Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Pytanie czy przyjmują chore psy... 30/dobę to rozbój w biały dzień
  2. Biedne kochane maleństwo. Trzeba by szybko określić co z tą skórą, bo wszystkie DT mają swoje psy. żeby się nie pozarażały... Jak już ją ktoś przygarnie i otoczy miłością i opieką, to prognozuję największą metamorfozę na dogo 2012 :) Malutka trzymaj się, teraz będzie już tylko lepiej, zobaczysz!
  3. Wczoraj przyjechała do nas nowa karma brit premium adult s. Małe kuleczki jak w pro planie dla małych psów. Dusia na kolację bez zastanowienia zjadła całą miskę. Zuza zjadła kulkę z ręki, ale chyba nie była głodna. Coż zobaczymy...
  4. za takie pieniądze hotelik znajdziesz co najwyżej dla małego psa, albo + karma... Na śląsku nie znam dobrego hotelu. Jest fajny pod Krakowem. Do wieczora się dowiem gdzie i za ile ok?
  5. [quote name='Mika31']brak słów ona jest z pseudo[/QUOTE] też tak pomyślałam jak ją zobaczyłam :(
  6. A sterylizacja aborcyjna? Dla psychiki psa dużo lepsza, tylko czy w tym stanie będzie można przeprowadzić i czy schronisko się zgodzi...
  7. ale im jutro będzie śniadanie smakowało :)
  8. witamy, a dziewczyny nastawiają nosy :)
  9. Nie wiedziałam, że takie malutkie ludziki się uśmiechają :) Rewelacyjne masz te wnuki Celinko :)
  10. te są płatne :( znalazłam taki, którego już kiedys używałam: kreator aukcji 3.0. Właśnie go testuję i chyba się dogadamy :)
  11. Biedna malutka. Dawaj zdjęcia jak się da najszybciej. Może się ktoś ulituje :(
  12. podobno gimp jest fajny, tylko, że ja bym się chyba musiała na jakiś kurs zapisać :) a ten generator aukcji juz kiedyś miałam i zgubiłam :(
  13. a to może jak się tak znasz na takich mykach, to polecisz mi fajny, darmowy program graficzny? szukam też generatora aukcji allegro :) a że się na tym wszystkim znam więcej niż kiepsko, to szukam już dłuższy czas :)
  14. szczerze się przyznam, że nie wiedziałam, że można ustawiać ten rozmiar :)
  15. nie wiem niestety :( ja się cieszę, że zdjęcia się same zmniejszają i że tak łatwo je na forum wrzucić :)
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qQq5gsO7pV8/TzOLpElZSvI/AAAAAAAABcg/fLB9hEbaBU0/s500/delcia-2.jpg[/IMG]
  17. Bożenko może jakiś wirus je dopadł. Wśród ludzi ostatnio panuje taki wyjątkowo paskudny - w wersji stereo. Mój TZ miał ostatnio wątpliwą przyjemność i szefowa moja wcześniej. Mam nadzieję, że jamniorki szybko wrócą do zdrowia :)
  18. U mnie miski stoją cały dzień pełne. wiem, że podobno powinno się o stałych porach i to co zje to psa, a resztę zabrać, ale ja pracuję na zmiany i jakakolwiek stała pora nie wchodzi w rachubę.
  19. czyli coś w tym musi być :) Może ta duża ilość białka tak silnie obciąża nerki?
  20. Miałam na myśli schronisko.
  21. Jaka ślicznotka! Miała chip?
  22. Dusia po zmianie z acany na chwilę na bosha przestała tak dużo pić (i sikać). Czekam z niecierpliwością na tą nową karmę.
  23. zamówiłam wczoraj tą karmę [url]http://www.krakvet.pl/brit-premium-adult-p-19611.html[/url] dla jamników. Wcześniej jadły Acanę. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
  24. o ! jest temacik :) dzięki :) zamówiłam wczoraj tą karmę. Zobaczymy jak to będzie :)
×
×
  • Create New...