-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Dawno u Nexta nie byłam, więc go chociaż odwiedzę i zajrzę na bazarek. Więcej nie mogę. -
Reks-śmierć za to że jestem szczeniakiem !! Dt lub ds./ MA DOM :)))
wawer replied to marra's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę! -
[quote name='luka1']Często podczytuję ale mało dopisuję[/QUOTE] To tak, jak ja.
-
Ja tu zaglądam codziennie, ale nie mogę za każdym razem się wpisywać. I tak konto ledwo mi chodzi.
-
[quote name='wiking042']Gryzaczek już w nowym domku! Będzie miał dobrze, Państwo mają 3 psy i kotka. Wszystkie zwierzęta, w tym wielki bernardyn, są zadbane i łagodne. Gryzaczek został bardzo ciepło przyjęty, dostał pierwsze jedzonko - mięsko z indyka prosto z garnka obiadowego domowników, powarkiwał na kotka jedząc, choć wcześniej grzecznie się z nim przechadzał po domu. Miseczka będzie kupiona w poniedziałek. Ma już zarezerwowane spanie ...w łóżku Pani Domu. Ale może spać, gdzie sobie wybierze, nawet na fotelu. Pan stwierdził, że w tym domu to oni są dla zwierząt, a nie zwierzęta dla Nich...! Luiza, tula - możecie być spokojne! [/QUOTE] No, to przynajmniej to jedno nieszczęście jest już happy! A Zul i Raja... też musi się im udać!
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Z drugiego mojego bazarku Max uzbierał jeszcze 113 zł :multi:. Dzięki! -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Przelałam Sylwiaso 200 zł za okres od 07.09 do 06.10: 250 zł - (30 zł od Romki + 15 zł od Sylwiaso + 5 zł, które przelałam przez pomyłkę w zeszłym miesiącu). Czyli na koncie Maksa zostało 375 zł - 250 zł = [B]125 zł[/B] :([/QUOTE] Rozumiem, że 15 zł od sylwiaso i 30 zł od Romki to z mojego bazarku? A ja wysłałam jeszcze 84,50 i tego nie widzę w poście rozliczeniowym. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby jej się udało! ;) A Maksiowi domek się nie szykuje :shake::-( http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października -
A jakie są przewidywane, przynajmniej te pierwsze, koszty leczenia? [U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października/page7"][/URL]
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam! -
Rany boskie! Znowu ludziom pomyślunku zabrakło. Biedna psina, jak on musi cierpieć. Nie mogę się dorzucić w tym miesiącu, a bazarek wiele nie pomoże. Może akcja cegiełkowa fundacji na Allegro? Tam chyba największe szanse na zebranie jakiejś sensownej kwoty. O bazarku pomyślę, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Taki ładny piesek. Szkoda... A jak on się wabi?
-
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
wawer replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Grajdołek sobie na jesień wykopał i szczęśliwy taki... Żwir jeden:)) -
Reks-śmierć za to że jestem szczeniakiem !! Dt lub ds./ MA DOM :)))
wawer replied to marra's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas śledzę. Co z tym domkiem? -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zaglądam regularnie do Hesi, chociaż już bezgłośnie, ale tak tu cichutko się zrobiło. Zafirek już w nowym domu, a ona wciąż czeka na przeprowadzkę. A może już nie czeka? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
wawer replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Nikt do Kropeczki nie zagląda? Znów mi przywalą za spamowanie, ale jak tu jej nie podnosić? Ona taka malutka, nie podskoczy sama zbyt wysoko... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL] -
No właśnie, Zulusek! Przez chwilę zapomniałam, że to wątek Zula, jak się Gryzaczek w ten wątek cichutko wgryzł :evil_lol:. Witaj Zulu, Rajo, Gryzaczku i wszystkie inne gościnnie tu zaglądające pieski! http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października
-
Przeczytałam właśnie o tych nowych pieskach. Czy nie można by telewizji ściągnąć i pokazać tego wszystkiego tak, żeby facet nie miał odwagi do sklepu pójść? Pręgierz zawsze przynosił efekty, a tu sprawa jest oczywista i facet nie jest niewinny. Naprawdę, nigdy nie zrozumiem głupoty i tępoty ludzkiej. Dlatego wolę z psem pogadać. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października[/URL]
