Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. Może wykupić Destinkowi pakiet ogłoszeń na bazarku? Piękne fotki chłopaków-po Destinku w ogóle nie widać,że mu coś dolega.
  2. MikAga

    Boluś

    Cześć Boluś:lol:
  3. Destinku-Tinku! cioteczka pamięta o Tobie-chłopaczku,chyba się troszkę zasiedziałeś u Aneczki!Mykaj do domku. Czochraczki i buziak w mokry nosek,pa.
  4. :lol: Basieńko,przecież wiesz,że księżniczka nie będzie miała długu! może wiesz,jak dziewczynka sprawuje się w domku? pozdrawiam,papa
  5. Aneczko, wysłałam tydzień temu grosik dla chłopaka,by podreperować budżet-sprawdż konto:razz: jak będziesz u weta,to spytaj o ten Hexoderm,jeżeli byłby wskazany dla Destinka to zamówie z przesyłką do Ciebie,zresztą dogadamy się jak już będziecie po wizycie,pozdrawiam. Czochraczki dla psiaczków,pa. Trzymamy kciuki za powodzenie dla Destinka.
  6. Zochna, dziewczynko dbaj o mateczkę i braciszków,z mamuśką jesteśmy w kontakcie. Dla Ciebie,oszołomku zmotoryzowany-szerokości,bajo:lol:. Dla reszty-super kondycji,papa. Pozdrawiam...
  7. Aniu, chyba podmieniłaś chłopaka-Destinek u Ciebie odżył,jak dobrze widzieć go szczęśliwego i uchachanego od ucha do ucha-super! Aniu,może dobrze byłoby umyć mu włoski w preparacie dermatologicznym Hexoderm,płynie antyseptycznym do skóry i sierści-zapytaj weta,myślę że nie zaszkodzi. Pozdrawiamy z Mikuśką.Pa.
  8. Kika,Kikuśka do zacałowania,Joka-Jośpioszka,cudna.Czekamy na Lulczaka;).
  9. Ojejku,widzę fotki-oby tak dalej. Buziaki.
  10. Moja-nie moja,moja od Basi,cudna miodowa Debi-szczęśliwości w nowym domku,nie łobuzuj za bardzo w nowym. domku.Zawsze będziesz w moim serduchu,bo taka prawie oddana mi przez Basieńkę,bez żadnego ale.I żeby Ci się nie czkało w nowym domku,ciocia ze swoją rozpuszczoną Mikuśką zadba,by nie było minusu na wątku. Niech Ci się wiedzie naj,naj i naj,a Ty nowy domku dbaj o malutką,pozdrawiam
  11. Basieńko, prześlę stówkę-w przelewie napiszę,że na Twoje bidy,Ty rozdzielisz. Pozdrawiam z Mikuśką,pa.
  12. Cześć Aniu, cudne fotki chłopaczka-widać,że szczęśliwy,uśmiech od ucha do ucha.Tylko,gdzie ten domek?
  13. Cześć ciotka, skrzynka zawalona!!! Pozdrówka dla Zochny i ferajny,papa. Mikuśka,dobijająca się;)
  14. Tuptuśku, pamiętamy i jesteśmy,grosik przelejemy,lizak od Mikuśki. Pozdrówka też dla ciotki Dogo07.
  15. bardzo,bardzo smutno, Pako-Paczka [*]biegaj szczęśliwie za tęczowym mostem z Nikuśką,Gabiszonem i Edim...a Ty,hop!trzymaj się dzielnie,Ty i Twoja mama,też.:(
  16. Destinku, słodziaku,szalejesz u cioteczki Aneczki?Wiesz,tu za sprawką cioteczek wielki rozruch...zajrzyj,by czeoś nie przeoczyć. Lizak od Miki,pa.
  17. Togusiu, odpowiedziałaś,że gdacze i kokosi się,że jajka wysiaduje...-wymiękam,naprawdę... A tak serio,jak panna-przeszło ustawianie wszystkiego i wszystkich? małpiszonek jest na minusie-jest taka troszkę moja:oops:od Ciebie,prześlemy grosik,papapa
  18. Aneczko, bardzo się cieszę,że Destinek tak szybko zaaklimatyzował się u Ciebie,co mnie nie dziwi,i skumplował się z Amiczkiem,a Ajris na zapoznanie musi troszkę poczekać. Wiesz,ostatnio upiekłam ciasteczka wg Twojego przepisu-co nie oznacza,że nie będę kupować na Twoich bazarkach-nie wyglądają tak apetycznie,ale Mika była zachwycona.Wczoraj Mika była w spa i zaniosłyśmy trochę ciasteczek dla Karoliny,groomer,dla jej pupili-dostałyśmy 50%rabatu.Te pieniążki przesyłamy dla Dastiego,nr konta mamy. Pozdrawiamy Was wszystkich,pa.
  19. WiosnaA, cioteczko,czekamy na dobre wieści,tylko dobre wieści:thumbs: cały czas jesteśmy z Destim-duchowo,i z Tobą Aneczko,pa.
  20. trzymamy kciuki za powodzenie całej akcji, badż dzielny Desti!
  21. co u księżniczki słychać,bo straszna cisza-czyżby wszystkich poustawiała po kątach;)
  22. WiosnaA, cudne wiadomości z domku Dżamalka,i widzę że szykuje się następna szybka adopcja:klacz::B-fly: jesteśmy z Tobą i 3-mamy kciukasy i pazurasy,pa.
  23. Jak dziewczynka się czuje?Głaski na dobranoc.
  24. Zaglądam do chłopaczka zaproszona przez Dogo07-jednorazowo wspomogę.Proszę o nr konta. Pozdrawiam.
  25. hop! dobrze,że go zabrałaś-z Twojego wpisu,Filipek nie odnalazł się nowym domku,był nieszczęśliwy do momentu,gdy zobaczył,że jesteś i nie opuściłaś go,dla chłopaka napewno znajdziesz cudny domek,domek się znajdzie...
×
×
  • Create New...