Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. [quote name='Igiełka']ee a gdzie tu pewność siebie?:lol: o to przed Żabulinką uroczą kruszynką wielki dzień trzymam mocno kciuki :lol: wyobrażam sobie że inna ta sunia taka cichutka, spokojna, grzeczna i miła dla Wszystkich :eviltong:[/QUOTE] Hi hi ,dzisiaj z p.wetka kombinowałysmy żeby zabieg ustawic na taka godzine ,zeby z Żabką jakos wytrzymać :) Żabcia musi byc przeciez na czczo a ona jak głodna to wściekła:evil_lol:
  2. Ludzie maja naprawde ciekawe pomysły jeśli chodzi o miejsce wyrzucania psiaków:) Myslałam,ze on sam tam sobie miejsce wybrał...
  3. To ja juz siedze w domku i sie nie ruszam:) W tym sezonie jeden Zakrzewek mi wystarczy...
  4. Przybiegłam od razu :) Śliczny jest...ale gdzie go to ulokowało??żeby pod strzelnicą:roll: No jak nic na psa policyjnego sie nadaje:evil_lol:
  5. [quote name='savahna']Uffff, zawsze troche się boje ,ze cósik pokrecę i w kosmos pieniazki pójdą. Ale nieco mnie nastrój dobry opuścił, bo od Jaagi uciekł Fil (pies ze schroniska w Tomaszowie).Kiedys zwiała świętokrzyska Mika i niestety nie skończyło się happy endem.:shake: Jaaga jest akurat sama, bo TZ chyba wyjechał....:roll: No i marnie. A dla Krecika najlepszego, głaski posyłam.:loveu:[/QUOTE] Ja tez zawsze sie boje ,ze cos sknocę ,jakos sobie nie ufam:roll: Ale nieciekawie ma Jaaga :shake: wspólczuje jej ,najgorsza jest ta niepewność co z psiakiem...a moze wróci;) A Krecikowi zaraz głaski przekaze :lol: Na czwartek umówiłam się na sterylke Żabci:lol: Żabcia,Żabcia a przeciez to sunia :) zupełnie inna od wszystkich innych suniek,to fakt,ale jednak sunia :)
  6. Krecik z dnia na dzień coraz bardziej wesoły,pycholek jest ciagle usmiechniety :) z radosci próbuje podskakiwać ,zaczepia mnie do zabawy...
  7. Savahna,kolejne podziękowania:loveu: doszła wpłata od Ciebie na wózeczek dla Krecika:loveu:
  8. Śliczne savahna :) Śliczne dziekujemy :loveu::loveu::loveu: Dziewczyny a odnosnie zwierząt rzeźnych,podpisywałyście petycję ??? Może i nic nie zmienimy,ale próbowac trzeba... [URL]http://www.blog.viva.org.pl/8hours[/URL]
  9. Ciagle mam nadzieje ,że u mnie sie uspokoi z psiakami i będe systematycznie zagladać :) ale jak mówi przyslowie "nadzieja matka głupich" hi hi Cieszę sie ,ze Twoje psiaki zdrowe i szczęśliwe :)
