-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
ciotki, dajcie od razu znać, jak już tylko będziecie wiedzieć....
-
Lika postanowiłaś coś w sprawie Gajunii czy na razie czekasz na to, jak będą te zastrzyki działały dalej?
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Już jestem... Jest, jest Szymuś:multi: przyszedł bardzo sie cieszył, skakał kopał dołki na usypanej górze żwiru chyba z radości. No i oczywiście zaraz dostał michę żarełka.Był bardzo głodny i spragniony, pił, pił, pił i końca nie było. Kurczę chodź wody by dali wieśniaki...ale skąd po co niech zdycha z pragnienia.[/QUOTE]* Wiedziałam, że Szumyś będzie!!:multi: *Oni to by najchętniej go do drzewa w lesie przywiązali i niech sobie sam radzi, to wody by jeszcze dali, już to widzę... :/* Chodzi o Radysy?:shake: -
[quote name='grazia68']niestety wstępny domek zrezygnował- bo znalazł innego pieska , a swoją drogą pewnie i tak maluch by tam nie trafił ..samo pytanie dlaczego nie można rozmnażać psów powaliło mnie na kolana...[/QUOTE]* Ooooo,to daj spokój, nie ma w ogóle o czym gadać! W życiu byśmy do takiego domu maleństw nie wydały!* Spokojnie, czekajmy, ledwo drugi dzień mija od opublikowania ogłoszeń...
-
To kiedy mamy trzymać mocno, mocno kciuki, jutro po południu? :)
-
[quote name='ajlii']Oj, organizują... w ramach hobby łatam kanapy i fotele, doklejam wykładziny, szukam moich roślinek albo butów po całym ogrodzie. Pilnują żebym się czasem nie nudziła i zawsze coś miała do roboty :P Amiś to i tak spokojny chłopak. Ale ciekawski strasznie. Jak coś dzieje, to zaraz słysze te Jego: klap, klap. I zaraz pojawia się wieeelki nos i ogląda wszystko :)[/QUOTE]* Hahahahaha, się uśmiałam :D
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Puszek-Okruszek']witam... mam tutaj małe zamieszanie,ale jak tylko z tego wyjdę zaraz powysyłam nowe fotki Ikiego:)szykuje mi się przeprowadzka:([/QUOTE]* Czekamy cierpliwie :) A czy ta przeprowadzka, że tak powiem w jakimś stopniu komplikuje sytuację Ikarka...? -
Ciotki, czekam jeszcze na przesyłkę od jednej osoby z rzeczami na bazarek i będę kombinowała jakiś dla Maniutka na spółkę z Badim i Sokołem (dużo więcej rzeczy, dużo więcej osób do rozsyłania, zapraszania-od 3 psiaków,a w konsekwencji więcej osób na bazarku do kupowania- wydaje mi się to dosyć logiczne), ale taki szybszy, żeby zabrały się jeszcze jakieś pieniążki na tą jego operację, bo póki co już dłuższy czas stoimy finansowo z miejscu niestety :/
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Strasznie się denerwuję.... Oby był!!![/QUOTE]* Na pewno będzie-chłopaki tam o niego dbają, dają jeść, miziają, więc czuje się tam bezpiecznie i nawet jeśli ktoś go przeganiał (oby nie!!!), to będzie wiedział gdzie wrócić. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
A mi się ryczeć chce, jak widzę takie metamorfozy psiaków -jaka ona jest na tych zdjęciach szczęśliwa:placz:* Mam nadzieję, że jutrzejsze spotkanie przebiegnie bez większych problemów :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I właśnie tak powinna spędzać swój czas od samego początku :D -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ciotka, ja też jakiś czas temu byłam totalnie ciemna w tych sprawach, potem zaczęłam robić kotom, Maniutkowi, a właśnie przed chwilką skończyłam robić pierwszą partię ogłoszeń dla maluchów z targu. Wejdź sobie na reklamy bazarków, tam wyszukaj jakiś bazarek z ogłoszeniami, w którym będziesz miała wymienione strony do ogłoszeń, wchodź po kolei. Na każdej masz praktycznie największymi literami u góry w prawym rogu napisane "Dodaj ogłoszenie", a potem już masz czarno na białym napisane co robić. Potrzebny tylko tekst łapiący za serce i zdjęcia. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Prosimy o nowe zdjęcia Badulka:modla: -
To jest straszne, że jak zwykle na przeszkodzie stoją pieniądze. *Co z tego, że Gaja jest już czyjaś, skoro bardzo, bardzo potrzebuje pomocy... :(
-
[quote name='AtaO']No, ale to młoda dziewczyna - dopiero 18 lat na karku. *Czy zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaką bierze na siebie adoptując psiaka - szczeniaka ?[/QUOTE]* Ej, ej, ja swojego mam od 17-ego roku życia i chyba nie ma na co narzekać ;) Nie wiek się liczy, a to co się ma w głowie.
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bakusiowa']Prosimy o kilka fotek Ikusia.[/QUOTE] Ojjj tak, bardzo, bardzo! :)