Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Nikogo nie ma u Badiego ani na jego bazarku :(
  2. [quote name='Mazowszanka']Też dobre :) Zdjęcia tego nie oddają. Śmiem twierdzić, że na zdjęciach ( być może tylko moich) wygląda niezbyt urodziwie. A w rzeczywistości wygląda jak szczeniaczek, szczególnie gdy wije się jak wąż, jak się cieszy, bawi, biega.[/QUOTE] Tak jest z niektórymi psiurami. Jedne niezbyt urodziwe, jak weźmie się ktoś profesjonalnie za fotki wychodzą ślicznie, a inne, pomimo tego, że w rzeczywistości słodkie na zdjęciach wychodzę średnio, a ludzie niestety to wzrokowcy.
  3. widzę, że tu cioteczka AlfaLS podreperowała budżet Amisia i to znacząco-dobrze, bo przynajmniej na jakiś czas chłopaczek będzie zabezpieczony :)
  4. Nooo, przy takiej gromadce to oczy dookoła głowy, bo żaden psiak nie wymyśli sam tyle, ile z kumplami- wesoło z pewnością macie ;) Dobrze, że przynajmniej ogród jest, razem się pobawią, polatają, to i energii trochę stracą, bo inaczej to byście kaplicę miały w domu :) Ja tu widzę, że nieważne jaki psiak, ważne, że michelle jest i zaraz Marianek obok :D
  5. Keakea to miszcz nad miszczami:eviltong: Wszystkich obdarowuje swoim talentem, świetne teksty do ogłoszeń pisze :)
  6. Pewnie, że potrzeba czasu na to, żeby wyprowadzić Bazylka na prostą. U behawiorysty to będzie długi i skomplikowany proces, a nowi właściciele również będą musieli nad nim pracować, żeby to dobre zachowanie utrzymać i nie doprowadzić z powrotem do tego samego.
  7. Jak super, że wszystko udało się tak zgrać i Ikarek bezpieczny:multi:
  8. W ogłoszeniach jestem beznadziejna, sama proszę :/ A ile potrzeba deklaracji na Szymusia?
  9. Boże, żeby maleńka wytrzymała do jutra...Przecież ona nie może tam i tak umrzeć:placz:
  10. Jaki uśmiechnięty pycholek :D
  11. [quote name='BasiaD']Podnoszę..Pomoc dla kiciów pilnie potrzebna na cito..Inaczej zginą..Do góry maluszki, niech ktoś się zlituje...Pliss......[/QUOTE] Niestety szaraczka nie ma już 5 dzień...przepadł jak kamień w wodę...chodzę, wołam, nie ma go, nie przychodzi na posiłki...A był taki malutki:placz: Zgłosiła się Pani, która chciała go adoptować (z ogłoszeń), ale że jego nie ma, to podałam namiary na ciotkę z dogo, która nie może swoich maluchów wyadoptować, bo Pani czarnuszka nie chciała (już ma jednego). Mam nadzieję, że z jego rodzeństwem nic nie będzie, póki co jest na szczęście...
  12. [quote name='michelle04']Czasem brak wiadomości to dobra wiadomość :) U nas nic ciekawego się nie dzieje, więc nie ma zbytnio o czym pisać, ta sama nuda, wstajemy rano, śniadanie i do pracy, a co poniektórzy biegną na podwórko i wystawiają dupki do słońca :)[/QUOTE] Wiesz, niestety jedni muszą pracować, żeby inni mogli odpoczywać ;) Michelle, piszę tak, żebyś miała pewność, bo już 18 lipca. Jestem na 100% zdecydowana na tą operację (łapka+usunięcie guzka). Jest 1000zł na koncie Marianka, zrobiłam teraz bazarek coś się pewnie uzbiera. Wiem, że to wciąż dużo za mało, ale resztę jakoś będę starała się kombinować...mam nadzieję, że się uda...W każdym razie, jeśli to tylko ma mu pomóc i jest szansa na to, że nie będzie musiał przyjmować leków, to nie ma się nawet nad czym zastanawiać!!
  13. [quote name='malagos']Jestem na zaproszenie, ale nie moge pomóc - kompletnie nie znam się na tych rasach.......[/QUOTE] No to witam w klubie :(
  14. Ciotki, rozsyłajcie proszę zaproszenia na profilach, bo bazarek trwa parę dni, a ja się biorę właśnie za mierzenie rzeczy, żeby nie było sto razy tych samych pytań i żeby nie mierzyć tego cały czas, a zejdzie mi sporo czasu na tym :/
  15. Ciotki, rozsyłajcie proszę zaproszenia na profilach, bo bazarek trwa parę dni, a ja się biorę właśnie za mierzenie rzeczy, żeby nie było sto razy tych samych pytań i żeby nie mierzyć tego cały czas, a zejdzie mi sporo czasu na tym :/
  16. Ciotki, rozsyłajcie proszę zaproszenia na profilach, bo bazarek trwa parę dni, a ja się biorę właśnie za mierzenie rzeczy, żeby nie było sto razy tych samych pytań i żeby nie mierzyć tego cały czas, a zejdzie mi sporo czasu na tym :/
  17. Najgorsze jest to, że ludzi nie powinno to interesować, ale i tak wpychają nos w nie swoje sprawy.* Ja nawet nie byłam w stanie znaleźć DT dla swojego jednego psiura, Marianek ostatecznie wylądował w hoteliku, więc choćbym chciała, nie mam gdzie pytać :(
  18. Cioteczki, wreszcie mogę zaprosić na bazarek dla Marianka, Badiego i Amisia: http://www.dogomania.pl/forum/threads/229572-Ekspresowy-bazarek-dla-trzech-psich-nieszcz%C4%99%C5%9B%C4%87-DO-23-07-do-godz-20-00 Rozsyłajcie, reklamujcie, róbcie co możecie, bo bazarek trwa tylko 6 dni :)
  19. Strasznie cichutko u Marianka, nikt nas dzisiaj nie odwiedził :( Cioteczki, wreszcie mogę zaprosić na bazarek dla Marianka, Badiego i Amisia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229572-Ekspresowy-bazarek-dla-trzech-psich-nieszcz%C4%99%C5%9B%C4%87-DO-23-07-do-godz-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229572-Ekspresowy-bazarek-dla-trzech-psich-nieszcz%C4%99%C5%9B%C4%87-DO-23-07-do-godz-20-00[/URL] Rozsyłajcie, reklamujcie, róbcie co możecie, bo bazarek trwa tylko 6 dni :)
  20. Cioteczki, wreszcie mogę zaprosić na bazarek dla Marianka, Badiego i Amisia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229572-Ekspresowy-bazarek-dla-trzech-psich-nieszcz%C4%99%C5%9B%C4%87-DO-23-07-do-godz-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229572-Ekspresowy-bazarek-dla-trzech-psich-nieszcz%C4%99%C5%9B%C4%87-DO-23-07-do-godz-20-00[/URL] Rozsyłajcie, reklamujcie, róbcie co możecie, bo bazarek trwa tylko 6 dni :)
  21. [quote name='malawaszka']beka dała link do uzywanej - potrzebna tylko decyzja[/QUOTE] Aha, dzięki, bo już sama zaczęłam szukać czegoś w necie, a jak widać się minęłam z tym postem.
  22. Straszna cisza u tych maleństw :( Nikt się nie odezwał? Ja im cały czas jakieś ogłoszenia robię, ale trzeba robić jak najwięcej, żeby znalazły domek dopóki są malutkie, bo czas niestety działa na ich niekorzyść... :(
×
×
  • Create New...