-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Handzia55']Alficzkowa jesteś wielka:modla::modla::modla: A jak Twoje piesy reagują na koty w domu?:crazyeye: Ja niedawno miałam kicię na tymczasie i był sajgon:angryy: Filek chciał toto wygonic:mad: a mój koci bandyta chciał zabić konkurencję:mdleje: Dobrze, że mogłam izolować towarzystwo.[/QUOTE] Handziu, kotki są w oddzielnym pokoju, inaczej by była wojna -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='togaa']Bardzo jesteś dzielna, [B]Alfikowa_Mamo[/B]. Trzymam kciuki za zdrówko kociambrów...[/QUOTE] Basiu, bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc :loveu: Przed chwilą karmilismy z Michałem szylkretkę. Strzykawką do pyszczka karmę wysokoenergetyczną Royala. I ku naszej radosci zaczęła zlizywać z recznika to, co ucieklo ze strzykawki. Wyłozyliśmy troszkę na miseczkę i zaczęła jeść sama :smile: Potem pozostałej dwójce dalam kurczaka zwilżonego rosołkiem i szylkretka też wzięła się do jedzenia :smile: Zaraz wstawię fotkę, tylko ogarnę kuchnię, bo mała jadła na ręczniku na stole :lol: -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Szylkretka już u mnie. Trzeba jej podawać strzykawką do pyszczka wysokoenergetyczną karmę. Nie będę jej już dzisiaj męczyć fotami, spróbuję jutro rano. Musi brać lek przeciwbólowy i preparat osłonowy. Troszkę jest wystraszona i zmęczona. -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
2 tygodnie temu miałam u siebie 4 z tego samego miotu. 2 już są w nowych domach, 2 w domach tymczasowych. Tydzień temu odłowiłyśmy z sąsiadką te trzy, które są u mnie. Były zupełnie dzikie, teraz już pozwalają się brać na ręce, na kolana, z rozkoszą przyjmują pieszczoty i masaże brzuszka. Tylko ta szylkretka, która jest w klinice, nie dała się oswoić. Ale może cierpiała z powodu bólu gardełka. Jak tylko się rozwidni zamknę psiaki w pokoju a maluszki wyjmę z klatki i zrobię im zdjęcia. -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='róża35']Koteczki ,maleństwa ,takie chore:([/QUOTE] Wetka powiedziała, że to częste u kociaczków z zaniedbanych środowisk :shake: Jutro wstawię fotki, dziewczynki są prześliczne. Dzwoniłam przed chwilą do kliniki. Mała pacjentka jest dokarmiana, sama wciąż nie chce jeść. Ale podobno się ożywiła i zaczyna fuczeć na personel. -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Wydatki: 1. 05.11.2013 pierwsza wizyta u weta -paragon odebrany później 68,00 zl [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-O9g62ERkKgo/UojvHBvJCiI/AAAAAAAADnw/yGdMa6GWzsU/w363-h484-no/SAM_1555.JPG"]KLIK[/URL] 2. 10.11.2013 pobyt w ARCE 139,00 zł [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-LcBreKJJQME/Un_5JhmLDHI/AAAAAAAADgw/ZR995-GOlO4/w363-h484-no/SAM_1518.JPG"]KLIK[/URL] 3. 09.11.2013 Karma, żwirek 24,37 zł [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-sheo7_OwC9o/Un_5J8-2LaI/AAAAAAAADg4/S78DM5Tgl1A/w363-h484-no/SAM_1519.JPG"]KLIK[/URL] 4. 14.11.2013 Karma 9,65 zł [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-69RQIwkLtaE/UojvGf6wvzI/AAAAAAAADng/G7QiEojfHHw/w363-h484-no/SAM_1553.JPG"]KLIK[/URL] 5. 12.11.2013 Karma 14,14 zł [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-mlK6NJJhxYI/UojvGgEU0AI/AAAAAAAADno/aRb2KgPE0xM/w363-h484-no/SAM_1554.JPG"]KLIK[/URL] 6. 14.11.2013 Wizyta w Arce 47,00 zł (kontrola, odpchlenie, odrobaczenie) [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-8lqeBkTsJYc/UojvHshSqWI/AAAAAAAADn4/rkqSEvXggL0/w363-h484-no/SAM_1556.JPG"]KLIK[/URL] 7. 18.11.2013 Karma 34,83 zł [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-f3WskQBa7dA/UqOUfXXnb5I/AAAAAAAADsc/oDeE5lGqIsw/w645-h484-no/SAM_1573.JPG"]KLIK[/URL] 8. 19.11.2013 żwirek 9,99 zł [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-0Q5asTtOnKw/UqOUfEgH_3I/AAAAAAAADsY/-VyG98BjNpI/w645-h484-no/SAM_1572.JPG"]KLIK[/URL] 9. 