-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam maleńką :) -
[quote name='szyszunia557']Bardzo serdecznie dziękuję osobie - osobom, które zrobiły masę ogłoszeń dla [B]Muci[/B] :loveu:Wszystkie aktywowałam. W najbliższych dniach [B]Mucia[/B] ma pojechać do [B]DT[/B] do Wrocławia, do [B]PaniMysza[/B], jak doczytałam ;)gdzie będzie miała towarzystwo 2 sunieczek :) Wiem, że dziewczyny umówiły się na czwartek. Mam nadzieję, że ktoś ją we Wrocku wypatrzy, zakocha się i Mucia wreszcie trafi do upragnionego domku ! Bardzo proszę więc o robienie ogłoszeń raczej na woj. dolnośląskie.[/QUOTE] Ooooo, to już niedługo!!Ale Mucia będzie szczęśliwa:multi:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki to jak finanse teraz stoją? Ile Baduś ma uzbierane na hotelik na czerwiec? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało...:kciuki: Cioteczki, a co potem z sunią po sterylce? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jest mnóstwo bid na tym świecie, jednym się udaje pomóc, innym nie....:( Teraz trzeba się skupić na suni. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']fajnie, że coś się będzie dalej dziać a teraz do nauki i wróć po zdanych egzaminach[/QUOTE] Mam limit 2 razy dziennie bycia na dogo ;) -
[quote name='keakea']Nie wiem, jak we Wrocławiu, ale w Warszawie jest zakaz wieszania plakatów na przystankach pod karą grzywny :([/QUOTE] Wszędzie tak jest....właśnie taki jest problem z plakatami. Jak Ci zaginie pies i rozwieszasz ogłoszenia to jest tak samo. No ale jak nie przyłapią Cię na gorącym uczynku, to nie ma problemu takiego, że nie wiadomo kto to wywiesił. Można poprosić, żeby cioteczki powywieszały np.w lecznicach czy w sklepach zaprzyjaźnionych :) [quote name='Gosiapk']:stupid: Mam dobrą pamięć ... ale krótką... chodzi oprzypomnienie :)[/QUOTE] Przypomnę, przypomnę:) Jak sama będę pamiętała ;)
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Jak jej żeberka wystają biednej, trzeba ją porządnie podkarmić :( -
[quote name='michelle04']Cioteczki Maniek to grzeczny chlopak i bardzo cwany, znalazl już sposób na mnie, by wymóc pieszczoty i mizianie,gdy coś robię kladzie się przy mnie, śledzi oczkami i czeka na dogodny moment i gdy tylko przerwę na chwilę jest już przy mnie i daje dupkę do drapania, a gdy to uczynię mruczy, warczy, kręci ósemki, a nawet do calowania się bierze :) W poniedzialek zadzwonię do dr Bieżyńskiego i umowię się na wizytę z Mańkiem na przyszly weekend i wówczas zadecydujecie co dalej robimy z tą lapinką Sesję fotograficzną zrobimy w weekend, zaowiada się piekna pogoda :)[/QUOTE] Ooo, super, będę czekać ze zniecierpliwieniem :multi: Tak, masz rację, dopóki dr Bieżyński go nie zobaczy nie ma co gdybać. Marianek po prostu chce pokazać cioteczce jak ją bardzo kocha, no i przy okazji pewnie wymusić troszkę drapaczek czy smakołyczków, ale to PRZY OKAZJI oczywiście ;) A jak Marianek z innymi psiakami? Dogadują się czy niestety trzeba je rozdzielać? I jak to się przekłada na przebywanie w domu i śmiganie po ogrodzie?
