Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Ok, rozumiem. Ojjj bidoku, cały czas jakieś przeciwności :(
  2. Odwiedzam Bazylka przed meczem i lecę kibicować :)
  3. Odwiedzam kudłacza przed meczem i lecę kibicować :)
  4. Odwiedzam kruszynkę przed meczem i lecę kibicować :)
  5. Odwiedzam Mucie przed meczem i lecę kibicować :)
  6. Oooo jejku :( Żeby tylko nie zaczęła rodzić...
  7. No to i ja się melduję :)
  8. Jakie cudeńko :loveu: Ojj Kuki, jak już Cię cioteczki doprowadzą do porządku, to będziesz miał branie:razz:
  9. Jestem dzięki keakea. Cioteczki a powiedzcie mi dlaczego z tą operacją się tak przeciąga? Pisałyście na wątku Baloniarek czy przynajmniej na okres rekonwalescencji ktoś by psinki nie przyjął pod swój dach albo na fb? Dzisiaj cioteczki z innego wątku tak znalazły bdt na 2 tygodnie...
  10. [quote name='ewakrakow']niech się cioteczki wypowiedzą na ten temat i tak wszystko pójdzie na psiaczki[/QUOTE] Maniutek jedzie w przyszłą sobotę na konsultację, ja w między czasie rozliczę bazarek, poczekam na wpłaty i jeśli by się okazało, że operacja nie jest potrzebna, to wtedy zapytam na bazarku czy wszyscy się zgadzają. Po prostu chciałam wiedzieć jak to wygląda w praktyce.
  11. [quote name='keakea']Ja tylko tyle wiem, co przekazali z Tomaszowa :( Sama zobacz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228346-Jamnik-ze-złamaną-łapką-pilnie-potrzebne-DT-po-operacji[/URL] Podobno schronisko czekało na przelew z Urzędu Miasta, a operacja miała być niby dziś, a teraz się okazało, że się odwleka do jutra :( A po operacji grozi mu powrót do schroniska, bo na razie nie ma dokąd wracać, tylko tam :( Boję się o niego bardzo :([/QUOTE] Lece tam! [quote name='giselle4']dzisiaj w odwiedzinach byly ciocie Fiorsteinbock i Jozka i zobaczycie jakie foty wstawia:)[/QUOTE] Już się nie mogę doczekać . Juhuuuuu:sweetCyb:
  12. [quote name='ewakrakow']sama wiesz gdzie są potrzeby bo wchodzisz na wątki... powklejam linki psiaków, wszystkie potrzebujące [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226009-ARON-w-typie-nowofundlanda-leczony-OGROMNY-DŁUG-W-LECZNICY!!!!-BŁAGAMY-O-POMOC[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuję-na-polach-Bo-mój-Pan-odjechał-myślisz-że-wróci-szorstki-kudłacz-!?[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228228-Spójrz-w-te-oczy-bezdomna-opuszczona-na-ulicy-pomóżmy-jej-potrzebne-deklaracje!!!/page2[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi?p=19239899#post19239899[/URL][/QUOTE] Wiem Ewciu, wiem. Właśnie myślałam między innymi o tej suni w ciąży. Ja pytam czy mogę tak zrobić, że po bazarku, które teoretycznie był na Marianka, wziąć trochę kasy i dać na inne bidy. Czy tak można po prostu
  13. Zapodaj linkiem. Ale czekał bo nie było kasy? Czemu może trafić do schroniska z powrotem?
  14. Cioteczki czy skoro udało się zebrać tyle pieniążków na bazarku, to można by troszkę tej sumy przeznaczyć na jakieś inne bidy czy już nie mogę tego zrobić? Bo już normalnie nie mogę na niektóre wątki patrzeć :(
  15. Kurcze, bo myślałam o pomocy skarpety, ale tam od 8 latek :/
  16. Jestem na zaproszenie, melduję się u dziadziusia. Cioteczki, a w jakim mniej więcej wieku jest Ikarek?
  17. Mojego faceta kot też ma chorobę lokomocyjną i ledwo wsiądziemy do auta, już mamy niemiłą niespodziankę. Lekarz nam powiedział, że tak właściwie to nic nie da się z tym zrobić, co najwyżej jeżeli chcemy osłabić efekt, to można podać połówkę zwykłego Aviomarinu :)
  18. Jaka cudowna wiadomość, ewu jesteś wspaniała :Rose:
  19. Dzień dobry Marianku, dzisiaj znowu ten fajny dzień kiedy cioteczka michelle w domku :)
  20. Melduje się w sobotni poranek :)
  21. Dzień dobry Muciu:) Jak tam maleńka się ma?
×
×
  • Create New...