25.11.2013 żwirek 17,99 zł [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-M-97S_ZvTyU/UqOUeecQwoI/AAAAAAAADt8/8xlPFW1YHA4/w363-h484-no/SAM_1571.JPG"]KLIK[/URL] 10. 27.11.2013 karma 25,18 zł [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-x-cC-52ok8U/UqOUdwuIKtI/AAAAAAAADt0/C2Tx6zWGl8s/w363-h484-no/SAM_1570.JPG"]KLIK[/URL] 11. 27.11.2013 karma 6,49 zł [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-pzhn9idMic0/UqOUdbWOkXI/AAAAAAAADts/65YOlqj9hWw/w363-h484-no/SAM_1569.JPG"]KLIK[/URL] razem 396,64 zł Wpływy 29.11.2013 haliza 20,00 zł z bazarku 241,20 zł razem 261,20 zł saldo [B][COLOR=#ff0000]-135,44 zł[/COLOR][/B] z bazarku 135,44 zł saldo [COLOR=#ff0000][B]0,00 zł[/B][/COLOR] -
Trzy kocie maluszki już w domach
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2W0Hsy_L93I/Un8-uHDZ5cI/AAAAAAAADdM/3Ep7AC55k3A/w645-h484-no/SAM_1508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1d2ZBFwFY9w/Un8-qBl1bSI/AAAAAAAADd0/-HOGu4IGSf8/w645-h484-no/SAM_1498.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/Zld7AqeaT_ViwPgux2CEGGwonUO5LWKlCGaSGJMQib4=w497-h484-no[/IMG] -
Wzięłam do siebie trzy bezdomne kocie maluszki z krakowskiego osiedla. Chcę je przygotować do adopcji. Wszystkie są z jednego miotu, wet ocenił ich wiek na około 2 miesiące. Straszne dzikusy, ale pomalutku je oswajam. Przebywają u mnie od tygodnia. To mój pierwszy koci tymczas. 1. Czarno-rudo-biała dziewczynka. Wet stwierdził nadżerkę na języczku prawdopodobnie na tle wirusowym. Dostała antybiotyk. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d_nbboS8vCs/Un8-qySA0_I/AAAAAAAADdk/7DXeXgJrQc4/s484-no/SAM_1500.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7Y5MWGgdfAs/Un8-qj9J4OI/AAAAAAAADd8/BtkVBrK7wTs/w646-h484-no/SAM_1499.JPG[/IMG] 2. Szara dziewczynka. Prawdopodobnie świerzb w uszkach. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2EvDaYEDu3g/Un8-tmfhZfI/AAAAAAAADeU/GMorqKWcrhw/w646-h484-no/SAM_1506.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--3yIglh-9sY/Un8-t_MNm1I/AAAAAAAADec/GvE5nMSfjRQ/w645-h484-no/SAM_1507.JPG[/IMG] 3. Szylkretowa dziewczynka. Dziś z uwagi na kompletny brak apetytu musiałam ją zostawić na obserwacji w szpitalu w klinice ARKA na Chłopskiej :-(:-(:-( Ma bardzo powiększony węzeł chłonny i prawdopodobnie bardzo boli ja gardło. Dlatego unika jedzenia. [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-4AJFgiZO3l4/Un_5MMKOqXI/AAAAAAAADhU/SCxmx2rJAoQ/w363-h484-no/SAM_1524.JPG"]Wypis z kliniki[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/YoF1J6e9GgXlK45HfHSc_5XIdDiy_QenLmUH1Eq8BlI=w596-h484-no[/IMG]
-
PEPSI & KOLA - wybuchowy SIOSTRZANY duet - już w NOWYCH DOMACH !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk'][CENTER]Ad. chlub ... ostatnio stale na podium występuje ONka Magia, która kosi konkurencję w dogtrekkingach :) IV Wolfdog Adventure Racing Dogtrekking Iwanowice [URL]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1234942_600967709949068_1135458278_n.jpg[/URL] No i nieskromnie też się pochwalim (w końcu była podopieczna SOZ) - II msce w kat. Mikropsów na Tyskim Dogtrekkingu (a to dlatego, że mikrusów było mało, bo czas w czołówce, ale od tyłu ;) [URL]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/994323_301725356632178_1580558646_n.jpg[/URL] [/CENTER] [/QUOTE] Magia jaka skromna na tym zdjęciu :evil_lol: I nic się nie chwaliłaś Eliza, że macie takie sukcesy Gratuluję :multi: -
PEPSI & KOLA - wybuchowy SIOSTRZANY duet - już w NOWYCH DOMACH !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Pamięta nas kto jeszcze ??? Poznają cudnego Pepsa :) [/QUOTE] No pewnie, toż to prymus i chluba SOZ :) -
Bercik i do niego los się uśmiechnął. Już w nowym domu!