-
Dobranoc Muciu:glaszcze:
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc kruszynko :glaszcze: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Zagladam do Slicznoty i sprawdzam czy Ciotuchny w dobrych nastrojach sa?......:):)[/QUOTE] Średniawo:shake: Cioteczki, dostałam zdjęcia i opisy fantów na bazarek od cioteczki mila-ada, więc w przyszłym tygodniu wezmę się za jego tworzenie:) Dziękujemy bardzo:loveu: Dobranoc Badusiu:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Cholera jasna, przydałaby się taka mega akcja, ulotki, tiwi, najlepiej, jakby każdy ksiądz z ambony o tym gadał, ale akurat oni w to nie pójdą, jak znam życie :( ***************************** CO NAJMNIEJ 100 TYSIĘCY NIECHCIANYCH, GŁODNYCH, CHORYCH, BITYCH, PORZUCONYCH PSÓW W POLSCE!!! CODZIENNIE PRZYBYWAJĄ NOWE!!! A TY CZŁOWIEKU KUPUJESZ SOBIE RASOWE SZCZENIAKI ZA CIĘŻKĄ FORSĘ ALBO NIE CHRONISZ SWOJEJ SUKI PRZED ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ!!! MOŻE BYŚ SIĘ TAK PRZEZ SEKUNDĘ ZASTANOWIŁ, WZBUDZIŁ W SOBIE TROCHĘ WSPÓŁCZUCIA DLA TYCH, CO BEZIMIENNIE MRĄ W SCHRONISKACH, ROWACH, NA KUPIE GNOJÓWKI, W KANAŁACH ŚCIEKOWYCH, GDZIEŚ POD PŁOTEM... TO MY JESTEŚMY ZA NIE ODPOWIEDZIALNI, UDOMOWILIŚMY JE, A TERAZ JE IGNORUJEMY, GDY CIERPIĄ. ZE SCHRONISKA MOŻESZ MIEĆ KAŻDĄ RASĘ PSA, A WRAZ Z NIĄ COŚ, CZEGO NIE KUPIĄ ŻADNE PIENIĄDZE - MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ ZA GODNE ŻYCIE. PIES SKOCZYŁBY ZA SWOIM CZŁOWIEKIEM W OGIEŃ. A CO TY ZROBISZ DLA BEZDOMNEGO PSA?[/QUOTE] Taaaaak...właśnie kilka miesięcy temu była afera pod Krk, że ksiądz trzymał psa za kościołem i do budy były przymocowane zamykane drzwiczki i pies był w tej budzie cały czas zamknięty (nie wiadomo ile czasu), nawet nie miał się jak poruszyć, wstać, przejść..."Dbajcie o braci swoich mniejszych".... -
[quote name='Ra_dunia']Właśnie jesteśmy w takiej sytuacji. Po 2 latach... Mam nadzieję, że jednak da się coś załatwić (chodzi o jedną z byłych hotelowiczek Murki). Dom Rudaska musi być na prawdę dobrze prześwietlony.[/QUOTE] Nie wiem jak tak można...Dla mnie cholercia nie ma praktycznie usprawiedliwienia na oddanie psiaka. Sika, niszczy- trudno, postaram się tego oduczyć. Nawet jak już zaczynają być poważniejsze problemy (gryzienie na przykład), to przynajmniej starałabym się zrobić WSZYSTKO, żeby to wyeliminować (chociażby behawiorysta). A większość ludzi się poddaje, coś im nie pasuje albo zaczyna być jakiś problem to się od tego odcinają.... Przy okazji mówię rudaskowi dobranoc ;)
-
a cioteczki w ogóle rozmawiałyście na ten temat z michelle? Najważniejsze jest teraz gdzie trafi psiak, z transportem jakoś się załatwi. Ja też nie miałam jak Mariana przewieźć z Krakowa,w końcu Romi go zawiózł do Wrocławia, michelle odebrała i zawiozła do Dzierżoniowa. Priorytetem jest teraz miejsce, a nie transport.
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazia68']Fredzia już po sterylizacji odpoczywa śpi dzielna dziewczynka ponoć kupka i siku już zrobione...Teraz domek...Za nami ciężki dzień wizyta w gminie zakończona fiaskiem...[/QUOTE] To super, że sunia czuje się dobrze :) Tak właśnie jest u nas traktowany problem bezdomnych zwierząt...jak zmienić podejście ludzi, skoro nawet nie ma na ten temat żadnej edukacji i żadnego przykładu...najlepiej udawać, że problem nie istnieje.... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']to już nie pytanie do mnie a do wetki... suka miała dostać leki na laktacje, na pewno je dostała bo miala byc dzis u weta.[/QUOTE] To super w takim razie, że ktoś się tym zajął, żeby sunia nie cierpiała. Ja też poproszę nr konta, przeleję jakiegoś grosika jednorazowo chociaż. -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znająca swoją wartość kobita:eviltong: -
[quote name='keakea']Och, kurczę, będę mocno trzymać łapy :) A co porabia Maniek? I jak mu się podobał wiersz?[/QUOTE] Strzelam, że albo śmiga po ogródku, albo je, albo śpi, chyba więcej możliwości nie ma ;) Właśnie też liczę, że może michelle jakieś nowe zdjęcia wrzuci czy historyjkę o Marianku opowie, zawsze na to czekam :) [quote name='Gosiapk']A jak stoi zrzutka na konsultacyjna wizytę. Ja oferowałam jakąś kwotę, ale jaką? :hmmmm: Przypomnieć proszę :) I słać teraz, czy potem na operację?[/QUOTE] A żebym to ja teraz cioteczka pamiętała :niewiem: Póki co z jakąkolwiek zbiórką kasy na operację łapki się wstrzymujemy do konsultacji. Po niej będzie wiadomo czy ruszamy tylko guzek (bo to na pewno i na to powinno starczyć pieniążków, które Marianek ma na koncie-630zł, nie licząc bazarków, które trwają) czy łapka+guzek (wtedy wypłuczemy się totalnie finansowo, a możliwe, że jeszcze nawet zabraknie...).
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem u bidoty. Poczekajmy może najpierw na odpowiedź malagos co do DT. Sunia powinna być natychmiast poddana sterylce aborcyjnej, bo jak ona już taka gruba, to z dnia na dzień może urodzić :(