Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Dawno u Nexta nie byłam, więc go chociaż odwiedzę i zajrzę na bazarek. Więcej nie mogę.
  2. [quote name='luka1']Często podczytuję ale mało dopisuję[/QUOTE] To tak, jak ja.
  3. Tymczasem tylko podnoszę i miziam tego "czarusia".
  4. Ja tu zaglądam codziennie, ale nie mogę za każdym razem się wpisywać. I tak konto ledwo mi chodzi.
  5. [quote name='wiking042']Gryzaczek już w nowym domku! Będzie miał dobrze, Państwo mają 3 psy i kotka. Wszystkie zwierzęta, w tym wielki bernardyn, są zadbane i łagodne. Gryzaczek został bardzo ciepło przyjęty, dostał pierwsze jedzonko - mięsko z indyka prosto z garnka obiadowego domowników, powarkiwał na kotka jedząc, choć wcześniej grzecznie się z nim przechadzał po domu. Miseczka będzie kupiona w poniedziałek. Ma już zarezerwowane spanie ...w łóżku Pani Domu. Ale może spać, gdzie sobie wybierze, nawet na fotelu. Pan stwierdził, że w tym domu to oni są dla zwierząt, a nie zwierzęta dla Nich...! Luiza, tula - możecie być spokojne! [/QUOTE] No, to przynajmniej to jedno nieszczęście jest już happy! A Zul i Raja... też musi się im udać!
  6. Z drugiego mojego bazarku Max uzbierał jeszcze 113 zł :multi:. Dzięki!
  7. Dobrego dnia, Zulu! A co słychać u twojego przydoopaska, Gryzaczka? Dalej czeka na wyjazd do domku?
  8. [quote name='koosiek']Przelałam Sylwiaso 200 zł za okres od 07.09 do 06.10: 250 zł - (30 zł od Romki + 15 zł od Sylwiaso + 5 zł, które przelałam przez pomyłkę w zeszłym miesiącu). Czyli na koncie Maksa zostało 375 zł - 250 zł = [B]125 zł[/B] :([/QUOTE] Rozumiem, że 15 zł od sylwiaso i 30 zł od Romki to z mojego bazarku? A ja wysłałam jeszcze 84,50 i tego nie widzę w poście rozliczeniowym.
  9. Oby jej się udało! ;) A Maksiowi domek się nie szykuje :shake::-( http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października
  10. A jakie są przewidywane, przynajmniej te pierwsze, koszty leczenia? [U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października/page7"][/URL]
  11. Jaka ślicznota! Jak można wyrzucić takie cudo! Sylwiaso jest blisko, koło Łowicza.
  12. Rany boskie! Znowu ludziom pomyślunku zabrakło. Biedna psina, jak on musi cierpieć. Nie mogę się dorzucić w tym miesiącu, a bazarek wiele nie pomoże. Może akcja cegiełkowa fundacji na Allegro? Tam chyba największe szanse na zebranie jakiejś sensownej kwoty. O bazarku pomyślę, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Taki ładny piesek. Szkoda... A jak on się wabi?
  13. Grajdołek sobie na jesień wykopał i szczęśliwy taki... Żwir jeden:))
  14. Ja cały czas śledzę. Co z tym domkiem?
  15. Zaglądam regularnie do Hesi, chociaż już bezgłośnie, ale tak tu cichutko się zrobiło. Zafirek już w nowym domu, a ona wciąż czeka na przeprowadzkę. A może już nie czeka? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL]
  16. Nikt do Kropeczki nie zagląda? Znów mi przywalą za spamowanie, ale jak tu jej nie podnosić? Ona taka malutka, nie podskoczy sama zbyt wysoko... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL]
  17. No właśnie, Zulusek! Przez chwilę zapomniałam, że to wątek Zula, jak się Gryzaczek w ten wątek cichutko wgryzł :evil_lol:. Witaj Zulu, Rajo, Gryzaczku i wszystkie inne gościnnie tu zaglądające pieski! http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października
  18. Przeczytałam właśnie o tych nowych pieskach. Czy nie można by telewizji ściągnąć i pokazać tego wszystkiego tak, żeby facet nie miał odwagi do sklepu pójść? Pręgierz zawsze przynosił efekty, a tu sprawa jest oczywista i facet nie jest niewinny. Naprawdę, nigdy nie zrozumiem głupoty i tępoty ludzkiej. Dlatego wolę z psem pogadać. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL]
  19. [quote name='sylwiaso']Wymiary Maksia proszę wziąść poprawke na 1cm bo ten wiertel nie dał mi sie zmierzyć tylko jak sie przychyliłam to dawał mi buziaki!pierwsze łapki 68cm i dalej drugie 58cm!I jeszcze jedna sprawa do Wawerka i martwię sie bo Wawerku napisałaś że przesłane są pieniążki a ja ich wcale nie mam!!!Proszę sprawdż numer mojego konta!!![/QUOTE] Wysłałam 84,50 na to samo, co zawsze. Podałaś je w którymś z postów na tym wątku. Innego konta nie mam. Teraz sprawdzałam, nie ma zwrotu. Jak mi podasz prywatny mail poza dogo, wyślę potwierdzenie z banku w pdf, o ile będzie potrzeba. Wiesz, 30-ty to był czwartek i chociaż z mojego konta te pieniądze zeszły od razu, to banki mają trzy dni robocze na realizację. Wypada, że mogą Ci zaksięgować wpływ właśnie z dzisiejszą albo nawet wczorajszą datą, ale zobaczysz go dzisiaj. Poczekajmy. Pewnie nie masz konta on-line, bo wtedy mogłabyś na bieżąco śledzić. Ja mam cały czas podgląd, więc od razu zauważyłabym zwrot.
