-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
[SIZE=2] PS. cioteczka [SIZE=3]Elza22 [/SIZE]się deklarowała o wpłaty, ale nie odezwała si[SIZE=2]ę[/SIZE] jak dotąd, mim[SIZE=2]o[/SIZE], że wysłałam jej PW pod koniec lutego. [SIZE=2]O [SIZE=2]prosz[SIZE=2]ę widzę, [SIZE=2]że jestem[/SIZE][/SIZE] [SIZE=2]na [SIZE=2]czarnej liście. [SIZE=2]J[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]edna dobra [SIZE=2]cioteczka [SIZE=2]mi przypomniała[SIZE=2].Prz[SIZE=2]yzn[SIZE=2][SIZE=2]aję [/SIZE]się bez [SIZE=2]bicia całkiem zapomniałam o chłopaku;-) Jutro zrobię przelew[SIZE=2][SIZE=2].[/SIZE] N[SIZE=2]ie ma za bardzo czasu żeby cały watek przeczyta[SIZE=2][SIZE=2]ć[SIZE=2] jak chło[SIZE=2]pak do dzieci, psiaków[SIZE=2][SIZE=2],sygnalizuje potrzeb[SIZE=2]ę [SIZE=2]wyjścia na s[SIZE=2]pacerek[SIZE=2],[SIZE=2]grzecznie zos[SIZE=2]taje sam w domu? [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/SIZE]
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Tak w bardzo dobrych rękach i mam nadzieję,że nie jest karmiony surowymi ziemniakami jak to niektóre DT potrafią.[/QUOTE] Anula możesz mi wyjaśnić swój post bo nie rozumiem? -
WYSTERYLIZOWANA sunia PILNIE Szczucin Mielec
Elza22 replied to natalka_32's topic in Już w nowym domu
Sunia znalazła dom? -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest;-)Moja koleżanka ma klatkę może uda mi się pożyczyć. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje ,że za kilka dni uspokoi się z tym sikaniem. W samochodzie zachowuje się strasznie, sama nie wiem jak go utrzymałam z takim wariatem jeszcze nie jechałam;-) Oglądałam te jego uszka ale nie mam pojęcia co to jest jeszcze na tylnych łapach ma takie wytarte miejsca. -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Co za wiadomości trzymam kciuki;-) -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki;-) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No proszę ile chętnych domów tymczasowych;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='westor']Zaoferowałaś mu coś znacznie więcej. Zainteresowanie, uczucie, opiekę. Zaoferowałaś mu normalne życie. Czyż można coś więcej?[/QUOTE] Można dużo więcej,teraz musi siedzieć w kojcu i nawet go wykąpać nie mogę. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']marako, lepiej się nie zarzynaj. Szkoda takiego super DT. Świetnie ,że psiuch jest łagodny. Jeżeli nie reaguje na Cygana, to proponuję zmianę imienia.[/QUOTE] Dałam mu na imię Oti, ale marako może zmienić, mi to bez różnicy.Nie reaguje na żadne;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='westor']kiedy foto w normalnych warunkach tego średniaka? :)[/QUOTE] To już marako mam nadzieje wstawi.Niestety ja mogłam mu zaoferować tylko kojec. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']Kocham średniaki. To biorę ze sobą Twój nr telefonu i jak będziemy wracać z tych Katowic, odezwę się. Teraz zabieram się za Hondę, bo dopiero niedawno wróciłam. Jak zwykle zarwę nockę przed wystawą. A często bywa tak, że około 1:00 padam i podejmuję decyzję, że nie jedziemy, bo daleko jeszcze Hondzie do normy wystawienniczej, a ja już nie mam siły się zarzynać. Zapewne niczego nie ugramy i będziemy wracać szybko, tzn. pod Oławą około 15:00.[/QUOTE] Trzymam kciuki żeby udało się coś ugrać;-) Czekam na telefon, będę mogła wyjechać wiec możemy gdzieś na głównej się umówić. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']supeeerrrrr :loveu: a w końcu mini czy średni??[/QUOTE] średniak;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='westor']czyli dziś było bez pokazu uzębienia? :)[/QUOTE] Dzisiaj dał się przekupić;-) Jest bardzo łagodny wczoraj musiał być przestraszony. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cygan już bezpieczny, podobno tak ma na imię,ostatnio mówili że nie ma imienia.Wszystko to jest dziwne, ponieważ co rozmawiam z facetem to ma inną wersje zdarzeń dzisiaj się również dowiedziałam ,że został jednak znaleziony jako szczeniak nic już nie wiem. Napisze lepiej co ja o nim wiem. Moim zdaniem to dzieciak, ma piękne zęby jest bardzo łagodny lubi dzieci. Nie ma w nim cienia agresji nawet szelki pozwolił sobie założyć,nie potrafi chodzić na smyczy no ale to nic dziwnego. Jest cudowny;-) -
[quote name='Nutusia']O rany, a już myślałam, że jej przeszło...[/QUOTE] To pewnie przez zmianę miejsca,sama już nie wiem była już z nami u znajomych na weekend i tak się nie zachowywała.
