzisiejsza sesja odwołana i to nie z mojej winy,koleżanka musiała wyjechać,przełożyłyśmy na jutro ...i nawet lepiej ,bo mam juz moje autko :)
  21. [quote name='toyota']To było oficjalne obwieszczenie ;). Przecież wiesz ciotka, że się do Ciebie wybieram z córką, co by było widać, że Atos to przytulanka. Chciałam wziąć jakąś ładną obrożę i smycz, żeby na zdjęciach wyszedł bardziej cywilizowany ;). No i chciałam, żebyś miała pomocnika, żeby foty może jakieś bardziej pozowane mu zrobić. Ale kiedy dotrę to nie wiem, musi być lepsza pogoda. Pewnie, że im szybciej będą nowe foty tym lepiej i super jak uda Ci się zrobić. Tylko, żeby nie lało...[/QUOTE] Nooo,masz szczęście,że tak ładnie sie usprawiedliwiłaś :) U nas z krótkimi przerwami prawie ciagle pada,dzisiaj nie lało,ale za to miałam inne atrakcje...A Twoje dziecko to wiesz ,ze chcę wykorzystac tez do swoich psów,pamietasz chyba,ze mi obiecałaś :)
  22. Zagladam do Ivorka po dłuższej nieobecności...Jak dobrze,ze juz poza schronem i trzymam kciuki,zeby w końcu i super domek sie znalazł :)
  23. [quote name='wiolabiszop']HMMMM no tak ale chcialam dobrze ale wyszlo jak zawsze hi hi hi:))))[/QUOTE] Na drugi raz przed wyjazdem oddaj kompas do serwisu:cool3:,bo jak wyladujesz niechcący na biegunie będziesz zdziwiona mocno no i zmarzniesz:evil_lol:
  24. [quote name='toyota']Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Labradory.info bardzo dobrze działają, więc jest to szansa dla Atosa. Jak pogoda się poprawi planuję jechać do DT i postaram się zrobić ładne foty. Mam tam 120 km w jedną stronę, więc nie ma sensu jechać jak jest szaro i ponuro i prawie cały czas pada, bo i tak nic nie wyjdzie z sesji zdjęciowej. Z resztą tam teraz jest bajoro na podwórku :p.[/QUOTE] Nie no padnę zaraz i sie nie podniosę normalnie:crazyeye: Ciekawe czy zajrzysz do mnie przy okazji jak będziesz u Atoska,co??? Ja jestem na jutro umówiona na sesje zdjęciową,tylko,ze zapomniałam,ze samochodu nie mam:shake:,ale moze cos wykombinuję...niestety jest parcie juz ze strony dt,zeby Atosa zabrać...
×
×
  • Create New...