  20. Sylwiaso, dzięki za zaproszenie! Twoja skrzynka odmawia współpracy, więc nie mogę wysłać informacji. Zapraszam wszystkich na ostatnie dni maksiowego bazarku! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października?highlight=maksia[/URL]
  21. [quote name='_bubu_']Maciuś nadal siura w domu. Nie rozumiemy do końca dlaczego. Przez noc wytrzymuje piękne. A w dzień sika też w domu mimo , że drzwi do ogrodu cały czas otwarte.[/QUOTE] Ja stosowałam zawsze jedną "karę", która była bardzo skuteczna (mam już czwartego psa). Jak początkujący u nas pies załatwił się w domu, pokazywałam mu to, co zrobił, karcąc podniesionym głosem, i wyrzucałam (tzn. kazałam wyjść, nie było rękoczynów) na podwórko. Do tego w ogóle częste wyjścia na smyczy i krótkie wyjścia na podwórko, kiedy tylko pies wykazywał większą aktywność w chodzeniu po domu. Młodsze psy wiedziały, o co chodzi, już po tygodniu. Starszy uczył się ok. miesiąca. Dużo cierpliwości i trochę czasu trzeba, niestety, poświęcić na początku zwłaszcza, jeśli pies nie mieszkał wcześniej w domu, ale się opłaca. Co nie znaczy, że pies nie będzie sikał z buntu, kiedy zostanie zupełnie sam na cały dzień w zamkniętym domu. Jeden z moich psów miał taki upatrzony kamionkowy garnek ozdobny, który stał na podłodze w kuchni. Obsikiwał go codziennie, kiedy zostawał sam, chociaż normalnie już w domu nie sikał. Nie pomagały besztania ani zapachowe środki odstraszające, to był wyraźny akt buntu. Skończyło się, kiedy garnek został wyrzucony, a jednocześnie przez jakiś okres, wychodząc z domu zostawialiśmy psa w sieni. Przenosiliśmy mu tam posłanie i wodę na czas, kiedy musiał zostać sam, żeby nie czuł się wtedy ukarany, a jedynie przeprowadzony. Po tym okresie zapomniał o buncie (psy nie lubią sikać koło swojego posłania, a sionka-wiatrołap jest nieduża), za to poczuł się gospodarzem, czujnym wartownikiem i w ten sposób znalazł prawidłowe ujście dla swojej samotności: dostał pracę - miał pilnować gniazda. Latem, kiedy nikogo nie było w domu, zostawialiśmy psy na podwórku, zawsze zapewniając im jednak cień (otwarty garaż, bo domowe psy budy nie akceptowały, chociaż stała do dyspozycji) i wodę do picia. Może wypróbujesz tej metody? Tylko trochę pracy na początku i cierpliwości, ale przecież jeszcze więcej trzeba poświęcić małemu dziecku zanim nauczy się nocniczka. A w końcu, pies to takie małe dziecko. Powodzenia! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października?highlight=maksia[/URL]
  22. [quote name='furciaczek']Szukam kogos z Warszawy kto w niedziele moglby zabrac 1kg psiaka z Kabat na Mokotow, sprawa dosc pilna!![/QUOTE] A tam chyba jeździ metro i inna komunikacja? Piesek nie nadaje się do takiej jazdy?
  23. To jednak ciut daleko, paliwo teraz drogie.
×
×
  • Create New...