Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Czyli już wszystko ustalone? Huraaaaa:multi:
  2. [quote name='Murka']A ja miałam znów dzisiaj gości i ze wszystkich psiaków najbardziej im Rudasek przypadł do gustu (sentyment do poprzedniego też rudego psiaka). Bardzo sympatyczna rodzina (przyjechali w całości), pojechali i mają się zastanowić, którego psiaka ostatecznie chcieliby zabrać. Może tym razem się uda Rudaskowi :)[/QUOTE] Oby, oby:modla:
  3. No widzisz, problem masz z głowy, ja się zawsze stawię na zawołanie;) To dawaj ogłoszenia na Kraków! :)
  4. [quote name='Ewelinaaa']Ciocia,która zgłaszała się aby oferować Muci DT powiedziała , że jeśli to wszystko nadal aktualne to może ją zabierać do siebie. ;) Trzeba tylko poczekać na decyzję dziewczyn z fundacji, a później organizować transport jeśli wszystko będzie cacy z Sierosławic (pod Kluczborkiem) do Wrocławia :)[/QUOTE] O jejku, jaka super wiadomość:multi:
  5. [quote name='__Lara']Hehehe, bico, to Ty Krakowiaków nie lubisz? :evil_lol:[/QUOTE] Ja z zamieszkania Kraków, ale z urodzenia to Mazury, więc inna mentalność ;) Ciocia Paulina nigdy wprawdzie nie przeprowadzała takiej wizyty, ale już by ich tam prześwietliła z góry na dół (z małą pomocą kogoś :eviltong:)
  6. [quote name='bico']teraz był ogłaszany tylko na Lublin, wcześniej miał pakiety i na Warszawę. Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki u Rudego:)[/QUOTE] Kurcze...Może warto mu porobić po 10/15 ogłoszeń na tych najważniejszych portalach na inne województwa?
  7. Dobrej nocki Marianku, niech Cię ciocia michelle utuli do snu jak ostatnio:calus:
  8. Dobranoc Muciu:calus:
  9. [quote name='michelle04']Witam, pieniążki za szczepienie wplynely-dziękuję Dzisiaj nie zlapalam weta, ale jutro będę się dobijać, więc proszę o cierpliwość, na oslodę filmik z Maniutkiem :) [URL]http://w761.wrzuta.pl/film/6IYuJwMm5Pl/maniek[/URL][/QUOTE] My spokojne kobity jesteśmy, tak se tylko dywagowałyśmy :) Dziękujemy!!!! :) Wygląda na mega zadowolonego- machający ogonek w górze, od razu przybiegł na drapanko po guzie, same przyjemności były :loveu:
  10. Kompletnie nie moje strony, więc nie pomogę z transportem :( Ale cieszę się bardzo, że wreszcie ruszyło wszystko:multi:
  11. Właśnie, ciekawa jestem czy wyniki sioośków może już są :)
  12. [quote name='Gosiapk']Marianke ciocia wita :)[/QUOTE] Jaką "Marianke"? Toż to mężczyzna :mad:;)
  13. Wpłynęły pieniążki od Ulka18-20zł, dziękujemy, że o nas pamiętałaś :loveu:
  14. [quote name='__Lara']Też mi się tak wydaje. Jeszcze ja zrobiłam dwa bazarki :oops: [B]erka[/B], dzięki, już piszę do tej Pani, dzięki wielkie.[/QUOTE] Oooo, no właśnie! Jeszcze __Lara zrobiła :) Przepraszam :oops:
  15. [quote name='erka']A dlaczego ma iśc do schronu, skoro jest tyle deklaracji,ze może pojechać do hotelu. Jak się zakłada watek psiakowi, to trzeba do konca pilotowac sprawę, a nie zostawiac w połowie . _Lara podaje ci na pw mail do pani, która chciała podobna suczkę, telefonu nie mam.[/QUOTE] No właśnie, kurcze przecież ten psiak ma już po 6 dniach od założenia wątku 1000zł...To jest prawie 5 miesięcy hotelikowania, bo na doprowadzenie go do porządku prawdopodobnie uzbiera się z bazarków, które cały czas robi MALWA. Macie 5 miesięcy żeby dalej zbierać deklaracje, robić bazarki i szukać kasy gdzie się da...
  16. Nie mam za bardzo jak przelecieć całego wątku, przeczytałam gdzieś połowę. Ogłaszacie go tylko na Lublin? Może warto też porobić ogłoszonka gdzie indziej? Marian jest na Kraków(tu był) i Wrocław (tam teraz jest) i Warszawę (bo tam dużo ludzi ;) )
×
×
  • Create New...