Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Jakie cudeńko malutkie:loveu: Rudasku i ty miałeś iść do kojca?:crazyeye: Chyba do łóżeczka ;)
  2. Odwiedzam sunieczkę w sobotni poranek :)
  3. [quote name='asiuniab']jeśli chodzi o Wrocław, to jak będzie plakacik, to ja poproszę, choć muszę przyznać, że obwiesiłam pół Wrocławia, na super ruchliwych przystankach, dla Masaja ok. rocznego niewielkiego psiaka, i nawet w większości jakaś część karteczek z nr tel. było wyrwane i ani jednego tel. z tego nie było, ręce opadają.[/QUOTE] Szanse Marianka są niestety baaardzo niewielkie, więc trzeba się łapać wszystkiego. Bardzo dziękuję za propozycję, jak możesz to wyślij mi na pw swój adres mailowy, żebym mogła podesłać plakacik :)
  4. [quote name='caryca26']No samego Bazyla może być ciężko , chyba ,ze zniesiecie moje mało atrakcyjne lico:) Bo on nie chce sam pozować chyba ,że się do mnie przytuli:)[/QUOTE] Najważniejsze, że Bazylka sobie pooglądamy:loveu: A cioteczki obecność jakoś zniesiemy:eviltong:
  5. To zdecydowanie oczekujemy większej ilości fotek:razz:
  6. Dobranoc Muciu :loveu:
  7. Cieszę się, że wszystko z małą dobrze po sterylce. Ona jest prześliczna, miejmy nadzieję, że szybko ktoś ją wypatrzy:kciuki:
  8. [quote name='__Lara']Dzięki za nr konta, zaraz wpłacę. Dajcie znać kochane czy się dzisiaj udało.[/QUOTE] Właśnie, będziemy czekać niecierpliwie na wieści....
  9. Gosiapk wprowadza tajemniczą aurę ;)
  10. Cioteczki, ja dalej nie dostałam numeru konta, tylko się przypominam...
  11. Właśnie zakończył się bazarek dla Maniutka, zebraliśmy uwaga, uwaga- fanfary....[B][SIZE=3]513 złotych[/SIZE][/B]:sweetCyb: [SIZE=3][SIZE=2]W przyszłym tygodniu biorę za następy ;)[/SIZE][/SIZE]
  12. [quote name='Gosiapk']Ja nogami tyż! I łapkami moich psiurków :)[/QUOTE] I czym jeszcze? ;)
  13. [quote name='asiuniab']Maniek jest piękny i taki kochany, matko daj mu najlepszy domek, oczywiście tylko wspomnę, że gdyby nie dwa moje ogony, to bym go ukochała u siebie, ale ....... niestety, stety są;[/QUOTE] "Maniek jest piękny i taki kochany, matko daj mu najlepszy domek "- podpisuje się obiema rencami:p
  14. Jak MTD mi napisała, że są nowe zdjęcia Marianka, to leciałam do domu jak na skrzydłach, ale takie przyjemności postanowiłam sobie zostawić na koniec, żeby móc patrzeć i patrzeć :loveu: Super, że Marianek przynajmniej z Bastkiem się dogaduje, ma jakieś towarzystwo :) A te jego oczka są zabójcze, nawet jak macha ogonkiem i jest szczęśliwy, to w tych oczach taka przeraźliwa pustka, są takie smutne...Nie wiem, może już taka uroda Marianka. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=maniutek.jpg&res=landing[/IMG] Jak oglądam te zdjęcia to tak strasznie za nim tęsknię i jest mi źle, że nie mogę go wymiziać i przytulić :( czy po guzie podrapać ;) Giselle, bardziej mi chodziło o to jak w domciu wygląda sprawa, bo przecież Kesh i Marianek mieszkają pod jednym dachem.
  15. I tak jej nie przekonacie uparciucha jednego ;)
  16. No to ja znowu się melduję :) Przynajmniej już nie ma posta pod postem ;)
  17. [quote name='__Lara']Spytam się Klaudii czy by takimi specyfikami nie mogli wykąpać Kukiego w lecznicy. Narazie hotelik powiadomiony, czekamy na decyzję.[/QUOTE] Na jaką decyzję? Na dogo raczej niemożliwe jest znalezienie domu bez psiaka, dlatego trzeba szukać przez fb i liczyć na cud... :(
×
×
  • Create New...