Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='Ewelinaaa']To zdjęcia będą już z DT :) JA też nie mogę się doczekać :D:D:D:D:D:D[/QUOTE] Tak, tak, chcemy bardzo!! :multi:
  2. To nie mów i tak dzięki mojej błyskotliwej inteligencji się domysliłam:eviltong:
  3. [quote name='MTD']psiasiam, maniek wybaczy.. maniek bezpieczny w dobrych rękach, domu szukamy.. konsultacja w sprawie łapki wkrótce[/QUOTE] Tak jest, za tydzień w sobotę będzie najprawdopodobniej konsultacja :)
  4. [quote name='Gosiapk']branoc Marianku branoc Paula branoc MTD branoc Michelle branoc Giselle branoc wszystkie dogociotki zaglądające do Marianka[/QUOTE] branoc cioteczko [quote name='ewu']Mrianku Kuki wyzdrowiał:) Wkrótce przyjedzie:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Wiem:multi:A Marianek sie dowie ;)
  5. Jestem na zaproszenie. Jaka biedna sunia, co ona musi przeżywać teraz- nowe miejsce, strata dzieci...pewnie jest totalnie zdezorientowana :placz: Jutro ogarnę swoje finanse i napiszę ile jestem w stanie stale albo jednorazowo zadeklarować.
  6. [quote name='Gosiapk']A jak się koleżankom podobała rozróba wczoraj w stolycy po meczu z Rosją? To były prawdziwe walki gladiatorów, jak igrzyska to igrzyska :D[/QUOTE] Straszny obciach....:oops:
  7. [quote name='b-b']Ja cały czas mam nadzieję, że z czasem kiedy będzie więcej przebywać z innymi pieskami przejdzie jej to wredne do nich podejście. Może to przez to, że musiała walczyć o pożywienie z innymi?:roll:[/QUOTE] Sądzę, że jak zobaczy, że już nie musi o nic walczyć-o jedzenie, przetrwanie, uwagę, to bardzo możliwe, że zacznie psiaki traktować jak przyjaciół, jak towarzyszy do zabawy tylko i wyłącznie. Miejmy taką nadzieję....
  8. Dobranoc Kukuniu, już teraz wszystko będzie inaczej:glaszcze:
  9. Ojjj, bo się do Ciebie cioteczka wybiorę i inaczej porozmawiamy ;)
  10. [quote name='grazia68']Na koncie Fredzi 276,93 zł dziękujemy :smile: Jeśli chodzi o zainteresowanie małą to jedna z Pań się wycofała ze względu na nietolerancję przez Fredzię psów...druga Pani da odpowiedż koło soboty, mała ma robione ogłoszenia[B]... [/B]na razie nikt nie dzwonił[B] :( [/B][/QUOTE] To trzymamy kciuki, żeby się udało:kciuki:
  11. [quote name='paula_t']Logiczną konsekwencją będzie chyba...osiem? :D[/QUOTE] [quote name='MTD']9... ? a moja lena to ma zadatki na charta, co? ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-khJSvSO_3kQ/T9jhaWzwOAI/AAAAAAAAFv0/1fgg1UN4PVk/s463/IMG_0565.JPG[/IMG][/QUOTE] Jako że był niewielki odstęp czasowy, to traktujemy Nasze odpowiedzi jako jedną z dwoma wariantami ;)
  12. Oooo Boziu, jakie słodkie!!! :loveu: Masz jeżyki? :crazyeye: Mój facet strasznie chce :D Czyli miałam rację?:razz:
  13. Kurde! :angryy: Ale ja nie mam żadnych wskazówek, bo nie mam fb. Teraz kolej MTD ;)
  14. [quote name='Avilia']Dzisiaj oficjalnie stwierdzono,że Kuki wygrał z chorobą!;) Teraz trzeba go jak najprędzej z kliniki zabrać.[/QUOTE] Jaka cudowna wiadomość :multi:
  15. [quote name='from_wonderland']Ostatecznie nie uważam, żeby Euro az takim były złem ;)[/QUOTE] Ja się tam wkręciłam w ten szał:D
×
×
  • Create New...