Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. ciotki, dajcie od razu znać, jak już tylko będziecie wiedzieć....
  2. Lika postanowiłaś coś w sprawie Gajunii czy na razie czekasz na to, jak będą te zastrzyki działały dalej?
  3. [quote name='Vicky62']Już jestem... Jest, jest Szymuś:multi: przyszedł bardzo sie cieszył, skakał kopał dołki na usypanej górze żwiru chyba z radości. No i oczywiście zaraz dostał michę żarełka.Był bardzo głodny i spragniony, pił, pił, pił i końca nie było. Kurczę chodź wody by dali wieśniaki...ale skąd po co niech zdycha z pragnienia.[/QUOTE]* Wiedziałam, że Szumyś będzie!!:multi: *Oni to by najchętniej go do drzewa w lesie przywiązali i niech sobie sam radzi, to wody by jeszcze dali, już to widzę... :/* Chodzi o Radysy?:shake:
  4. [quote name='grazia68']niestety wstępny domek zrezygnował- bo znalazł innego pieska , a swoją drogą pewnie i tak maluch by tam nie trafił ..samo pytanie dlaczego nie można rozmnażać psów powaliło mnie na kolana...[/QUOTE]* Ooooo,to daj spokój, nie ma w ogóle o czym gadać! W życiu byśmy do takiego domu maleństw nie wydały!* Spokojnie, czekajmy, ledwo drugi dzień mija od opublikowania ogłoszeń...
  5. [quote name='MTD']przekazać Ci jakieś rzeczy jeszcze czy lepiej zrobić osobny za jakiś czas?[/QUOTE]* Jak Ci pasuje. Jeśli Ci się nie chce robić, to ja mogę za jednym zamachem to wszystko ogarnąć :)* Później Ci wyślę maila, to odbierz :)
  6. [quote name='grazia68']Osoba jest zainteresowana adopcją pieska z pierwszego zdjęcia :)*...zobaczymy jak się to skończy...jeśli wszystko będzie okej to zostanoie jeszcze tylko parka ...[/QUOTE]* Trzymam mocno, mocno kciuki i bardzo (na razie po cichutku) się cieszę.... :)
  7. [quote name='wieso']ja tez staram sie cosik uzbierac ale to dopiero w sierpniu.....[/QUOTE] Ty już wieso i tak byłaś jedyną nadprogramową wpłatą w tym miesiącu :)
  8. To kiedy mamy trzymać mocno, mocno kciuki, jutro po południu? :)
  9. [quote name='ajlii']Oj, organizują... w ramach hobby łatam kanapy i fotele, doklejam wykładziny, szukam moich roślinek albo butów po całym ogrodzie. Pilnują żebym się czasem nie nudziła i zawsze coś miała do roboty :P Amiś to i tak spokojny chłopak. Ale ciekawski strasznie. Jak coś dzieje, to zaraz słysze te Jego: klap, klap. I zaraz pojawia się wieeelki nos i ogląda wszystko :)[/QUOTE]* Hahahahaha, się uśmiałam :D
  10. [quote name='Puszek-Okruszek']witam... mam tutaj małe zamieszanie,ale jak tylko z tego wyjdę zaraz powysyłam nowe fotki Ikiego:)szykuje mi się przeprowadzka:([/QUOTE]* Czekamy cierpliwie :) A czy ta przeprowadzka, że tak powiem w jakimś stopniu komplikuje sytuację Ikarka...?
  11. Wieso, nie widziałam Cię na wątku Maniutka, więc tutaj Ci podziękuję bardzo za pieniążki dla niego:loveu:
  12. Ciotki, czekam jeszcze na przesyłkę od jednej osoby z rzeczami na bazarek i będę kombinowała jakiś dla Maniutka na spółkę z Badim i Sokołem (dużo więcej rzeczy, dużo więcej osób do rozsyłania, zapraszania-od 3 psiaków,a w konsekwencji więcej osób na bazarku do kupowania- wydaje mi się to dosyć logiczne), ale taki szybszy, żeby zabrały się jeszcze jakieś pieniążki na tą jego operację, bo póki co już dłuższy czas stoimy finansowo z miejscu niestety :/
  13. [quote name='ewu']Strasznie się denerwuję.... Oby był!!![/QUOTE]* Na pewno będzie-chłopaki tam o niego dbają, dają jeść, miziają, więc czuje się tam bezpiecznie i nawet jeśli ktoś go przeganiał (oby nie!!!), to będzie wiedział gdzie wrócić.
  14. A mi się ryczeć chce, jak widzę takie metamorfozy psiaków -jaka ona jest na tych zdjęciach szczęśliwa:placz:* Mam nadzieję, że jutrzejsze spotkanie przebiegnie bez większych problemów :)
  15. I właśnie tak powinna spędzać swój czas od samego początku :D
  16. [quote name='grazia68']Dzięki za pomoc :) Ja tez zrobiłam parę ogłoszeń... na razie głucha cisza :([/QUOTE]* Wczoraj, jeśli już aktywowałyście, to się pewnie dopiero koło 23, 24 pojawiły te ogłoszenia. Trzeba robić ile się da tych ogłoszeń, nie ma innej opcji i czekać...
  17. Pierwsz partia ogłoszeń zrobiona, dorobię jeszcze jutro ile tylko dam radę. Linki aktywujące ogłoszenia (do tych, do których trzeba) przyjdą Wam na maila podanego w ogłoszeniu :)
  18. Ciotka, ja też jakiś czas temu byłam totalnie ciemna w tych sprawach, potem zaczęłam robić kotom, Maniutkowi, a właśnie przed chwilką skończyłam robić pierwszą partię ogłoszeń dla maluchów z targu. Wejdź sobie na reklamy bazarków, tam wyszukaj jakiś bazarek z ogłoszeniami, w którym będziesz miała wymienione strony do ogłoszeń, wchodź po kolei. Na każdej masz praktycznie największymi literami u góry w prawym rogu napisane "Dodaj ogłoszenie", a potem już masz czarno na białym napisane co robić. Potrzebny tylko tekst łapiący za serce i zdjęcia.
  19. Dobranoc Bazylku, mam nadzieję, że grzeczny tam jesteś i robisz postępy:mad: ;)
  20. Prosimy o nowe zdjęcia Badulka:modla:
  21. To jest straszne, że jak zwykle na przeszkodzie stoją pieniądze. *Co z tego, że Gaja jest już czyjaś, skoro bardzo, bardzo potrzebuje pomocy... :(
  22. [quote name='AtaO']No, ale to młoda dziewczyna - dopiero 18 lat na karku. *Czy zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaką bierze na siebie adoptując psiaka - szczeniaka ?[/QUOTE]* Ej, ej, ja swojego mam od 17-ego roku życia i chyba nie ma na co narzekać ;) Nie wiek się liczy, a to co się ma w głowie.
  23. [quote name='bakusiowa']Prosimy o kilka fotek Ikusia.[/QUOTE] Ojjj tak, bardzo, bardzo! :)
×
×
  • Create New...