Jump to content
Dogomania

Marcin_Praga_JSI

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Marcin_Praga_JSI

 • Rank
  Banned

Converted

 • Biography
  Marcin
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  czytanie książek, szachy
 • Occupation
  cukiernik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. STOP PETARDOM - PODPISZ PETYCJE !!!

  Szczegóły w mojej sygnaturze

 2. Rejestracja 10 maja i już 99 znajomych? wow, respect :]

 3. O dlugo nie zabawil ;)

 4. Za podnoszenie ciśnienia :D :D :D

 5. A za co ten Baned :cool3:...pewnie się domyślam :cool1::eviltong::eviltong::eviltong:

 6. Bardzo ładny taniec, lubię takie rzeczy :) moglaby dodac rozbieranie sie, ta Pani z tego zdjecia :)
 7. [quote name='polubek']marcin na panią to trzeba mieć wygląd i pieniądze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. my tu po nickach a nie pan - pani. my tu sami swoi. :diabloti: :eviltong: :diabloti:[/QUOTE] masz racje, wy tu sami swoi, jak kargule i pawlaki :)
 8. [COLOR=Blue]Gdy bylem młody zawsze dokarmiałem dzikie psy, koty i gołębie na ulicy,[/COLOR] ale nigdy nie wpadłem na to, żeby psom czy kotom szukać domu, bo: - uważałem, że to dzikie zwierzęta, i wolność jest ich domem, tak jak w afryce są lwy i tygrysy, to u nas są psy i koty, serio tak myślałem :cool3: [B]-[/B] nie było internetu (brak google = niewiedza życiowa) [B]-[/B] nie miałem pieniędzy na ogłoszenia do gazet, poza tym nie wierzyłem w ich skuteczność [COLOR=Blue]Każdy błąkający się pies na ulicy wymaga zainteresowania,[/COLOR] jak nie można pomóc takiemu zwierzęciu, napisać o tym na Dogo, lub Gumtree. Najlepiej wziąć psa na tymczas, lub umieścić w bezpiecznym miejscu u kogoś na tymczas, dogadać się jak z jedzeniem, karmieniem, opieką. Koszty i dogadanie też są przecież ważne. Biorąc psa z ulicy mamy pewność, że nie spotka go wypadek, okaleczenie, lub choroba, następnie wziąć psa do weta na określenie stanu zdrowia, odrobaczenie, odpchlenie, odkleszczenie, zaszczepienie na wściekliznę, w domu umyć psa, najeść, napoić, zrobić zdjęcia, dać te zdjęcia + opis choćby tu, albo na allegro, najlepiej ogłoszenia wyróżnione, pogrubione, podświetlone. I powinno się jeszcze spisać umowę z nowym właścicielem psa. [COLOR=Red]Tylko teraz spójrzcie same, ile to czynności :([/COLOR] Trzeba poświęcić swój cenny czas i pieniądze, żeby to wszystko zrobić, Dużo czasu...a czas to pieniądz. [COLOR=Blue] Dokarmianie psa uważam nie jest złe, bo przynajmniej przeżyje.[/COLOR] Ale jak ma szansę na hotel, dom tymczasowy powinno się go tam oddać. Przynajmniej będzie szansa na jego obserwację i znalezienie mu domu. [COLOR=Magenta]Chyba, że chcemy go skazać na wieczny dom na ulicy,[/COLOR] i mnóstwo czyhających zagrożeń i problemów. W zimę może zamarznąć podczas snu :( :shake: [COLOR=Blue]Uważam, że schronisko nic nie załatwia, jest tak jak więzienie.[/COLOR] Jedynie zdecydowana pomoc + dom tymczasowy, lub od razu dom docelowy.
 9. Hmmm, a ja myślałam że chęci najważniejsze a nie twarz :diabloti::watpliwy:

  Witamy na forum i prosimy nam więcej ciśnienia nie podnosić :eviltong:

 10. biedna ta żabka, wyglada jak kanapowy piesek, ktory sie komus zgubil :(
 11. [quote name='marysia55']a o jakim wątku wspominasz ??[/QUOTE] przepraszam, że nie napisałem :) otwórzcie proszę mój ostatni banerek, tam jest link o moim piesku. i tam zareklamowałem Wasz link :) może nic, ale zawsze coś. POZDRAWIAM :)
 12. Nie wiek się liczy, tylko kondycja.

  Jak się jej nie ma, to się ma doła.

  Zamiast powiększać doła, pracować nad kondycją.

  Dla mnie u kobiet liczy się twarz :cool3:

  musi być piękna :eviltong:

  potem reszta.

 13. Marcin,za minke masz 6 z +

  rozbrajająca

  ale inne fotki mowią duzo wiecej

  a... i adrenalinke podnosisz cioteczkom

  ja taka stara jestem -szkoda:(

×
×
 • Create New...