Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. Elinko,dorzucimy grosik na sterylkę Sońki,pozdrówka i lizuś od Miki:lol:
  2. Elinko,to świetna wiadomość od Malawaszki,że jest domek zainteresowany Sońką.Jestem ZA,za tym w jakiej kolejności przebiegają wizyty u weta-oddając dziewczynkę do nowego domku w pewnym sensie zabezpieczasz małą,i nowa rodzinka przyjmując Sonię nie będzie miała żadnych wątpliwości i niedomówień jeśli chodzi o podstawowe szczepienia,a Sonia jadąc do nowego domku zaraz po sterylce z kompletem szczepień na pewno łagodniej zniesie zmianę środowiska,dobrze o tym wiemy!Pozdrawiam,i lizaczki od Mikuśki.
  3. Malawaszko,co mam robić z allegro-jutro się kończy,mogę je zmodyfikować,i uaktualnić.Pozdrawiam cieplutko,pa.
  4. Elinko,zdjęcia mogą troszkę przekłamywać-fotka Sońki ze schroniska,zobacz w jakiej pozie mała miała zrobioną fotkę,a włoski rosną,rosną...-Twoja Ewelinka,jak wyciachała Mikusi parę,to do tej pory nie mogą dogonić reszty:eviltong:,i całe szczęście,dla mnie.Lizaczek od Mikusi
  5. Co słychać u naszej milusińskiej Sonieczki?
  6. Malawaszko,jeśli się zakochała,to się odezwie-uwierz mi,ja pokochałam malutką,jak tylko ją zobaczyłam,i walczyłam o Mikę,i wywalczyłam,i jest ze mną i nami,i moja.Pozdrówka,pa.
  7. A,jak zainterosowanie ogłoszeniami?
  8. Jutro wyślę szeleczki,których Mika nie toleruje-jedyne przyjazne dla niej,to te w których jeżdzi autem,tych nie oddam:eviltong:Pozdrawiam i lizak od Mikuśki!A,i jeszcze,by nie było,że Mikuśka to świętoszek-uwielbia długopisy-z jednego robi kilka,kilka,kilka-naście:diabloti:!!!
  9. Elinko,niezła waga!:lol:Moja Mikusia ostatnio ważyła 7,50kg i p.wet.powiedziała,by kontrolować:crazyeye:wagę,a u dziewczynki połowa,to włosy!A gdzie te kilogramki u Soni??
  10. Elinko,allegro zrobione-trzymam kciuki za dziewczynke!Zrobiłam też ogłoszenie na alegratka-sama je zrobiłam,więc nie mam pewności,z moimi zdolnościami:placz:,że tam jest! Filmiki z Sońką i Loulą w rolach głównych,zajefajne:crazyeye:Loula chyba mniej zadowolona-rola drugoplanowa!Pozdrawiam,lizak od Mikuśki.
  11. [url]http://allegro.pl/sonia-w-typie-sznaucer-i1299167345.html[/url]
  12. [quote name='elinka']No prawie że. Sesja trwała dobre 30minut, aby coś uchwycić w pewnym momencie Sonię musiałam przywiązać do drzewa (co widać na drugim zdjęciu) i do ławki. Sonia jeśli nie może biegać to chociaż pomerda ogonkiem. Aparat mam bez stabilizatora obrazu, większość zdjęć przez to wychodzi rozmazana Nie, witając się Sonia już nie naskakuje na ludzi. Ale za to teraz jest w cieczkowym amoku i cały czas naskakuje na Loulę... a Loula na Sonię. Kiedy nie śpi piszczy pod drzwiami, na dworze widząc psa lamentuje na całe osiedle. A TPańcia tylko się wstydzi bo ludzie myślą, że biją psa. :oops: :evil_lol: Do tego w podążaniu za zapachem potencjalnego narzeczonego Sonia ciągnie niemiłosiernie, niemal czołga się po chodniku. A na sikanie to już nie starcza jej czasu, sika w trakcie tego ciągo-marszu. A to pozowane zdjęcie Kajtki w pięknej bandamce dla MikAgi :gent: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1153/img0798p.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuje,dziękuje,dziękuje-och,nie potrafię przesłac kwiatków itp.
  13. Elinko,zdjęcia superaśne-Sonia sprostała zadaniu,nawet jeśli musiałaś tarzać się w liściach.Mojego Sławka nie ma już,ale jak tylko wróci jutro do domku,to zadanie specjalne będzie wykonane,pozdrówka i lizak od Mikuśki. Elinko,czy to była sesja zdjęciowa do jesiennych,kalendarzowych miesięcy???
  14. Ok,jutro zrobimy ogłoszenie-tekst czytałam,fotki są-no,chyba że są jakieś nowe:lol:
  15. Cześć cioteczki,cichutko tu ostatnio.Elinko,ja cały czas śledzę wątek i jestem z Mikuśką z Wami,pozdrawiam i lizak od Miki.Nie wiem co z ogłoszeniem na allegro-czy mam już je zrobić,czy jeszcze czekać?
  16. Elinko,jesteś bardzo skromniutka!Cztery tymczasy?Nie wierzę!Mikuśka też nie,lizak,pa
  17. Elinko,sama wiesz,że w majciochach się nie wysiusiasz,ale w bandamie napewno zwrócisz uwagę!Sońka,też to wie!Powodzenia,i trzymam kciuki,ja i moja Mikuśka:lol:
  18. Elinko,a może będą chętni na takie bandamki?Ja wyrobiłam sobie chody w pracowni reklamowej?
  19. Dziękuje Ewtos,i dziękuje Elince-bardzo się cieszę,że przesyłka dotarła,ja tak ja pakowałam,że nie dołączyłam liścika,że można rozmiar bandanki dostosowac do wielkość pieska!
  20. Na te dupeczki pewnie nie,ale i tak są smacznymi kąskami,i bez koronek!
  21. Jestem obecna,ja i Mikusia!Liiiiizaaaaaaaak od mojej kochanej Miki.
  22. Elinko,te Twoje dziewczynki to rasowe modelki-w czarnych majciochach są bardzo smakowite!Mogę zrobić allegro dla Sońki,ale pójdę na łatwiznę-proszę o gotowy tekst i fotki małej kosmitki o niebieskich oczkach.Pozdrawiam cieplutko,i lizaczek od Mikuśki.
  23. Elinko,brawo,brawo,to bardzo miłe wyróżnienie-jesteś oazą dobroci i miłości,doświadcza to chyba każdy-ja mam Mikusię,moje szczęście od Ciebie.Wiele tego szczęścia dałaś poprzez wątek 25-ciu domków,sorki 26-ciu;).Gratuluję i podwójne lizaczki od Miki. Wątek Soni,jak i ona sama-rewelacyjny!
  24. Witaj Elinko,mamy z Miką mały prezencik dla Sońki-chustkę z nadrukiem SZUKAM DOMU. Jutro wyślemy pakuneczek poczta.Cieplutko pozdrawiam i lizaczki od Mikuśki!
  25. Elinko,Sońka jest the best-mała modelka w roboczych ciuszkach,jest cudna i nie dziwię się,że podbija serducha.Ale,ale...Mikusia nie przypomina sobie poobgryzanych tapet-może to sprawka milusińskiej Lilk;i)
×
×
  • Create New...