Wysłałam dla Molly kaske 50,00 jednorazowo może nie dużo ale zawsze coś na jedzonko i zabawki trzymajcie sie cieplutko:lol: pozdrawiam całą rodzinke piesków i ich Panią
Był to boczek rolowany skorki zdjełam chciałam jej dac bułke z masłem nie chciała więc dałam co miałam bawiła sie jeszcze pozniej była bardzo wesoła ma zabAWKE
dziewczyny pies zabrany był bardzo pozno od de mnie nic nie jadła cały dzień nie wiedziałam , ze nie moge ja karmic jest mi bardzo przykro a tak starałam sie tak bardzo a widze ze zaszkodziłam :oops:
Jechała cała droge bardzo grzecznie 3 razy był postoj faktycznie zwymiotowała trawa dawałam jej duzo pic obszczekiwała ludzi bardzo sie cieszyła była wesola miała swoja zabawke podrzucała do góry zainteresowanA CAŁYM ŚwIATEM przyznam się była bardzo głodna nakarmiłam ja wedlina i mam wyrzuty sumienia niech ona wyzdrowieje mam zdjecia jak sie bawi zabawką to małe cudo badz zdrowa powodzenia malutka czekam na wiesci
Padł mi internet nie chcę głupich insynuacji wobec mojej osoby PIERWSZY BOKS zimno sunia okruch , kąt , 4 szczeniaki szkieletory nie nie mogę , no i wielkie szczekanie chyba była zeż znikam na jakiś czas
To co zobaczyłam dzisiaj w schronisku ZAmościu to szok:placz:serce mnie boli niepojęty widok dziewczyny jak macie mozliwosci zróbcie cos z tym plisssssssssss serce boli