[quote name='b-b']Ja cały czas mam nadzieję, że z czasem kiedy będzie więcej przebywać z innymi pieskami przejdzie jej to wredne do nich podejście. Może to przez to, że musiała walczyć o pożywienie z innymi?:roll:[/QUOTE]
Sądzę, że jak zobaczy, że już nie musi o nic walczyć-o jedzenie, przetrwanie, uwagę, to bardzo możliwe, że zacznie psiaki traktować jak przyjaciół, jak towarzyszy do zabawy tylko i wyłącznie. Miejmy taką nadzieję....