tu mamy dbać o dobro zwierząt, a nie się kłócić, chociaż nie jednokrotnie zdażyły mi się zachowania nerwowe i rozumiem cała sytuację, ale spasujcie, te posty służyć maja temu, żeby ukrócić ten mord, niczemu innemu
Arktyka wpadłam na wspaniały pomysł:):loveu::loveu::loveu:
Moje trzy gratisowo weź:diabloti::diabloti:chociaz na miesiąć, a ja w chałupie porządek zrobię w końcu:)