-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata N']Badi może spać spokojnie, ale nas nikt nie zwalnia z obowiązku pilnowania jego finansów, tym bardziej, że ogromnie aktywna Ewa będzie mieć teraz zupełnie inne zajęcie :lol:[/QUOTE] Dlatego cioteczki zbierać siły i zapraszać dalej ludzi, żeby nie wrócić niedługo do punktu wyjścia. Dobranoc Badusiu :) -
[quote name='paniMysza']mucia na kanape pierwszy raz odwazyła sie wejść właśnie przy kasi, która bedzie jej nową panią:) mozna wiec powiedzieć, że pania wybrała sobie sama;) kasia powiedziała, że jest zdecydowana na 100%. prosiła mnie tylko o tydzień, bo jutro wyjeżdza. nie chcemy już muci macic w głowie i poczeka sobie do niedzieli u mnie. nie chcę jeszcze zebyście zmieniały temat watku, bo lepiej nie zapeszać. same wiecie, jak to czasem jest. kasia wypatrzyła mutkę na fb (wydarzenie, ktore jej zrobiłam). okazało sie też, ze znamy sie z widzenia. jest przesympatyczna osobą, bardzo mucia jej sie spodobała. nie zraziła sie nawet początkowym kłapaniem zębami. dziewczyny poszły sobie tez na spacer. mucia skakała na mnie z radości:) druga dziewczyna tez przesympatyczna, tez w muci zakochana. ale trzeba było wybrać... :)[/QUOTE] Ta to wiedziała kogo sobie okręcić wokół palca ;)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak cudownie, że tacy ludzie istnieją...Widzisz Ikarku jak Ci się lapło wreszcie w życiu;) -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
paula_t replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
iiii....wiadomo coś czy głucha cisza...? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam uciekinierkę... -
Odwiedzam malutką...
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podrzucam malutką.... -
[quote name='ocelot']Rozmawiałam z Panią Marco... To bardzo inteligenty psiak:)Placzem próbuje wymuszać już niektóre rzeczy:) A poważnie jest posłuszny sam wchodzi do klateczki albo na kocyk bo również ma rozłożony, uwielbia wychodzić na dwór. Jest żywotny mimo bolącej łapki. Pana poznał wczoraj wieczorem i mimo, że dystans zachowuje do mężczyzn, tu przywitał go tak, jak by się długie lata nie widzieli, aż łzy stanęły Państwu w oczach. Jutro konsultacja u warszawskiego lekarza.[/QUOTE] Ten to wie jak się ustawić :razz: Przehery wszystkie małe, przyjdą dadzą buziaczki, poprzytulają się i już się człowiek rozpływa ;) [quote name='yunona']To jest to ! Marco wie jak zdobyć serca:loveu: Wstrzymujemy oddech i czekamy na wynik konsultacji:lol:[/QUOTE] Tak, napiszcie od razu co tam....
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Z tego co policzyłam na szybko teraz (mogłam sie o parę złotych machnąć), to na bazarku uzbierało się 332zł:multi: A skoro nie ma już długu u Efry, to wszystko idzie na hotelikowanie Badiego :) -
Łoooo matko, chwilę mnie nie było, a tu takie zmiany!! :crazyeye: Czyżby ciocia paniMysza coś tam na własną rękę działała?:razz:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Rozmawiałam z efrą - na pewno już nie ma długu u niej. Nie wiem, jakim cudem, ale tylko się cieszyć ;) Ma poprawić moje rozliczenia, jak tylko uda jej się zalogować na dogo. Także zbieramy na opłacenie hoteliku :)[/QUOTE] To super, jutro podliczę ile wyszło z bazarku, będzie wszystko na hotelik :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Przejmuje rolę cioteńki Ewy, bo wybyła oddać na świat kolejnego zwierzoluba ;) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojjj, trudno będzie oddać....:razz: -
DO USUNIĘCIA Miesięczny kociak...DT na już...Kraków
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Najpierw myślę, że trzeba go doprowadzić do porządku, dopiero potem zacząć szukać domku. Jesteśmy po wizycie u weta-dostał antybiotyk i został nawodniony, jutro czeka nas kolejna wizyta.No właśnie pić w ogóle nie pije, jedynie sobie wypił ten soczek z konserwy, dlatego zaraz lecę do sklepu zoologicznego kupić mu mleczko dla kociąt. Załatwiać, załatwia się normalnie, niestety ucierpiała na tym moja pościel ;) Ale jak tylko widzę, że mu się chce, to od razu przenoszę go do kuwety i już pięknie zrobił dwie koopki, niestety wczoraj w jednej pojawiła się krewka. Aktualnie śpi na stopie mojego brata :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
paula_t replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
już właśnie jestem po wizycie na centralnej.dostał antybiotyk i go nawodnili.aktualnie śpi. jutro kolejna wizyta. -
[quote name='asiuniab']Maniusiu, a co Ty dzisiaj tak cicho siedzisz?[/QUOTE] Cioteczka teraz chwilowo ma na głowie maleństwo, ale u Maniutka cały czas jest:) [quote name='michelle04']Maniutek dzisiaj myl ze mną auto, tzn ja mylam, a Maniek polożyl się cieniu i nadzorowal pracę, a na koniec obsikal oponę ;( Chyba nie lubi mojego auta, bo tylko wozi go do wetów :)[/QUOTE] To cudowny pomocnik ;) Mój Bandzior też tak pomaga rodzicom kwiatki sadzić-oni zakopują, on odkopuje i tak w kółko aż mu się znudzi, pomoc nieoceniona ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
paula_t replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']byłaś z nim u weta?[/QUOTE] Ja go ledwo wczoraj o 21 wzięłam do domu. Ale patrzę właśnie w internecie, który wet najbliżej mnie przyjmuje w niedzielę.