Biedne kochane maleństwo. Trzeba by szybko określić co z tą skórą, bo wszystkie DT mają swoje psy. żeby się nie pozarażały... Jak już ją ktoś przygarnie i otoczy miłością i opieką, to prognozuję największą metamorfozę na dogo 2012 :) Malutka trzymaj się, teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz!