-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Z pozdrowieniami od szczeniorka :) na początku miał być Lordem ale jest przechrzczony na Scooby :) [URL=http://img89.imageshack.us/i/dsc01091hq.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7848/dsc01091hq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/dsc01097pg.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2200/dsc01097pg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img813.imageshack.us/i/dsc01154uz.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/4333/dsc01154uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc01188a.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2637/dsc01188a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/dsc01209j.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1240/dsc01209j.jpg[/IMG][/URL] A oto co pan pisze o maluchu :) Zgodnie z obietnicą przesyłam kilka zdjęć naszego Scoobiego. Pies ma się bardzo dobrze. Ĺšwietnie odnalazł się w nowym domu. Przywiązał się bardzo do nas po kilku dniach. Tylko raz zdarzyło mu się nasikać w domu. Jest bardzo czysty, inteligentny i towarzyski. Miał kolejne szczepienia i niebawem nastepne zgodnie z kalendarzem szczepień. Kilka razy jeździł z nami samochodem i na początku wymiotował i strasznie sie bał ale teraz z czasem coraz bardziej obojętnie podchodzi do podróży. Jest spokojniejszy i mniej zestresowany. Za jakiś czas przyśle kolejne fotki bo pies rośnie jak na drożdżach :)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Oby, bo przytakiej ilości psów to byłby problem a one przeciez nie szczepione. Miejmy nadzieję,że to nic poważnego.:razz:[/QUOTE] Wiem,wiem i juz się boję co to moze być...tymbardziej ,ze jeśli cos zakaźnego będe musiała odkażać klatke i samochód co by i na inne nie przelazło... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A mi szczęka opadła jak zobaczyłam zdjęcie Waszej Soni:evil_lol: a jeszcze tekstu nie przeczytałam:D Identyczna...chociaz to juz trzeci sobowtór Xary ,który widzę...ostatnio we Włocławku,pani szła z identyczną i kiedys w schronie w Niemczech,ale to był pies i na hotelu,nie do adopcji... Ogłoszenia w miarę są jeszcze świeże...a dla Żabci mam wykupiony pakiecik przez AgusieP,tylko czekam az moze Irenka jakis fajny tekścik napisze...Ja pamiętam,ze jesteś savahna w pogotowiu :lol::loveu: -
Nieee,no jak czytam takie cos to mnie szlag trafia...przeciez ten pies miał właścicieli o przepraszam "właścicieli"...ciekawe czy mamusia tez tak dba o zabki swoich pociech???
-
Jestem na zaproszenie...i wiecie co??ręce opadaja...a suńka sliczna ...niestety pomóc nie mam jak,ale będę zaglądać...
-
[quote name='Igiełka']wiem wiem że zapsienie ;) Ciotka nam tutaj troche podpadła bo nie dotrzymała słowa, miałyśmy jechać do P.Doroty, chcialam poznać tam psiaki i jeszcze zapoznać się z Xarą, Wilczkiem i Żabką i co ?? :roll:[/QUOTE] Igiełko,przeciez w każdej chwili mozesz przyjechać :) Narazie mam troche oddechu i mam nadzieję ,że na dłużej :) Przyjeżdżajcie :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze zapomniałam napisać ,ze szczeniorek ,którego miałam odebrać ,bo nie chciał nic jeść w poniedziałek "łyknął"schabowego :) Pani Dorotka zadzwoniła do mnie,ze widzi nadzieję,bo skoro zjadł schaboszczaka to moze juz sie przełamie i zacznie normalnie jesć...uff strasznie mi ulzyło,bo domek naprawdę fajny... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']grzeczne maleństwo cichutko sobie dzień przesypia :loveu: gdzie ten charakterek sie podział hehe :evil_lol:[/QUOTE] Ha ha Igiełko :) ta drzemka to po obiadku i jedyna w ciagu dnia :) Nikt nie dzwoni z oferta domku ani dla Areska,ani dla Xary ani dla Wilczusia :( -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj panie z TOZ-u były w Zakrzewku i maja ten kwit za energię...Ja prawdopodobnie pojadę tam w piatek,bo Rex ma jakąs infekcje skóry,trzeba zawieźc go do p.wetki...żeby tylko na inne się nie przeniosło... -
Mała, mloda suczka na ulicy. Już ma swój wymarzony domek :).
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do malutkiej ... -
0 Boziu,ale Wy odważne ...ja tam się boje sama...czasem jak juz sa długie mocno,ale i tak bardzo ostroznie to robie i duzej róznicy nie ma :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Ale póki co,to ja poprosze jakies pomysły,czym takiego stworka mozna zająć :) Zębów resztki,pychol malutki i w dodatku nadwaga :) czy są jakies żujki dla bezzębnych staruszków ?? cokolwiek ,byleby Żabcię czyms zająć,bo ocipieję... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
O,nie,nie..Żabcia będzie miała ogłoszenia robione...potem zapewne nikt sie po nia odpowiedni nie zgłosi i na sam koniec dopiero ewentualnie Żabcia zostanie :) W sumie tak,jak na nia patrzę i obserwuje ,to ona raczej powinna byc gdzies w domku bez psów,strasznie jej na nerwach graja...poza tym to taka mała egocentryczka,a ja nie mam czasu skakać tylko wokół niej i byc na każde jej zawołanie i jeszcze żeby chociaz jakies dobre słowo usłyszeć w zamian,ale ona cały czas w pretensjach "zabierz tego kudłatego","weź mnie na kolana","głucha jesteś ile moge cie wołać","a ten kulawy czego tu...","zabierz te kundle od mojej miski" a na koniec jest takie cichutkie "umieram,jestem taka słabiutka,troszeczke jedzonka daj mi" a za chwilę "co to jest??porcja dla ON-ka i ja mam się tym najeść??" -
Prosze bardzo...moja Żabcia,co prawda zdjęcia nie oddaja oryginalnego uroku tego stworzenia,Żabcie trzeba zobaczyc i usłyszeć w realu :) [URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc1626h.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2001/dsc1626h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc1637g.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9541/dsc1637g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img803.imageshack.us/i/dsc1759m.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7620/dsc1759m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/dsc1766jz.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7997/dsc1766jz.jpg[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
ale za co?? ;pja naprawde nie wiem o co jej chodzilo ;pchciała wejśc to ja wsadziłam, a w podziekowaniu obszczekańsko ;p[/QUOTE] Monis ,bo to było "uważaj łamago,ostrożnie ,co to ja jestem worek ziemniaków,czy co ??" -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']dlaczego te radarki jej tak nawet w czasie snu stoja? czy ona nie jest czasem agentka i ciagle na podsluchu ????[/QUOTE] Radarki cały czas sa włączone ,zwłaszcza nastawione na odgłosy z kuchni:) I ciagle wypomina "tyle tego macie a mnie głodzisz,ty..." [quote name='ataK']O, to dopiero teraz? ;)[/QUOTE] No i zostałam zdemaskowana... [quote name='savahna']Żabcia :evil: górą![/QUOTE] Żabcia ustawia wszystkich :) Dzisiaj pogoniła rano mojego Dunia,a ten biedak odskakiwał zdziwiony,za co??? a Żabcia była po prostu przed śniadaniem ,wściekła na cały świat... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Nie, aż tak nie.:evil_lol: (;)) Wielkie szczęście,ze trafiła do Ciebie.:loveu:[/QUOTE] To dobrze :) ,że[B] aż tak [/B]nie widać :) Ona chyba tak nie uwaza ,ze miała szczęście trafiajac do mnie...żebys jej posłuchała tylko jak marudzi...dzisiaj monis88 sie oberwało:megagrin::megagrin::megagrin: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Aż tak widać,że mi odbija ?? -
Mała, mloda suczka na ulicy. Już ma swój wymarzony domek :).
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie dobrze,sunia jest młoda i mozna teraz ja kształtowac...a tak te złe nawyki i zachowania moga sie w niej zakorzenić... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Toyota juz odwiedziłam ta Twoja malutka :) A teraz prosze słodka Żabka... [URL=http://img6.imageshack.us/i/dsc1764jc.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7343/dsc1764jc.jpg[/IMG][/URL] -
Mała, mloda suczka na ulicy. Już ma swój wymarzony domek :).
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Normalnie sama słodycz z tej suni :) No to mamy nowy problem... -
[quote name='_ogonek_']kaja, ja ostatnio wymyślam nowe rasy psów, więc mnie nic już nie dziwi :evil_lol: Wiwi podsunęła mi pomysł aby Hektorka ogłosić jako chow-chow gładkowłosy, a wiecie czemu? Bo ma język w plamki, a chow-chowy mają te barwne języki swoje :D[/QUOTE] A ja mam nowa tymczasowiczkę krzyżówke ratlerka z żaba z niewielka domieszka nietoperka :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Irenko ja też w to wierzę :) Zaoferowałas sie kiedyś ,że możesz jakiś tekścik sklecic do ogłoszeń :) moze coś dla Żabci napiszesz;) Taki oryginał z niej jest,że mozna przynajmniej nowelke o niej napisac :)