Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Przepraszam, że tutaj, ale wiem, że sporo osób z Tychów tu zagląda. Czy ktoś mógłby sprawdzić taką informację: [FONT=arial black]UWAGA TYCHY: Od kilku dni w Tychach pod klatką ulica Zgrzebnioka 50 i 52 błąka się śliczny, czarny jamnik. Posiada obroże, ale nikt go nie szuka. [FONT=arial]pojawiła się na FB bez podania kontaktu, a ja mam tam 40 km. :([/FONT] [/FONT]
  2. Jak tylko będą informacje dam znać. Zapraszam na filmik z Samem w roli głównej :) [video]http://ingatide.wrzuta.pl/film/8mJjiUbuMzh/sam_1[/video]
  3. w gwiazdki wpisać trzeba m o l o s y . p l
  4. spróbuj tutaj: [URL]http://www.forum.**********/forumdisplay.php?f=86[/URL]
  5. [IMG]http://jaskolka.net/pliki/2010/02/tort_weselny_pietrowy.jpg[/IMG]
  6. jak bedzie wydarzenie i bazarek dajcie znać. Pomogę chociaż udostępniać...
  7. Mam nadzieję, że już się pozbyła tej kolczatki biedusia :( może zrobienie jej wydarzenia na FB pomogłoby znaleźć jej DT, albo nawet DS?
  8. pozwolę sobie wstawić kilka fotek LILUtosi :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f531EChyta0/UA2q6biN8oI/AAAAAAAAIII/Yee9C1fB7E8/s720/IMG_7857.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qQCiUGT6zNg/UA2rL33WjWI/AAAAAAAAIIg/wM_cS7kuM9g/s512/IMG_7860.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qSVA-wC_Erw/UA2scwQL2aI/AAAAAAAAIKI/n8dWyF_lk2s/s720/IMG_7927.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lOJU6cVE7Ic/UA2sn2LZ6HI/AAAAAAAAIKg/PSxYEAMvzdc/s720/IMG_7930.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-R3M2H5zaHkc/UA2thdzRruI/AAAAAAAAIMA/pCceJzrzWCI/s720/IMG_7948.JPG[/IMG]
  9. A wiadomo do jakiego domu poszedł? poradzą sobie?
  10. pierwsza wizyta miała miejsca zanim jeszcze dojechał do hotelu. Miał wykonaną szeroką diagnostykę w Warszawie.
  11. własnie to: [B]długo i opieszale [/B]szczególnie mi się podoba.
  12. Przykro bardzo czyta się te zarzuty. Sam ma opiekę z najwyższej półki, nie siedzi w kenelu, tylko uczestniczy w życiu domowników. Powoli odzyskuje pewność siebie i wiarę w człowieka. Przeszedł, co przeszedł i jego kondycja psychiczna jest teraz najważniejsza, zwłaszcza, że nie cierpi fizycznego bólu. Prowadzą go weterynarze nie z osiedlowej przychodni, tylko wysokiej klasy specjaliści, którzy mają PLAN DZIAŁANIA. Diagnostyka nie polega na robieniu wszystkich badań na raz, byle pokazać jak wiele robimy. Każda z zainteresowanych osób ma relacje na FB. Przykro mi, że osoby które czytają coś na FB, wracają na dogo, żeby zapytać o to samo... Buduje to bardzo nieprzyjemna atmosferę. A Samowi jest teraz potrzebny spokój i czas na odzyskanie sił i zdrowia. Nikt go dla przyjemności nie przetrzymuje w hotelu. Bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę, zawsze, kiedy mam jakieś wątpliwości, czy nie wiem czegoś o moich psach, wiem, że na dogo znajdzie się dobra dusza, która swoim doświadczeniem wspomoże. Proszę też o odrobinę zaufania. Pozdrawiam.
  13. Bazylek :( JAK ONE UROSŁY! przecież w dłoni się mieściły mikruski malutkie... dziwnie je oglądać w takiej wersji maxi...
  14. Biedna mała... a fundacje od dobków wiedzą o niej?
  15. to wpłata zza granicy. Pewnie dlatego.
  16. [quote name='phase']kamilqa - ten wątek jest do zamknięcia. Wstawiaj jamnisie tutaj. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-całej-Polski-!!!!!!/page186[/URL][/QUOTE] Może napisz do moda o zamknięcie, a tu tylko zostawić przekierowanie do wątku ogłoszeniowego?
×
×
  • Create New...