-
Posts
672 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MikAga
-
Wczoraj przyszła paczucha od kochanej [B]MikAga[/B], a w niej [B]2,5 kg Royalka [/B] !!!!! [B]Aguniu [/B] [B]Słoneczko !!![/B] Z nieba nam spadasz !! Buziaki wielgachne od posikańca.. Widzisz, jaki zadowolniony ???;) [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/203/meqd.jpg[/IMG][/QUOTE] Widzę Basiu,widzę:lol: dziękuję! Smacznego dla cudnaśnego Lolcia,a ten lizak to chyba dla mnie i Mikuni,papa.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Osobistym jego ząbkiem "uszczknięty'' Aniu, Mikunia,zatarła ślady-kokardeczki już prawie nie ma,ale jeszcze piszczy:diabloti:,co bardzo rajcuje dziewuchę,nas też:eviltong: cieplutko pozdrawiamy,papa -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tinuśku, dziękuję za prezent:kiss_2::loveu:Mikuśka. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aneczko, Tinusiek zapewne skradł Twoje serducho-och,on teraz traktuje Was jak swoją rodzinę,i z wzajemnością napewno:lol: jeśli będzie potrzebne wyróżnienie na jakimś portalu,to jesteśmy w gotowości! Pozdrawiamy cieplutko i pędzimy na bazarek,pa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak,tak...pyszne!Mikuśka coś na ten temat wie;) A jak się miewa ciasteczkowy potwór,Tinulek?Apetycik,jak widać mu dopisuje,więc pewnie jest ok. Pa,pozdrawiamy. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
cześć Aneczko, myślami z Mikuśką byłyśmy z Tobą i Tinuśkiem,i jesteśmy,i trzymamy kciukasy i pazurasy:lol: a różowe,też jest piękne!,a galoty Tinuś ma the best:klacz: pozdrawiamy cieplutko,papa -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tinusiu, odwiedzamy Anusię i Ciebie, Wiercidupka i cieszymy się,że nie tylko nam przybyło na boczkach, pozdrawiamy,pa. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
MikAga replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Marysiu, dziękuję za karteczkę z Aniołeczkiem,no i gps się nie przyda:diabloti: mam wszystkie namiary na Ciebie,ale nie mam nr konta-zapłacę pozwolenie na akcję, wszystkiego naj...,szczęśliwości-tylko dla Twojej13-nastki-dla Ciebie,kochana i Twoich bliskich,pa. Agnieszka z Mikuśką,papa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
odwiedzamy Tinusia z Mikuśką, Aneczko,może taka jego uroda,ale chyba lepiej wszystko sprawdzić, kontrolujemy finanse chłopaczka, przedświątecznie pozdrawiamy,Agnieszka z Miką,pa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aniu, troszkę się tu porządziłam:oops:,nie miej mi tego za złe pozdrawiam z Mikuśka,pa -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
MikAga replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Moja,moja tak troszkę Deborach,Debi-szczęśliwości!!! Pa,moja kochana, Agnieszka z Mikuśką. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cioteczko,Bogusik! może podam dane konta Ani na pw? -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aneczko, przytulam i wiem,co czujesz-ja dwukrotnie w tym roku przeżyłam rozstanie-wiesz,że zawsze będą Ci,których kochamy z nami... Ostatnio nie mogłam zalogować się na dogo,teraz piszę i mam nadzieje,że nie skasuje. Cieszę się,że Tinulek,po tak strasznych przejściach,szczęśliwie jest z Tobą. Prześlę grosik,nr konta mam. Cieplutko pozdrawiam,pa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bardzo,bardzo się cieszymy:multi: Pozdrawiamy,pa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aneczko, bądż dzielna,i nie myśl w ten sposób,że zraniłaś lub zawiodłaś Destnuśka-przecież to Ty wyciągnęłaś do niego dłoń i pokazałaś,jak szczęśliwie może być pieskie życie w domu,z rodziną,a teraz przekazałaś pałeczkę rodzince Tinuśka...niech im się wiedzie! Czekamy na wiadomości,papa -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszymy,bardzo-ale jeszcze nie skaczemy z radości, cioteczki,Tinuś jest jeszcze w Białymstoku,ale myślę,że już tam zbyt długo dupki nie pogrzeje;) -
Bolusiu-Florku? Nie szczekaj tak strasznie-wiem,łatwo powiedzieć,bo moja Mikuśka bardzo szczekliwa jest,oj bardzo! ale po co pieski mają pyszczydła-by szczekać:evil_lol:Troszkę wzajemnej wyrozumiałości i będzie dobrze. Pozdrawiamy,pa.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
:thumbs: trzymamy z Mikuśką! -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Destinku-Tinku, gdzie te telefony? Aniu, Tinuś pięknie zajada-moje cudo,jak je,to wybiera kąsek i pędzi na sofę,by zeżreć jak księżniczka,kocyki i ręczniczki u nas porozkładane wszędzie,gdzie można dupkę grzać i coś przegryżć:evil_lol: Pozdrawiamy cieplutko i czochramy stadko,papa. -
a kuku,zaglądamy i podziwiamy:lol:pa
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Destinku-Tinku, szukamy najlepszego domku,czekamy na telefon,trzymamy kciuki i zaciskamy pazurasy Agnieszka z Mikuśką,pa.Pozdrówka. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Aniu, to nie był ten domek,ten dla Tinuśka-ja,jak znalazłam moją ukochaną Mikuśkę w ogłoszeniach na allegro,zakochałam się i walczyłam o nia prawie dwa miesiące,i pojechałam po dziewczynkę do Inowrocławia... czekamy dalej i trzymamy kciuki:kciuki: -
i tak trzymać-oby nic się nie zmieniło... szczęśliwości chłopaczku w nowym domku-cioteczko,czy Boluś zostanie Bolusiem;)
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Witaj Aneczko, ale cudaczek z naszego Destinka-aż się nie chce wierzyć,że może mieć tyle lat.Amiczek,niby szylek,w porównaniu z Tinuśkiem wydaje się taki bardzo stonowany.Jak się miewa Ajris? Teraz tylko czekać na telefony,na ten właściwy.Trzymamy kciuki. Dziękuję cioteczce kolejna kobietka za spełnioną misję. Pozdrawiamy z Mikuśką,pa. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
MikAga replied to toyota's topic in Już w nowym domu
kolejna kobietko, wykupiłam pakiet ogłoszeń dla Destinka-[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Dziś-koniec-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00[/URL] oczywiście wyróżnienie zasponsoruję,czekam na wiadomość. Destinku czochraczki dla Ciebie i reszty towarzystwa,i bądż grzeczny i wyluzuj troszkę. Aneczko,pozdrawiam,pa.