mama_Alfika replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Będę zaglądać do chłopaka. -
[quote name='panbazyl']się ucywilizuj :cool3: - na FB się praktycznie całe życie w necie wyniosło :evil_lol: (nawet bazarki już tam są)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Jestem cywilizowana, ale nie istnieję :diabloti: I niech tak zostanie :eviltong:[/QUOTE] Szczerze mówiąc, nie rozumiem fenomenu FB. Omijam te planetę szerokim łukiem, choć trochę przez to tracę. Omija mnie wiele fajnych wydarzeń, o których informacje publikowane są na FB właśnie z pominięciem innych kanałów. Nie mogłam np. wziąć udziału w konkursie Łucznika, bo nie mam konta na FB :shake:
-
[quote name='panbazyl']witamy u nas :) rozgość się :) nie wiem czy dasz rade wszystko przeczytac - bo ja sama już części nie ogarniam :diabloti: a moja miejscówka - fakt - miejsce z wyboru, długo przemyslane czy to aby na pewno TO miejsce. I odkąd tu jestem nie narzekam na brak zajęć :evil_lol:[/QUOTE] Dodałam sobie wątek do subskrypcji, będę częstym gościem :) Lubelszczyzna to miejsce mojego dzieciństwa i młodości :)
-
Żałuję bardzo, że tak późno tu trafiłam. Na razie "zaliczyłam" fotki, może powoli jakoś dam radę nadrobić zaległości i poczytać cały wątek :) Mieszkasz w cudownym miejscu :)
-
[quote name='ona03']Bazarki dla braciszków, zapraszamy :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247089-KUCHENNE-OZDOBY-dla-Marcelka-do-29-IX-2013-godz-22-00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246934-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-DO-02-10-2013-godz-20-00[/URL][/QUOTE] Super bazarki, zaglądać będę :p
-
[quote name='muufinka']Pierwsze wieści optymistyczne... spała bardzo grzecznie i choć szykowałam Panią na nocne wędrówki i szukanie sobie miejsca, Miśka padła obok łóżka dziewczynki i przespała spokojnie calutką noc. Rano zrobiła pobudkę rozdając buziaki, a jak zadzwoniłam po 9 to się Panie szykowały do trzeciego już spaceru .... oby tak dalej.. Boże oby tak dalej :)[/QUOTE] Siadłam właśnie do laptopa, żeby zapytać, jak minęła noc Misi na nowym miejscu, a tu taka niespodzianka :loveu: Bardzo się cieszę :multi:
-
Odwiedziłam dziś potencjalny domek dla suni. Pani jest bardzo miłą, rzeczową kobietą. Widać, że decyzję podjęła świadomie. Może "decyzja" to w tym momencie słowo trochę na wyrost, bo klamka zapadnie po zapoznaniu mamy i córki z psiakiem. Nie jest to dom z ogrodem, ale osiedle sąsiaduje z dużym terenem zielonym - łąki, krzewy, drzewa. Sunia będzie miała gdzie się wyszaleć. Mam bardzo pozytywne wrażenie po tej wizycie i nadzieję, że spotkanie z Miśką zaowocuje adopcją :)
-
[quote name='togaa']Takie ' cudo" zajęło nam dzisiaj pół dnia. Zgarnięte z ruchliwej ulicy a właściwie z przystanku autobusowego. Zaczipowane, tyle że w żadnej bazie psa nie ma !!!! [URL]http://img822.imageshack.us/img822/6057/xtny.jpg[/URL] [/QUOTE] W typie mojej Neluni. Dziewczynka czy chłopczyk ?