-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Lecę, pedzę tam :) -
[quote name='ewakrakow']jak nie zamówiłaś jeszcze to na allegro jest [B][URL]http://allegro.pl/arthroscan-plus-60-tab-zimowa-promocja-zookrak-i2419198925.html[/URL] [/B] z przesyłką ekonomiczną wychodzi 62,90zł[/QUOTE] Dziękuję. Lecę zamówić w takim razie. [quote name='giselle4']noo ja nie wiem Pewnie ciotki nie wiedza jak michelle wykorzystuje psiaki ale ja zobaczylam Wy zrobcie z tym co chcecie:)[/QUOTE] Ooooo, tak to nie można, zgłoszę to gdzieś, do jakiejś organizacji;)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MTD']dla tych co nie mają fb: [URL="https://www.facebook.com/niekupuj.adoptuj"]Nie Kupuj Adoptuj[/URL] : "Dlaczego tu pisze, że maluchy nie mają szans i będą umierać w męczarniach? Skoro ciąża będzie usunięta....., nie mam możliwości wziąć ją na stałe. Chciałam zaopiekować się nią na czas jej ciąży porodu i podrośnięcia szczeniąt do wieku w którym można byłoby im szukać nowych domków" eh:roll:[/QUOTE] Średnia ta propozycja DT/DS. Osoba jak dla mnie po prostu chyba żyje w oderwanym od rzeczywistości świecie i myśli, że skoro szczeniaczki sa takie kochane i słodkie, to zaraz ludzie będą się o nie zabijać, dlatego nie ma sensu robić sterylki aborcyjnej, której ona jest przecwina. Tak ja to zrozumiałam.... -
[quote name='MTD']jak egz? będzie wymarzone 3 ? :eviltong:[/QUOTE] Wyniki to za jakieś dwa tygodnie, bo najpierw muszą test sprawdzić, a dopiero potem kazusy, których sprawdzanie idzie im...ekhm...bardzo topornie. Się okaże, ale stracha mam niezłego...:sadCyber: Jeszcze dwa i wakacje- do września;) Monia, przeszukaj proszę jak masz czas neta, żeby ten Arthro Dol znaleźć jak najtaniej, ja też będę szukała, zobaczymy, która z Nas znajdzie za niższą cenę. Aaaa, tylko musi dojść w do końca tego tygodnia do michelle. Chyba tu jest najtaniej: [URL]http://vetlandia.pl/pl,product,232494,arthroscan,60,tabletek.html[/URL] +12zł koszt przesyłki kurierskiej (bo tylko taką mają)
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula_t replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mje, ale już jestem ;) Już tylko jeden dzień do wyjawienia tajemnicy.... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Badusia :) -
[quote name='Ewelinaaa']Nie mogę się doczekać zdjeć Mutki z DT :D[/QUOTE] Tak jak i ja :D
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja w tytule przelewu podała swój nick z dogo... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam Ikarka:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jezusińku, tak krótko mnie nie było, a tu cioteczki widzę, że już wszystko załatwiły :) -
Czekamy na jakieś wieści....
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
No właśnie, jak tam malutka? :) -
Jestem na zaproszenie, zapisuję bidulkę. Cioteczki, wypłukałam się do ostatniego grosza przelewając wczoraj na jedną sunię i bida straszna póki co u mnie :( Ale będę często odwiedzać.
-
[quote name='michelle04']Witam Cioteczki, Manieczek ma się dobrze, zaczyna być troszkę zaborczy i nie dopuszcza innych psiurów do mnie, ważny jest tylko Marianek i tylko Marianka trzeba głaskać i pieścić, bo jak nie to oczka taaaakie smutne zrobi, że aż strach :( Z leków kończy się jemu Arthro Dol - zostało 5 tabletek, a dawkowanie jest po 1 dziennie. Szaczepienie"wirusówkę" Maniek miał, więc zagrożenia nie ma z tej strony. Jest mały problem z wizytą u dr Bieżyńskiego, pierwotnie planowałam się umówić na sobotę, jednak w sobotę dr Bieżyński nie przyjmuje tylko dr Janeczko, ale dajcie mi chwilę by pomyśleć może jakos uda mi się wykombinowac wizytę na czwartek albo....zobaczymy.[/QUOTE] Michelle, jak nie będziesz mogła pojechać, to coś pokombinujemy, nic się nie dzieje, przecież Ty też masz swoje obowiązki. O kurczę, to nie dobrze. Ja dzisiaj w takim razie zamówię ten lek na adres, który piszę w przelewie (?), powinnaś go mieć w przeciągu kilku dni. Ojjj Mariano, Mariano, nie rób tak, przecież cioteczka ma też inne psiaki, trzeba się dzielić :nono:
-
Ja też trzymam kciuki z całych sił.... :(
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ode mnie pieniążki też poszły -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Już się melduję i obiecuję poprawę ;) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja też dzisiaj przeleję pieniążki, jak tylko wpłyną mi na konto -
[quote name='giselle4']jestem wszystkie psiaki beda mialy wirusowke i 2 tygodnie po tym bedzie mogl przyjechac Kuki tak jak napisalam zadnego niebezpieczenstwa nie moze byc dla psiakow u michelle ze strony Kukiego..... wiecej napisze michelle z pracy bo u niej w bloku rewolujca netowa i ja troche ja zastępuje ma dogo::)[/QUOTE] Tak, tak ja wiem, że nie przyjmiecie psiaka po parwo bez uprzedniego szczepienia innych psiurów :) Bardziej chodziło mi o to czy on w ogóle zaszczepiony jest czy będziecie go szczepić, bo widziałam, że napisałaś tam o psiakach wszystkich, które są w domu prócz Marianka i nie byłam do końca pewna. To jak się pojawi to jeszcze zapytam ją jak z lekami stoicie :)