-
Musiałabym, znaleźć ludzi którzy cały czas siedzą w domu pojechaliśmy do rodzinki i znowu wariacje odstawia dosyć ,że cała drogę wymiotowała w nocy szczekała obudziła małego.Gdyby było lato to by wylądowała w kojcu!!!
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Tego wszystkiego jeszcze nie wiem, bo sunia jest u nas od przedwczoraj. Przetestujemy ją, za kilka dni się poznamy lepiej.[/QUOTE] W takim razie, będę czekała na wiadomość jak okaże się że lubi dzieci i akceptuje sunie to będę męczyć mojego męża. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem, porozmawiam z mężem, szanse małe bo mogę mieć tylko jednego psa na tymczasie ale spróbuje.Akceptuje małe suczki i lubi dzieci? -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Widziałam naszego przystojniaka, niestety było już ciemno a on teraz siedzi w jakiejś komórce i wystawił tylko głowę i pokazał mi ząbki ale to pewnie ze strachu jutro rano mam nadzieje że pójdzie mi lepiej. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']I ja też czekam,biedny mały,dzisiaj w nocy było bardzo mroźno,dobrze,że ma futerko.[/QUOTE] O 16 wyjeżdżamy;-) Jest zimno a on nie ma schronienia i jeszcze pewnie mokre futerko... -
[quote name='Poker']A ja myślałam,że Maszka grzeje już doopkę w DS. A tu kicha. Ja po trosze rozumiem tych ludzi.Rozumowali ,ze Masza wróci po krótkich wakacjach do Elzy, a astka w tym momencie była bez szans. Lepiej przyjąć wersję pozytywną. Masza ewidentnie nie chce opuścić DT i wcale się jej nie dziwię.[/QUOTE] Teraz jak już mi nerwy przeszły, staram się sobie to tłumaczyć, kosztem Maszki została uratowana sunia i kolejne pieski nie przyszły na szczęście na świat.Zrobili sterylke aborcyjną na co ich namówiłam jakby jej pozwolili urodzić to bym się załamała.Zainteresowanie Maszką jest zerowe, wiec ma duże szanse że zostanie w DT. Ogłoszenia nawet nie są oglądane po 4 odsłony z żadnym psem jeszcze tak nie miałam...
-
[quote name='Zuza35']Przez chwilę nawet pomyślałam, że Maszka ma pecha w życiu, ale ona chyba ma szczęście, że jeżeli już musi być bezdomnym psem to tak dobrze na Ciebie trafiła. I to nie słodzenie, tylko wyrazy uznania :) W dalszym ciągu mam wyrzut sumienia za to kukułcze jajo... Nawet do diabła nie spojrzałam co tam jest wklejone w książeczkę. Zwariuję, nawala pies, którego miałam za grzecznego, weterynarz, którego miałam za fachowca i co jeszcze? Po prostu nie wierzę, że zaszczepiła źle psa. Muszę chyba pójść zażądać wyjaśnień... Napisz proszę, ile dorzucić do sterylki i idę posypać ten swój głupi łeb popiołem. Byłoby mi łatwiej, gdybym była religijna czy coś.[/QUOTE] Zuza możesz mi przesłać tą brakująca kwotę po zabiegu bo ja nie wiem czy uda mi się za dwa tygodnie bo ten termin mi strasznie nie odpowiada, akurat wtedy wyjeżdża mój mąż, dlatego chciałam to teraz zrobić. Postaram się coś wymyślić bo wet mówił ,że ze sterylką można poczekać no ale te mleczaki trzeba usunąć powinna mieć to zrobione jak skończyła 6 miesięcy bo teraz mogą się złamać.
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No takie wiadomości to ja rozumiem;-) Nutusia życzę szybkiego powrotu do formy -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']I nadal po powrocie z tego krótkiego pobytu w DS ma takie ma problemy separacyjne?[/QUOTE] Na szczęście jest już dużo lepiej, moim zdaniem to zasługa tabletek jakie dostaje stress out. Ignorowanie jej zachowania jest najbardziej skuteczne, DS w ogóle nie reagował i już po kilku dniach było dużo lepiej.