-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[quote name='caryca26']Wiem , gadałam z Karolą tylko ,że może będzię możliwość w domu a nie w boksie. Czekam na info i Bazyli może jechać się szkolić. A jutro pewnie przyjdę na spacerek:)[/QUOTE] Dla niego domek byłby super rozwiązaniem, bo musi zacząć się przyzwyczajać powolutku i socjalizować. Oby się udało, oby :modla: To jutro będzie miał super dzień :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dobranoc Badi :) -
[quote name='MTD']oj Mariano, porobiłam trochę ogłoszeń też se swoim numerem obok Pauli ale buce nie dzwonią :mad: moja kreatywność na nic, do kosza :flaming:[/QUOTE] Dziękujemy:loveu: Ejjj, nie mów tak, ogłoszenia są świetnie! :) U mnie cisza....Już nawet nie czekam na telefon jak na początku... :(
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazia68']No amatorskie strzyżenie zrobiło swoje :) Nasza mała się pomału rozkręca dzisiaj naszła ją chęć do zabawy...Poza tym chyba wspaniała nowina kocha wręcz przepada za dziećmi :)...jest problem z pozostawieniem jej samej w pokoju szczeka , lecz po chwili 3-5 min milknie ...chciałaby przebywać cały czas z człowiekiem...gubi się trochę wśród samochodów i tłumu, myślę że to tez do przeskoczenia... kwestia przyzwyczajenia ...Najważniejsze uszka się goją :)[/QUOTE] Amatorskie czy nie amatorskie dla niej to pewnie ogromna ulga nie mieć tych brudnych, posklejanych dredów :) -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Ślicznie wygląda:loveu: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jestem u Badusia na dobranoc :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']żeby tylko ten [B]dług zmniejszyć[/B] najlepiej w ogóle spłacić, to jest cel na ten miesiąc Paula skoro dostałaś zaproszenie na ten wątek to ktoś się niezle przyłożył (to nie ja) to chyba [B]Yucca[/B] dobra dusza, kolejny spinacz oby było ich więcej samemu mało się da zrobić, sama wiesz jak to z Mariankiem było na początku, strasznie się cieszę że jemu się udało:) ciekawe co dalej z jego łapką Badulek kochany musiał strasznie Lilu pokochać już, [B]nie można dopuścic do bankructwa hoteliku, gdzie psy zaznają tyle dobra....[/B][/QUOTE] Będę się teraz niedługo dogadywać z michelle z tą łapką, bo strasznie to skomplikowana sytuacja jest, że jesteśmy tak daleko od siebie, jedyne co to dogo i telefon, w dodatku wet we Wrocławiu, michelle tam tylko pracuje, a przecież nie weźmie go do roboty, żeby po południu z nim pojechać...ehhhh, właśnie myślę jak to wykombinować. Na razie jest ok u Marianka, ale jak patrzę na wątki niektóre, gdzie na początku było mnóstwo ludzi i kasy, a teraz same długi, to mnie to trochę przeraża :( Dlatego robię co mogę i będę robiła dalej, żeby go zabezpieczyć jak najbardziej finansowo. Ja dostałam wiadomość od LILUtosi :) Jutro podskoczę albo ktoś ode mnie podskoczy po te rzeczy na bazarek, ja też już trochę znalazłam, to będą jakieś kolejne pieniążki, już kilka bazarków też jest, jednorazowe wpłaty, damy radę:kciuki: -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale już z takim czymś niestety ludzie się nie liczą...Nie zastanawiają się co będzie z psiakiem, jeśli okaże się, że przeżyje on właściciela, a rodzina nawet często jak mówi, że się zaopiekuje psiną, to potem wychodzi jak wychodzi... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']Jesteś i pomagasz:) dziękuję Ci bardzo[/QUOTE] I nigdzie się nie wybieram :razz: Podziękuj sama sobie, bo jak to już ktoś określił, to Ty wszystko "spinasz" :) -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak to jest niestety. Ludzie zamiast ułożonego psa, który wiadomo jak się zachowa, będzie wdzięczny za każdą poświęconą mu chwilę, bo ma wspomnienia jakie ma, wolą szczeniaka, bo jest malutki i słodki... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam zaproszenie na wątek Badiego, a ja już tu dawno jestem :razz: -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam pierwszego posta, a potem tytuł i tak sobie zakodowałam, sorry:oops: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Jestem na zaproszenie:) Skromnie ale wesprę Badiego:)[/QUOTE] Dla Badiego każdy grosik ważny, naprawdę każdy... -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Melduję się u kudłaczka. Jezusińku jaki on będzie śliczny jak się go obetnie i doprowadzi do porządku :)