Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='yucca']Dzień dobry :D Jak miło teraz wchodzi się na ten wątek :D[/QUOTE] Prawda? :D [quote name='ewakrakow']widzieliście jakie piękne zdjęcia Badi ma w albumie u Lilu? [B][URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/BADY[/URL][/B][/QUOTE] Na wszystkich ma uśmiechniętego pycholka :)
  2. [quote name='Gosiapk']Mam inne ukryte zalety :cool3:[/QUOTE] To bardzo prosimy o prezentacje:D Dziękujemy pięknie za plakat!!!:loveu: Teraz trzeba znaleźć mieszkańców Wrocławia, którzy podjęliby się jego rozwieszenia....
  3. [quote name='Gosiapk']A ja to skarb nie jestem? :motz: [/QUOTE] A wierszyki umiesz pisać?:razz:
  4. Dobranoc kudłaczu-> już nie :)
  5. Dobranoc Marianku, cioteczka przytula z całych sił :)
  6. Ale za to jaka super fotka! :loveu: Dobranoc Bazylku :)
  7. [quote name='asiuniab']codziennie śledzę losy Marianka (od samego początku), trzymam za niego kciuki, a właściwie za jego domek, żeby się znalazł; postanowiłam napisać, żeby podziękować każdemu z osobna, kto przyczynił się do tego żeby psiak już nie zaznał złego. A wierszyk to majstersztyk!!![/QUOTE] Witamy nową cioteczkę :) My też cały czas trzymamy, w ogłoszeniach jest mój nr i MTD i totalna cisza, ani jedna osoba nie dzwoniła....
  8. Pewnie! Marian chyba ma już 10 różnych rodzajów ogłoszeń :D Myślałam właśnie, żeby mu jakieś wykupić, bo nie ma na razie jeszcze przez jakiś czas opcji żebym miała czas na zrobienie np.80 czy 120 ogłoszeń :(
  9. Trzymamy, trzymamy, nie bij...:nono: ;) Wiadomo coś cioteczki czy da się załatwić jakieś tańsze zamienniki?
  10. [quote name='keakea']Napisałam dziś wiersz adopcyjny dla jamnika Bruna. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-podpaany-szuka-domu?p=19228343#post19228343[/URL] Nie wiem, czy akurat dziś dam radę, ale spróbuję też napisać jakoś niedługo dla Mariana. I przepraszam, jeśli zaglądam tu za mało :( ale na pewno sobie stąd nie pójdę dopóki Marian nie znajdzie Domu <3[/QUOTE] Chcemy, chcemy, bardzo chcemy taki wierszyk:multi: No to jak już mamy takie skarby, jak MTD, która pisze ogłoszenia i keakea, która pisze wierszyki to nie ma opcji, żeby Marianek nie znalazł domku:razz: Mamy nadzieję, bo by Nam smutno było:roll:
  11. Bo tylko kilka cioteczek zostało :( Ale najważniejszych, żeby nie było:razz::eviltong:
  12. jakie cudeńko!!!!!:loveu: Bazylku kochany, taki szczęśliwy byłeś na spacerku :)
  13. Ja tam czasem wchodzę, bo tym sposobem mam podwójne wiadomości, a nuż ktoś coś wspomni o Marianku :loveu:
  14. [quote name='__Lara']Ten, kto adoptuje Kukiego, będzie miał prawdziwy skarb ;)[/QUOTE] Wdzięczność tego psiaka nie będzie miała granic :)
  15. [quote name='grazia68']Już druga osoba dzięki Anulce:loveu: jest zainteresowana adopcją Fredzi, a tu ...kurcze taka niespodzianka:shake:....mała obszczekuje psy....Próbowaliśmy wczoraj ... przywieźliśmy ją do nas ..rzuca się do psów ....i natychmiast wraca zadowolona do nogi lub wskakuje na kolana...z mniejszymi było trochę lepiej obwąchiwała i była ciekawa,być może by się dogadała...kwestia czasu...jeśli chodzi jednak o większe psy to powodem był chyba strach...całe szczęście , że nie rzuca się do ataku tylko obszczekuje- odstrasza...może potrzeba czasu...może powodem jest obawa przed utrata znowu domu Na kota na dworze nie reagowała jednak jak go zobaczyła wchodzącego w domu było już gorzej:-(... znowu szczekanie....Zachowuje się jakby była zazdrosna o pozycję...Z dzieciakiem szaleje, bawi się, śpi z nim, uwielbia pieszczoty i zabawy, chciałaby cały czas być z ludżmi:) Jeśli chodzi o zachowanie czystości wszystko w porządku informuje o swoich potrzebach , chodzi na smyczy, nie niszczy w domu( została już sama)....No nie wiem super pies w stosunku do człowieka :) Siedziałam wczoraj do pierwszej w nocy ..zacinał mi się net... ledwie zrobiłam rozliczenie:( Więc jak tylko uda mi się wklepać na serwer zdjęcia to je wkleję mała już nie jest tak przygnębiona, to szalona Fredzia:)[/QUOTE] Skoro do ludzi jest tak przyjacielsko nastawiona, a tylko zwierzaki nie za bardzo toleruje, obszczekuje je, a potem od razu przybiega na kolana, to może po prostu to walka o pozycję, o zainteresowanie człowieka, zwykły strach....biedna maleńka :(
  16. Jakie wspaniałe wieści, Kuki jesteś bardzo, bardzo dzielny!:multi:
×
×
  • Create New...