-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']super:) oby nam się udał ten bazarek, ten dla Mańka idzie bardzo dobrze to zaczynam odkładać fanty, koło niedzieli będę mieć gotowe, jakby bratu było po drodze - daj znać[/QUOTE] Na meczu byłam, ale już jestem :D Jak wróci do domu, to się z nim zgadam czy będzie miał w niedzielę czas- jak będzie to przyjedzie, a jak nie będzie to...też przyjedzie, bo go do tego zmuszę ;) -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie smutaśne zdjęcia :( -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']sporo, sporo brakuje, ale coś ruszamy z koksem:) nie można dopuścić do eksmisji psiaka i rozstrojenia nerwowego Lilu itp. to może ja też poszperam i mogłby Twój brat podjechać po rzeczy? dałoby się? na Badiego tym razem? Maniek chwilowo stabilny finansowo się wydaje[/QUOTE] Maniuś na razie ok, są ważniejsze potrzeby innych psiaków. Pewnie! Nasz kolejny wspólny bazarek razem ;) -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki:kciuki: -
Mucia już pewnie spakowana i gotowa do podróży ;)
-
[quote name='Gosiapk']Czy to był wiejski zaśpiew z przytupem ;)[/QUOTE] Nie miałam od wczoraj rana internetu, myślałam, że oszaleje!! Ale już się melduję ;) To była oznaka mega radości :D Marianek uwielbia biegać sobie po trawce, ciocia michelle ma ogród, w dodatku uwielbia być w centrum uwagi, a tam widzę, że rąk do głaskania i miziania mnóstwo, więc dla niego to raj na ziemi :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Oooo kurczę, ile kasy...:( No nic, przeszperam teraz w weekend dom i zrobię dla Badiego jak najszybciej bazarek i uzbieramy jakoś grosz do grosza... -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam bąbelka z samego rana :) -
[quote name='ewu']Na dogo jest wątek pieska , który został potrącony przez auto. Doczołgał się pod św, figurę i tam leżał kilka dni. Pił wodę z podstawek na kwiaty, które jakieś parafianki codziennie polewały żeby nie zwiędły..........:angryy::angryy::angryy: Piesek jeździ w wózeczku inwalidzkim.[/QUOTE] Nie chcąc nikogo urazić...Uwielbiam ten polski katolicyzm, w którym najpierw popyla się co tydzień do kościoła, a potem leje żonę, pije na umór, znęca się nad zwierzętami albo przechodzi obojętnie obok "braci mniejszych"...
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki, żeby poskutkowały:kciuki: -
Oooo Jezu! Jak super, że krew i sioośki w porządku!! :multi: Dziękuję Ci bardzo michelle, że się tym zajęłaś i zmobilizowałaś Marianka do współpracy ;) Tak malutko wyszło za badanie? :crazyeye: Zaraz zrobię przelew, to powinien w piątek dojść, bo jutro święto :) Marianek w takim razie podstawowe badania ma porobione, teraz trza się zająć tą łapką i guzkiem.
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dobrze by było cioteczki, żeby było rozliczenie wstawione, wtedy by każdy wiedział ile brakuje... Można też dopisać ile na razie potencjalnie wychodzi na razie za bazarki i to uzupełniać, będzie łatwiej to wszystko ogarnąć