Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Cioteczki, może czas zacząć mu robić jak najszybciej ogłoszenia-jest młody, mały, przyjacielski, a nuż zdarzy się cud....
  2. Wrzuciłam je przed sekundą na wątek kudłaczy w potrzebie
  3. Dwa psiaki mieszkające na ulicy. Szukamy dla nich czegokolwiek na JUŻ. Nie ma mowy o zawiezieniu ich do pobliskiego schroniska, bo zdjęcia stamtąd są przerażąjące, a nie chcemy, żeby trafiły z deszczu pod rynnę:*http://www.ug.giby.wrotapodlasia.pl/pl/4f7011337f7b04e/ ** POMOCY! **
  4. A co się będzie kobita nudziła, one bez problemu zorganizują jej czas ;)
  5. To masz wesołą gromadkę w domu, ani chwili spokoju, wszędzie jakiś cień za Tobą łazi ;)
  6. Hahaha, jaka puenta na koniec historii o jedzeniu ;) Nieźle ta kompania wygląda- najpierw doopki na ziemi grzecznie,a nuż coś nam spadnie, potem coraz bardziej zniecierpliwione powstały, a na koniec znowu zrezygnowane zasiadły. Maniuś niech tam nie wymusza, bo na wygłodzonego to on nie wygląda, a wręcz przeciwnie :eviltong:* Mieć psa w domu, to najlepsza dieta pod słońcem, zawsze coś wymusi swoim błagalnym wzrokiem, a michelle przy tylu psiakach to się nie dziwię, że tak super wygląda :D Czy to Maniuś i Dinek na jednym foteliku?:crazyeye: *
  7. Jasne, rozumiem, to nie było w formie popędzania ile przypomnienia gdybyście miały zapomnieć, bo na głowie mnóstwo spraw:) Zaraz się biorę do robienia ogłoszeń w takim razie.
  8. No widzisz cioteczka? :D Teraz jeszcze Maniutkowi niech szczęście przyniesie :(
  9. Jeśli to tylko ma być szansa dla tych maluchów, to warto szukać jakiejś budy, bo nie wyobrażam sobie, żeby trafiły do tego "schroniska" :(
  10. Jakie cudeńko:loveu: Widać, że tam o niego dbają, najgorsze jest to, że to będzie trwało tylko chwilkę, a on biedak o tym nie wie...
  11. Ja się za bardzo na komputerach nie znam, wiem tylko tyle, że zmiana przeglądarki kiedyś pomogła... Dobranoc Maniusiątko, cioteczka ściska z całych sił:loveu: Michelle, ucałuj go ode mnie na dobranoc....już strasznie za nim tęsknię :(
  12. [quote name='BUDRYSEK']Pani szkoleniowiec była raz u Bostonka i stwierdziła, ze nie widzi podstaw do uspienie psa :) Pani kierownik schronu potwierdziła :) Ciesze się bardzo!!! *Jeszcze 3 dni obserwacji...czekamy....[/QUOTE]* Super wiadomość!!*:multi:
  13. [quote name='caryca26']Pojadę go odwiedzić za jakiś tydzień to mu porobię:)[/QUOTE] To czekamy na wieści odnośnie postępów i na zdjęcia z niecierpliwością! :)
  14. Jak tam Baduś dzisiaj? U Was też dzisiaj cały dzionek lało?
  15. Jak tam pogoda u Amisia? U mnie cały dzień dzisiaj leje :(
  16. Wpłynęło 30zł na hotelik na następny miesiąc od Pani Krystyny, dziękuję w imieniu Maniutka:loveu:
  17. Zdjęcia są przerażające...Nie wiem jak można zrobić zdjęcie psiakowi, który jest mega wystraszony albo mokry po kąpieli czy deszczu, z facetem z kijem w ręce obok i tym sposobem zachęcać ludzi do adopcji...
  18. [quote name='__Lara']To jest oczywiste, póki co Ikarek jest w dt.[/QUOTE] Dokładnie, to wciąż nie jest DS, a z Ikarkiem tak czy siak trzeba popracować, żeby jego zachowanie się nie pogłębiało, bo wtedy szanse na jego adopcje będą maleć.
  19. No to będą miały wyżerę dziewczyny :)
  20. Bico, a spróbuj może w innej przeglądarce, bo już jakaś cioteczka miała kiedyś taki problem i się okazało, że w innej przeglądarce jej wyświetlało.
  21. Kuki jest niesamowicie fotogeniczny, co zdjęcie to lepsze :) Dobranoc psiaczku:loveu:
×
×
  • Create New...