Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. już wiem gdzie leżał problem. Teraz powinno wszystko działać :) przepraszam za zamieszanie :) [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LNnFuaTycfI/UDXnhD8ZQSI/AAAAAAAACUI/deJ8nh_FGWk/s458/1.jpg[/IMG]
  2. czy mówiąc o jamniku masz na myśli Rolkę? [URL]https://www.facebook.com/events/452862284753840/[/URL]
  3. spróbujmy jeszcze raz tym linkeim: [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3"]BAZAREK [/URL]nie wiem czemu nie działa poprzedni :( [PHP]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3[/PHP]
  4. spróbuj tutaj: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=1[/URL]
  5. Zapraszam na jamniczy bazarek :) [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=1[/URL] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/a7.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/183718_112321925582131_1601490902_n.jpg[/IMG]
  6. wydarzenie Tary: [URL]https://www.facebook.com/events/273118936134338/[/URL] Ginn jak się dołączysz to daj znać - będziesz adminem, ok?
  7. a może wydarzenie na FB? nowe fajne zdjęcia? trzeba powalczyć o domek dla suni.
  8. no wiem wiem, tylko żeby sunia doczekała zabiegu :(
  9. a nie można gdzie indziej zrobić tego zabiegu?
  10. [COLOR=#333333][FONT=Arial]"Śpij piesku, śpij...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]już odpocząć trzeba[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Może będziesz miał[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]swój kawałek nieba[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Może będzie tam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]piękniej niż tu teraz[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Może spotkasz tych, których tu już nie ma...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Śnij, piesku śnij...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]w snach jest zawsze pięknie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Ciepły dom, miejsca dość[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]na twe wierne serc[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Przyjdzie czas spotkać się[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]potarmosić uszy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]Lecz dziś sobie śnij[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Arial]a czas łzy osuszy"[/FONT][/COLOR]
  11. Zapraszam na wątek jamniczka krzywołapka, który cudem uniknął śmierci pod kołami ciężarówki. FB: [URL]https://www.facebook.com/events/101326946684971/[/URL] forum: [URL]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_agora&task=topic&id=7&Itemid=3#p49[/URL] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/a7.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/580037_431732640201344_1688715147_n.jpg[/IMG]
  12. Ela tego nigdzie nie ma :( lekarze dla ludzi przepisują digoxin, ale to nie zamiennik :(
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/206649-Pabianice-jamnik-Nero-znaleziony-na-ulicy-JUŻ-JEST-W-DS-z-Korunią-i-Killerkiem"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SQJbG2RJbVA/UCJ7QpWVCwI/AAAAAAAACRQ/b3zQ274n2Sg/s500/banerek+bernie.jpg[/IMG][/URL]
  14. zapisuję i podniosę przy okazji :) Może warto jej zrobić wydarzenie na FB? i jakieś nowe fotki?
  15. Myślę, że tam jest pomyłka i chodziło o oczy. Z karty preparatu: [I]Zalecane ograniczenia w stosowaniu: [/I] [I]- preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego, [/I] [I]- chronić oczy i błony śluzowe, [/I] [I]- nie stosować na uszkodzony naskórek źródło: [/I][URL]http://dlapacjenta.pl/sklep/karty/manusan.pdf[/URL]
  16. A może by jej regularnie przemywać uszy manusanem? Słyszałam bardzo dużo dobrego o tej metodzie. Znajoma mająca labradora z ciągłymi usznymi kłopotami właśnie tak sobie poradziła. 500 ml kosztuje około 25 zł, a starcza na baaaardzo długo.
  17. Ja bym sprała osobie wyprowadzającej nieznanego psa bez smyczy.... Tyle już było takich sytuacji, a dalej się zdarza, że komuś się wydaje, że pies nie zwieje :(
  18. Jamnik z Tychów już odłowiony. Bardzo dziękuję Justyna&zwierzaki :) jego wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/331614980262827/[/URL] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/405271_428291543878787_1140410774_n.jpg[/IMG]
  19. Jamnik już odłowiony. Bardzo dziękuję Justyna&zwierzaki :) jego wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/331614980262827/[/URL] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/405271_428291543878787_1140410774_n.jpg[/IMG]
  20. Dzięki Justynko jeszcze raz. Mam nadzieję, że plakaty zadziałają...
  21. Udało mi się już zorganizować osobę. Justa Zwierzaki będzie go szukać :)
  22. [COLOR=#000000]Czy ktoś mógłby sprawdzić taką informację:[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=arial black][COLOR=#808080]UWAGA [COLOR=#417394]TYCHY[/COLOR]:[/COLOR] [COLOR=#808080]Od kilku dni w Tychach pod klatką ulica Zgrzebnioka 50 i 52 błąka się śliczny, czarny jamnik. Posiada obroże, ale nikt go nie szuka. [FONT=arial]pojawiła się na FB bez podania kontaktu, a ja mam tam 40 km. :-([/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...