  10. A co tu taka cisza u Basterka??? Ma chłopak juz jakies ogłoszenia ???
  11. Wpadam po przerwie do dziewczynek:) cos ostatnio narobiło mi się zaległości wszędzie:oops:
  12. Chyba mnie tu jeszcze nie było :) A moze ktos by Ci zrobił banerek??? Masz tyle tych psiaków,ze jest z czego zrobić :)
  13. Ja tez jestem :) cuda :) atko super żes sie zlitowała :loveu: W tym roku to normalnie tych szczeniorków jak gruszków ulęgałków :roll:
  14. Atko,rozpędzasz sie niesamowicie :) Mnie najgorzej zawsze dręcza te biedaki o których sie nigdy nie dowiemy i nigdy nikt nie pomoze :(
  15. No to macie swój Zakrzewek:) Atko,ogranicz moze wycieczki:cool3: skończysz tak jak ja ,zobaczysz:evil_lol:
  16. Juz ma wydarzenie :) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=231944610183497&view=wall&ref=notif&notif_t=event_wall#!/event.php?eid=231944610183497[/URL]
  17. Wiola wybacz,ale zaspamuje co?? Mam nowego tymczaska ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212901-Cegiełki-dla-Krecika-pod-opieką-Kaja69-tylko-3-zł-do-31.08.11[/URL]
  18. Ale jazda:) Nie ma to jak kobity sie bawią :) Irenko u mnie z tańcem brzucha nie ma problemu,jak sie ruszam sam sie trzęsie jak w tańcu:) Może niewypada tak na imprezie spamować ,ale trudno,po kilku drinkach robie sie odwazna i niekulturalna,a co!? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212901-Cegiełki-dla-Krecika-pod-opieką-Kaja69-tylko-3-zł-do-31.08.11[/URL]
  19. [quote name='zuzia_kuzik']Moge poprosic 1 osobe o zrobienie wydarzenia na fb[/QUOTE] Super :) Ja tez juz jedna poprosiłam ale to nie zaszkodzi jak będzie miał dwa,prawda??? [quote name='Ania102']Zrobiłam dla Krecika bazarek cegiełkowy- zapraszam serdecznie do zakupu słoneczek:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212901-Cegiełki-dla-Krecika-pod-opieką-Kaja69-tylko-3-zł-do-31.08.11?p=17442058#post17442058[/URL] Aniu jesli znajdą sie chętni to proszę podaj mi konto i będę Twoje wysyłać, ok?[/QUOTE] Aniu sliczne dziekuje :) Zaraz konto Ci przeslę :) mam nadzieje ,ze chociaz kilku chetnych sie znajdzie...teraz wszyscy na urlopach ...
  20. Nie mam co Ci wybaczać:) na moich watkach rozklejaj ile chcesz:)a ja juz u małego była,ale wiesz jak teraz u mnie jest ,nie pomoge slepaczkowi :-(
  21. Monia jutro przyjdź z rana to zrobimy małemu sesje zdjęciową :) Słuchajcie,czy ktos moze zrobic wydarzenie na fb dla Krecika,liczę i liczę i ni jak nie będzie mnie stac na solidne leczenie biedaka..kurczę nie lubie zebrać dla swoich psiaków ,ale nie mam wyjścia:oops::oops::oops:
  22. [quote name='kaszanka']To jeszcze nic, my mieliśmy kilka lat temu u siebie podwórko z 100 (tak z setką) psów, które się między sobą rozmnażały (to również przerosło właścicieli) !!!!!!. Na dzien dzisiajszy sytuacja opanowana, więc dzieczyny uszy do góry - dacie rady. Kciuki trzymam w górze :)[/QUOTE] O takich przykładów mi trzeba:) ale przy Waszej 100 podwórko p.Zygmunta to pryszcz:lol:. Ja wiem,ze wszystko jest do opanowania,tylko swojej dyspozycyjności jakoś nie moge opanować:roll:...moje psiaki,a teraz zwłaszcza Krecik:-(
  23. Złapałam savahnę na spamowaniu:evil_lol: i przydrepatałam a tu takie cudo...niestety sama mam teraz kaleke w domu,nic nie pomogę :-(
  24. [quote name='irenaka']Kobieca dociekliwość zawsze mnie zdumiewa, ale faceci są jeszcze gorsi:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Wiesz po takim drinku wyobraźnia zaczyna działać:diabloti:
  25. Ostatnio tak jestem zajeta Krecikiem,ze zapomniałam napisac ,ze Zorka i Zefirek są juz w ds w Niemczech.Udało sie ,ze sa razem:) Mieszkaja z dwójka dzieci i wszystko jest ok.
×
×
  • Create New...