-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Zapisuję Suzi.
-
Podnoszę Kropka i zapisuję sobie :)
-
Na Euro 2012 nasze chłopaki na pewno potrzebują wsparcia. Milva do boju!
-
Podnoszę Wolta!
-
Miałam okazję ostatnio poznać Rudą osobiście. Chwyta za serduszko :)
-
"Uśmiech wędruje daleko" - Ninka już w domu :)
jofracy replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie Ninkę :) -
Barcelona znalazła swoje miejsce na ziemi... SWÓJ DOM!!!
jofracy replied to Irvette's topic in Już w nowym domu
Oj tam zaraz "rzucania" ona wyraźnie broni ludzia, który się nią zainteresował. Bez zębów tylko burczy i ciałem odgania. Przytulaśna jest bardzo i ten pysio kochany ... -
Kometa - "gwiezdny pies" i jej dzieci już w domku :)
jofracy replied to fernari's topic in Już w nowym domu
Hopaj Kometo! -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']Perełka nie ma stałej opiekunki, dziewczyna która z nią była miała ją też tylko 1 raz, kontakt oczywiście może być na mnie![/QUOTE] Ja nie mogę zostać jej stałą opiekunką ze względu na tryb mojej pracy. Byłoby to ze szkodą dla psa. Dziękuję, że możesz rozmawiać z dzwoniącymi ludźmi - na pewno odsiejesz dziwne pomysły. -
ARES W ZAADOPTOWANY :))) !!!! Przynajmniej jemu się udało!
jofracy replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A skąd Ci ludzie wiedzieli o Aresie? nie ma go nigdzie na stronach schroniska. Z ciekawości pytam, czy ludzie od Briardków zadziałali? -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Myślę, że kontakt do Soboz4 byłby lepszy, jeśli się zgodzi oczywiście :) Poza tym malutka ma stałą opiekunkę, która na pewno może o niej więcej powiedzieć. Ja z nią byłam tylko na jednym spacerku i to w zastępstwie :) -
zapisuję :)
-
ok. Biedny maluszek. to chyba jakaś ukryta alergia jest co? od marca się nie ujawniała, a w lipcu jak nie wybuchła... a może źle ludzi oceniam ...
-
Dalej nie odpowiadają?
-
Miałam dziś okazję poznać Koka "na żywo" : jest piękny, robi ogromne wrażenie. Mój tato miał kiedyś podobnego o imieniu Berto. Kiedy patrzę na Koksa widzę Berta i podoba mi się jeszcze bardziej. Śmigaj do domku malutki!
-
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
[quote name='whyou']O, tak, uwielbiam Perełkę! Jest naprawdę niesamowita :) Jak tylko zaczynałam biegać, ona - jak i inne, dużo większe od niej psy - biegła zaraz za mną. I z Koksem (typ owczarka collie - łatwo można wyobrazić sobie wielkość) bawiła się w przeciąganie liny! Nie dawała za wygraną, nawet warczała do niego. Kurcze, maleńka, ale jaka wielka :D[/QUOTE] Jeśli dobrze powiązałam nick z osobą :) (jestem nowa w schronisku i kojarzę ludzi po psach ( czyli tak samo jak na moim osiedlu :)) to bawiły się tak dobrze głównie dzięki Tobie :) masz świetną pozytywną energię :) -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Teraz już chyba wszystko lege artis ? -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
dobra coś pokombinuję :) -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Banerek piękny. Ale musisz wybrać, który chcesz mieć w podpisie, bo dwóch mieć nie możesz (za duży rozmiar, niezgodny z regulaminem).[/QUOTE] Hmmm... chyba nie tylko ja taki mam ... Bardzo się tego czepiają? Bo szkoda mi Lady - nikt inny nie ma jej w opisie, a ja trochę błąkam się po dogomanii, to może ktoś ją zauważy. -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
no to jeszcze banerek made by Jofracy :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Dbre8fmR9vk/TiHnYdSifQI/AAAAAAAAALI/ZKlc5wqkne4/banerek%252520Pere%2525C5%252582ki.jpg[/IMG] -
Perełka wśród perełek :) JUŻ W NOWYM DOMKU !!!
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fNAMVg8IfGQ/TiHFkhpEMjI/AAAAAAAA9Cg/xahsGBZ5ruk/s640/PICT0453.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s-bDEgL71fM/TiGS14-CxYI/AAAAAAAA84A/finklYY4G8I/s640/PICT0459.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MALq2jXu6G8/TiGS3Q6KczI/AAAAAAAA84I/MAj7edDrpiw/s640/PICT0460.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ebkrCkgYvxU/TiHFkj-gVOI/AAAAAAAA9Cg/7FJ7FHddxnk/s640/PICT0452.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U8b-XagJ4JE/TiHFkgbMMpI/AAAAAAAA9Cg/ZJiLoPewUG4/s640/PICT0434.JPG[/IMG] -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RW2BqLUYakY/ThhFrbZHfZI/AAAAAAAA7HE/c-Qxc2-RQJA/s512/PICT0005.JPG[/IMG] Byłam dziś na spacerze z Perełką i się zakochałam. Na stronie jest napisane o niej tak: Maleńka (29 cm w kłębie) suczka, o przepięknej różnokolorowej, dłuższej sierści. Nie wymaga jakiś specjalnych zabiegów kosmetycznych, wystarczy regularne mycie i czesanie. Bardzo garnie się do ludzi, uwielbia pieszczoty i czochranko. Bez problemu daje zabrać się na ręce, dotykać łapek, brzuszka. Z uwagi na wielkość i bardzo małe gabaryty nie powinna trafić do domu gdzie są małe dzieci, mogłyby jej wyrządzić krzywdę. Lubi biegać i bawić się, jest wesoła i bardzo ciekawa wszystkiego dookoła, innych psów raczej się boi i raczej nie szuka z nimi kontaktu, chyba że są równie małe jak ona. Z moich dzisiejszych obserwacji wynika, że uwielbia bawić się ze wszystkimi psami, a z tymi większymi nawet bardziej, bo one są w stanie dotrzymać jej kroku :) To maleństwo ma wielkiego ducha. Bez żadnych kompleksów śmigała za sznurkiem z duużo większymi psiakami. Na zaczepki trochę większej suczki odpowiedziała schyleniem głowy i wycofaniem się. Pozwala się czesać, głaskać po brzuchu, oglądać bolącą łapkę (prawdopodobnie się uderzyła, ale już nie boli i biega normalnie), zaglądać do uszka. Przybiega radośnie, kiedy się do niej woła, czy klaszcze w dłonie. Trudno się nie uśmiechać, kiedy się na nią patrzy... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oYG0KY4JkI/TiGQ1WeHq6I/AAAAAAAA8rc/0DJ4rmy6wUI/s640/PICT0352.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4iojAoxz4H8/TiGS6D4Ea7I/AAAAAAAA84c/4z-tFmTRbwI/s640/PICT0462.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XdWP9lAtEJY/TiGSapB8HPI/AAAAAAAA81g/-lzV21OTByY/s640/PICT0436.JPG[/IMG] pędząca wiewiórka :)