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Wymiary Maksia proszę wziąść poprawke na 1cm bo ten wiertel nie dał mi sie zmierzyć tylko jak sie przychyliłam to dawał mi buziaki!pierwsze łapki 68cm i dalej drugie 58cm!I jeszcze jedna sprawa do Wawerka i martwię sie bo Wawerku napisałaś że przesłane są pieniążki a ja ich wcale nie mam!!!Proszę sprawdż numer mojego konta!!![/QUOTE] Wysłałam 84,50 na to samo, co zawsze. Podałaś je w którymś z postów na tym wątku. Innego konta nie mam. Teraz sprawdzałam, nie ma zwrotu. Jak mi podasz prywatny mail poza dogo, wyślę potwierdzenie z banku w pdf, o ile będzie potrzeba. Wiesz, 30-ty to był czwartek i chociaż z mojego konta te pieniądze zeszły od razu, to banki mają trzy dni robocze na realizację. Wypada, że mogą Ci zaksięgować wpływ właśnie z dzisiejszą albo nawet wczorajszą datą, ale zobaczysz go dzisiaj. Poczekajmy. Pewnie nie masz konta on-line, bo wtedy mogłabyś na bieżąco śledzić. Ja mam cały czas podgląd, więc od razu zauważyłabym zwrot. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Sylwiaso, dzięki za zaproszenie! Twoja skrzynka odmawia współpracy, więc nie mogę wysłać informacji. Zapraszam wszystkich na ostatnie dni maksiowego bazarku! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października?highlight=maksia[/URL] -
Postrzelony staruszek Maciuś - ZNOWU BEZDOMNY :(
wawer replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Maciuś nadal siura w domu. Nie rozumiemy do końca dlaczego. Przez noc wytrzymuje piękne. A w dzień sika też w domu mimo , że drzwi do ogrodu cały czas otwarte.[/QUOTE] Ja stosowałam zawsze jedną "karę", która była bardzo skuteczna (mam już czwartego psa). Jak początkujący u nas pies załatwił się w domu, pokazywałam mu to, co zrobił, karcąc podniesionym głosem, i wyrzucałam (tzn. kazałam wyjść, nie było rękoczynów) na podwórko. Do tego w ogóle częste wyjścia na smyczy i krótkie wyjścia na podwórko, kiedy tylko pies wykazywał większą aktywność w chodzeniu po domu. Młodsze psy wiedziały, o co chodzi, już po tygodniu. Starszy uczył się ok. miesiąca. Dużo cierpliwości i trochę czasu trzeba, niestety, poświęcić na początku zwłaszcza, jeśli pies nie mieszkał wcześniej w domu, ale się opłaca. Co nie znaczy, że pies nie będzie sikał z buntu, kiedy zostanie zupełnie sam na cały dzień w zamkniętym domu. Jeden z moich psów miał taki upatrzony kamionkowy garnek ozdobny, który stał na podłodze w kuchni. Obsikiwał go codziennie, kiedy zostawał sam, chociaż normalnie już w domu nie sikał. Nie pomagały besztania ani zapachowe środki odstraszające, to był wyraźny akt buntu. Skończyło się, kiedy garnek został wyrzucony, a jednocześnie przez jakiś okres, wychodząc z domu zostawialiśmy psa w sieni. Przenosiliśmy mu tam posłanie i wodę na czas, kiedy musiał zostać sam, żeby nie czuł się wtedy ukarany, a jedynie przeprowadzony. Po tym okresie zapomniał o buncie (psy nie lubią sikać koło swojego posłania, a sionka-wiatrołap jest nieduża), za to poczuł się gospodarzem, czujnym wartownikiem i w ten sposób znalazł prawidłowe ujście dla swojej samotności: dostał pracę - miał pilnować gniazda. Latem, kiedy nikogo nie było w domu, zostawialiśmy psy na podwórku, zawsze zapewniając im jednak cień (otwarty garaż, bo domowe psy budy nie akceptowały, chociaż stała do dyspozycji) i wodę do picia. Może wypróbujesz tej metody? Tylko trochę pracy na początku i cierpliwości, ale przecież jeszcze więcej trzeba poświęcić małemu dziecku zanim nauczy się nocniczka. A w końcu, pies to takie małe dziecko. Powodzenia! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-7.-października?highlight=maksia[/URL] -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Szukam kogos z Warszawy kto w niedziele moglby zabrac 1kg psiaka z Kabat na Mokotow, sprawa dosc pilna!![/QUOTE] A tam chyba jeździ metro i inna komunikacja? Piesek nie nadaje się do takiej jazdy?