-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yucca']Dzień dobry :D Jak miło teraz wchodzi się na ten wątek :D[/QUOTE] Prawda? :D [quote name='ewakrakow']widzieliście jakie piękne zdjęcia Badi ma w albumie u Lilu? [B][URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/BADY[/URL][/B][/QUOTE] Na wszystkich ma uśmiechniętego pycholka :) -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Dobranoc kudłaczu-> już nie :) -
Dobranoc Muciu :)
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc brzdącu :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dobranoc Badusiu :) -
[quote name='asiuniab']codziennie śledzę losy Marianka (od samego początku), trzymam za niego kciuki, a właściwie za jego domek, żeby się znalazł; postanowiłam napisać, żeby podziękować każdemu z osobna, kto przyczynił się do tego żeby psiak już nie zaznał złego. A wierszyk to majstersztyk!!![/QUOTE] Witamy nową cioteczkę :) My też cały czas trzymamy, w ogłoszeniach jest mój nr i MTD i totalna cisza, ani jedna osoba nie dzwoniła....
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy, trzymamy, nie bij...:nono: ;) Wiadomo coś cioteczki czy da się załatwić jakieś tańsze zamienniki? -
[quote name='keakea']Napisałam dziś wiersz adopcyjny dla jamnika Bruna. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-podpaany-szuka-domu?p=19228343#post19228343[/URL] Nie wiem, czy akurat dziś dam radę, ale spróbuję też napisać jakoś niedługo dla Mariana. I przepraszam, jeśli zaglądam tu za mało :( ale na pewno sobie stąd nie pójdę dopóki Marian nie znajdzie Domu <3[/QUOTE] Chcemy, chcemy, bardzo chcemy taki wierszyk:multi: No to jak już mamy takie skarby, jak MTD, która pisze ogłoszenia i keakea, która pisze wierszyki to nie ma opcji, żeby Marianek nie znalazł domku:razz: Mamy nadzieję, bo by Nam smutno było:roll:
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazia68']Już druga osoba dzięki Anulce:loveu: jest zainteresowana adopcją Fredzi, a tu ...kurcze taka niespodzianka:shake:....mała obszczekuje psy....Próbowaliśmy wczoraj ... przywieźliśmy ją do nas ..rzuca się do psów ....i natychmiast wraca zadowolona do nogi lub wskakuje na kolana...z mniejszymi było trochę lepiej obwąchiwała i była ciekawa,być może by się dogadała...kwestia czasu...jeśli chodzi jednak o większe psy to powodem był chyba strach...całe szczęście , że nie rzuca się do ataku tylko obszczekuje- odstrasza...może potrzeba czasu...może powodem jest obawa przed utrata znowu domu Na kota na dworze nie reagowała jednak jak go zobaczyła wchodzącego w domu było już gorzej:-(... znowu szczekanie....Zachowuje się jakby była zazdrosna o pozycję...Z dzieciakiem szaleje, bawi się, śpi z nim, uwielbia pieszczoty i zabawy, chciałaby cały czas być z ludżmi:) Jeśli chodzi o zachowanie czystości wszystko w porządku informuje o swoich potrzebach , chodzi na smyczy, nie niszczy w domu( została już sama)....No nie wiem super pies w stosunku do człowieka :) Siedziałam wczoraj do pierwszej w nocy ..zacinał mi się net... ledwie zrobiłam rozliczenie:( Więc jak tylko uda mi się wklepać na serwer zdjęcia to je wkleję mała już nie jest tak przygnębiona, to szalona Fredzia:)[/QUOTE] Skoro do ludzi jest tak przyjacielsko nastawiona, a tylko zwierzaki nie za bardzo toleruje, obszczekuje je, a potem od razu przybiega na kolana, to może po prostu to walka o pozycję, o zainteresowanie człowieka, zwykły strach....biedna maleńka :(