Co to jest nikt się nie chce wypowiedzieć się a chyba jesteście tu bardzo długo bo ja to nowa jestem jest mi przykro ,że brak zaintereowania wzięcie mają tylko piękne pieski a bidy niech iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Od dwóch dni po ulicy Szczebrzeskiej w Zamościu błąka się młoda suczka krzyżówka lessy z haskim ja nie mogę wziąść mam już 3 wilczury co mam zrobić jest bardzo łagodna głaskałam ją ulokowała się koło sklepu ludzie ją przeganiają może ktoś mi podpowie co zrobić ludzie pomocy :shake:
[IMG]http://zapodaj.net/5b4609576be1.jpg.html[/IMG]
[IMG]http://twojezdjecie.pl/plikinew/8/28/8281283005378.jpg[/IMG]
[IMG]http://zapodaj.net/5b4609576be1.jpg.html[/IMG]
[IMG]http://twojezdjecie.pl/plikinew/8/28/8281283005580.jpg[/IMG]
[IMG]http://zapodaj.net/5b4609576be1.jpg.html[/IMG]