[B][quote name='IVV']
[U]zostalam postawiona w takiej sytuacji na pw przez Zadre[/U] -[U]twoj pies i rob co chcesz -ja mialam Emirowi ulatwiac aktywnosc i odciazac z oplat hotelikowania i na tym moja rola sie konczyla -taki byl uklad U][/QUOTE][/QUOTE][/B]
Dziewczyny a kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za psa bo ja się zgubiłam: ten który zabiera ze wschroniska fizycznie czy sponsor opłat za hotel ZADRA czy IVV.
Pytam na zaś bo już sponsoruję 2 psy i tylko sponsoruję i to wszystko i zaczynam mieć obawy ,że ktoś zechce w razie komplikacji z tym psem bęe zmuszona być odpowiedzielna decyzyjnie .