-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam sunię. -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam sunieczkę w sobotni poranek :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to dzisiaj też będziemy czekać. -
[quote name='asiuniab']jeśli chodzi o Wrocław, to jak będzie plakacik, to ja poproszę, choć muszę przyznać, że obwiesiłam pół Wrocławia, na super ruchliwych przystankach, dla Masaja ok. rocznego niewielkiego psiaka, i nawet w większości jakaś część karteczek z nr tel. było wyrwane i ani jednego tel. z tego nie było, ręce opadają.[/QUOTE] Szanse Marianka są niestety baaardzo niewielkie, więc trzeba się łapać wszystkiego. Bardzo dziękuję za propozycję, jak możesz to wyślij mi na pw swój adres mailowy, żebym mogła podesłać plakacik :)
-
Dobranoc Muciu :loveu:
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszystko z małą dobrze po sterylce. Ona jest prześliczna, miejmy nadzieję, że szybko ktoś ją wypatrzy:kciuki: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dobranoc Badusiu:loveu: -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dzięki za nr konta, zaraz wpłacę. Dajcie znać kochane czy się dzisiaj udało.[/QUOTE] Właśnie, będziemy czekać niecierpliwie na wieści.... -
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosiapk wprowadza tajemniczą aurę ;) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, ja dalej nie dostałam numeru konta, tylko się przypominam... -
[quote name='asiuniab']Maniek jest piękny i taki kochany, matko daj mu najlepszy domek, oczywiście tylko wspomnę, że gdyby nie dwa moje ogony, to bym go ukochała u siebie, ale ....... niestety, stety są;[/QUOTE] "Maniek jest piękny i taki kochany, matko daj mu najlepszy domek "- podpisuje się obiema rencami:p
-
Jak MTD mi napisała, że są nowe zdjęcia Marianka, to leciałam do domu jak na skrzydłach, ale takie przyjemności postanowiłam sobie zostawić na koniec, żeby móc patrzeć i patrzeć :loveu: Super, że Marianek przynajmniej z Bastkiem się dogaduje, ma jakieś towarzystwo :) A te jego oczka są zabójcze, nawet jak macha ogonkiem i jest szczęśliwy, to w tych oczach taka przeraźliwa pustka, są takie smutne...Nie wiem, może już taka uroda Marianka. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=maniutek.jpg&res=landing[/IMG] Jak oglądam te zdjęcia to tak strasznie za nim tęsknię i jest mi źle, że nie mogę go wymiziać i przytulić :( czy po guzie podrapać ;) Giselle, bardziej mi chodziło o to jak w domciu wygląda sprawa, bo przecież Kesh i Marianek mieszkają pod jednym dachem.
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I tak jej nie przekonacie uparciucha jednego ;)